Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Masaże i Zabiegi SPA"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Masaże i Zabiegi SPA"


150+ przeżyć, 50+ miast
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,99 zł

119,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Masaże i Zabiegi SPA"

Zawsze jest dobra pora, by odpowiednio się zrelaksować i odprężyć w renomowanym salonie SPA. Zadbaj o swoją przyjemność, wybierając Pakiet Przeżyć “Masaże i Zabiegi SPA”! Ten Pakiet Prezentowy otworzy przed Tobą wrota do krainy zmysłowego relaksu i pozwoli Ci odpocząć - dokładnie tak, jak lubisz! W Pakiecie znajduje się kilkadziesiąt propozycji cudownego odpoczynku. Wybierz tę opcję, która najbardziej Ci odpowiada i odpręż się. Tak po prostu!

Pakiet Przeżyć "Masaże i Zabiegi SPA" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Masaże i Zabiegi SPA” to zbiór najciekawszych atrakcji, dotyczących relaksujących doznań w SPA. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie kodu rezerwacyjnego, osoba obdarowana wybiera jedno spośród aktualnie dostępnych przeżyć. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące przeżyć.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Masaże i Zabiegi SPA” obejmuje ponad 150 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się ponad sto unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoba obdarowana wybierze jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych przeżyć w Pakiecie jest niezmienna?
Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Masaże i Zabiegi SPA” - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć “Masaże i Zabiegi SPA” to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które potrzebują przyjemnego odpoczynku. Pakiet idealnie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla zapracowanej osoby - dzięki takiemu prezentowi będzie ona miała okazję, by zrelaksować się w eleganckim salonie SPA. Wybierz podarunek, który gwarantuje odprężenie i uśmiech. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

150+ przeżyć, 50+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

W zależności od wybranej oferty.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 111
Wyświetlono 24 z 111

Zobacz inne propozycje