(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Strzelanie | Częstochowa

5.0 6 Opinii

Poznaj Strzelanie | Częstochowa


Częstochowa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

79,00 zł

79,00 zł

O prezencie

Czy wiesz, jak fantastyczną sportową przygodą może być strzelanie z broni palnej? Umiejętność korzystania z pistoletu nie jest na szczęście zdolnością przydatną na co dzień – i oby tak zostało. Ale może dzięki temu strzelectwo stało się fantastyczną dyscypliną, która uczy opanowania, pokory i cierpliwości. A ponadto zapewnia dużo satysfakcji. Bardzo wiele osób, które przypadkiem znalazły się na strzelnicy zaraziło się pasją do tego fantastycznego sportu i dzisiaj już własnym sprzętem jeździ na zawody i zdobywa medale. Przekonaj się, czy i odkryjesz w sobie strzelca wyborowego!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje opiekę zawodowego instruktora, 50 naboi kalibru 5,6 mm na każdą z osób oraz tarcze.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Poznaj Strzelanie | Częstochowa sprawdzi się jako podarunek, który zachwyci większość osób, które lubią próbować nowych rzeczy w swoim życiu – kolekcjonować kolejne doświadczenia. Jest to ponad wszelką wątpliwość prezent dla każdego, dlatego niezależnie od wieku i płci osoby, którą chcesz obdarować, możesz postawić właśnie na niego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Temperatura na niektórych strzelnicach oscyluje w okolicach 16-18 stopni dlatego radzimy zabrać coś cieplejszego do ubrania.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: krótkie szkolenie teoretyczne, opiekę zawodowego instruktora, tarcze, 50 naboi kalibru 5,6 mm. Na miejscu wymagane okazanie dokumentu tożsamości. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas strzelania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica CSS

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 6 Opinii

Marcin L

Wszystko super, świetna zabawa i miła obsługa.

Piotr

Obsługa strzelnicy bardzo profesjonalna i pomocna. Polecam

Tomasz Misztal

Mega fajna sprawa, strzelnica sportowa w Częstochowie , przerosło to moje oczekiwania. Świetna obsługa bardzo pomaga, doradza i oczywiście dokładnie instruuje. Na pewno wrócę. Bardzo polecam.

ELŻBIETA

OBSŁUGA BARDZO MIŁA I FACHOWA. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. BYŁO TO MAJE PIERWSZE STRZELANIE, ALE NIE OSTATNIE.

Łukasz Rakowski

Wszystko super, profesjonalne podejście do klienta, niesamowite wrażenia. Polecam gorąco!

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje