JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Balonem nad Krakowem | Kraków

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Balonem nad Krakowem | Kraków


Kraków
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukasz wyjątkowej atrakcji? Chciałbyś przeżyć coś naprawdę niezwykłego? Lot Balonem Widokowym, to doskonały pomysł, aby spojrzeć na to piękne miasto z lotu ptaka! Zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa (naprzeciwko Wawelu i Skałki) – zapewnia
wspaniały widok na plan zabudowy historycznego centrum Krakowa, Kazimierza i Podgórza. Czyste powietrze, piękno przyrody oraz architektury pozwolą Ci poczuć się wolnym. Jest to niesamowite doznanie, obok którego nie sposób przejść obojętnie! Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto kocha Kraków i piękne widoki!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot balonem na uwięzi, dla jednej osoby. Czas trwania lotu - min. 10 min.

Jaka jest przeciętna wysokość lotu?
Przeciętna wysokość lotu wynosi 150 metrów.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 4 lata, dzieci do lat 9 mogą skorzystać z prezentu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.

W jakich dniach odbywają się loty?
Loty odbywają się przez cały tydzień.

Czy wiesz, że…
Maksymalny pułap Balonu Widokowego wynosi 285m. To najwyższy punkt widokowy w Polsce.

Lot Balonem nad Krakowem sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na Dzień Ojca.

Lot Balonem Kraków to znakomita okazja, aby podziwiać piękną panoramę Krakowa, przeżyć powietrzną przygodę i po prostu dobrze się bawić! Kiedy zaczęto latanie balonem? 8 sierpnia 1709 roku odbyła się pierwsza próba wzniesienia balonu w powietrze. W Polsce, co ciekawe właśnie w Krakowie, lot balonem nastąpił 17 stycznia 1784, za sprawą krakowskich uczonych. Balony, po początkowym boomie, nie zrobiły zawrotnej kariery transportowej, jednak do dziś są wykorzystywane np. w meteorologii. Lot Balonem w Krakowie, a właściwie nad Krakowem, to wspaniała okazja, aby poczuć nieopisaną wolność i podziwiać piękne, majestatyczne wręcz widoki. To również szansa przeżyć przygodę życia. Lot balonem, Kraków i piękne widoki. Czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie? Zapraszamy na przeżycie, które odbywa się 7 dni w tygodniu. Wybierz dogodny termin i wznieś się w powietrze na pokładzie balonu, podziwiając Kraków! Udanej zabawy! 

Chciałbyś zaskoczyć bliską Ci osobę i podarować Jej coś niezwykłego? Lot Balonem nad Krakowem to pomysł na doskonały prezent zarówno dla niej, jak i dla niego! Niesamowite przeżycie sprawia, iż podarunek będzie świetnym pomysłem na Dzień Ojca lub Dzień Matki! Doskonały prezent dla kochających Kraków, wolność i piękne widoki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

Minimum 10 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Loty odbywają się przez cały rok. Przed przyjściem na lądowisko należy sprawdzić komunikat pogodowy na stronie Wykonawcy. Loty odbywają się tylko w odpowiednich warunkach meteorologicznych i mogą być przerwane bez uprzedzenia z powodu nagłej zmiany warunków atmosferycznych.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu możliwa przez 7 dni w tygodniu w godzinach wykonywania operacji lotniczych. Balon wykonuje loty na uwięzi. Przeciętna wysokość lotu to około 150 m. Loty odbywają się w grupach. Loty odbywają się bez wcześniejszej rezerwacji. Przed realizacją należy sprawdzić prognozowane warunki meteo - nie wcześniej, niż 2 dni przed planowanym lotem. Przed samym przyjściem na lądowisko należy obowiązkowo ponownie sprawdzić komunikat pogodowy na stronie Wykonawcy: http://balonwidokowy.pl/komunikat/ Osoby realizujące voucher akceptują regulamin Wykonawcy. Minimalny wiek uczestnika: 4 lata. Dzieci do lat 9 mogą skorzystać z prezentu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna. 


 LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Sortuj wyniki: 297
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.