Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Balonem nad Krakowem | Kraków

Tylko u nas Bestseller
4.7 6 Opinii

Lot Balonem nad Krakowem | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

114,99 zł

114,99 zł

O prezencie

Szukasz wyjątkowej atrakcji? Chciałbyś przeżyć coś naprawdę niezwykłego? Lot Balonem Widokowym, to doskonały pomysł, aby spojrzeć na to piękne miasto z lotu ptaka! Zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa (naprzeciwko Wawelu i Skałki) – zapewnia
wspaniały widok na plan zabudowy historycznego centrum Krakowa, Kazimierza i Podgórza. Czyste powietrze, piękno przyrody oraz architektury pozwolą Ci poczuć się wolnym. Jest to niesamowite doznanie, obok którego nie sposób przejść obojętnie! Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto kocha Kraków i piękne widoki!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot balonem na uwięzi, dla jednej osoby. Czas trwania lotu - min. 10 min.

Jaka jest przeciętna wysokość lotu?
Przeciętna wysokość lotu wynosi 150 metrów.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 4 lata, dzieci do lat 9 mogą skorzystać z prezentu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.

W jakich dniach odbywają się loty?
Loty odbywają się przez cały tydzień.

Czy wiesz, że…
Maksymalny pułap Balonu Widokowego wynosi 285m. To najwyższy punkt widokowy w Polsce.

Lot Balonem nad Krakowem sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na Dzień Ojca.

Lot Balonem Kraków to znakomita okazja, aby podziwiać piękną panoramę Krakowa, przeżyć powietrzną przygodę i po prostu dobrze się bawić! Kiedy zaczęto latanie balonem? 8 sierpnia 1709 roku odbyła się pierwsza próba wzniesienia balonu w powietrze. W Polsce, co ciekawe właśnie w Krakowie, lot balonem nastąpił 17 stycznia 1784, za sprawą krakowskich uczonych. Balony, po początkowym boomie, nie zrobiły zawrotnej kariery transportowej, jednak do dziś są wykorzystywane np. w meteorologii. Lot Balonem w Krakowie, a właściwie nad Krakowem, to wspaniała okazja, aby poczuć nieopisaną wolność i podziwiać piękne, majestatyczne wręcz widoki. To również szansa przeżyć przygodę życia. Lot balonem, Kraków i piękne widoki. Czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie? Zapraszamy na przeżycie, które odbywa się 7 dni w tygodniu. Wybierz dogodny termin i wznieś się w powietrze na pokładzie balonu, podziwiając Kraków! Udanej zabawy! 

Chciałbyś zaskoczyć bliską Ci osobę i podarować Jej coś niezwykłego? Lot Balonem nad Krakowem to pomysł na doskonały prezent zarówno dla niej, jak i dla niego! Niesamowite przeżycie sprawia, iż podarunek będzie świetnym pomysłem na Dzień Ojca lub Dzień Matki! Doskonały prezent dla kochających Kraków, wolność i piękne widoki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

Minimum 10 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Loty odbywają się przez cały rok. Przed przyjściem na lądowisko należy sprawdzić komunikat pogodowy na stronie Wykonawcy. Loty odbywają się tylko w odpowiednich warunkach meteorologicznych i mogą być przerwane bez uprzedzenia z powodu nagłej zmiany warunków atmosferycznych.

Ważne informacje

Realizacja prezentu możliwa przez 7 dni w tygodniu w godzinach wykonywania operacji lotniczych. Balon wykonuje loty na uwięzi. Przeciętna wysokość lotu to około 150 m. Loty odbywają się w grupach. Loty odbywają się bez wcześniejszej rezerwacji. Przed realizacją należy sprawdzić prognozowane warunki meteo - nie wcześniej, niż 2 dni przed planowanym lotem. Przed samym przyjściem na lądowisko należy obowiązkowo ponownie sprawdzić komunikat pogodowy na stronie Wykonawcy: http://balonwidokowy.pl/komunikat/ Osoby realizujące voucher akceptują regulamin Wykonawcy. Minimalny wiek uczestnika: 4 lata. Dzieci do lat 9 mogą skorzystać z prezentu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna. 

 

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Balon Widokowy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.7 6 Opinii

Magda S.

Lot balonem - Kraków Super przeżycie-moj 6 latek był pod wielkim wrażeniem, polecamy każdemu, w szczególności nocną porą.

Krzysztof L.

Prezent zrealizowałem bardzo łatwo i szybko. Przeżycie lotu balonem było cudowne. Piękny widok z góry, polecam!

Kamil P.

Bardzo fajny pomysł na prezent, bardzo mi się podobało, piękne widoki miasta na dodatek z balonu.

Marzena B.

To był cudowny lot. Niesamowite wrażenie, piękne widoki na Kraków i Tatry. No może troszkę za krótko.

Tomasz G.

Znakomita atrakcja w Krakowie - świetny widok na miasto, polecam szczególnie przy bezchmurnym niebie. Czas lotu ok. 15 minut w zupełności wystarczający, aby wykonać serię zdjęć i jednocześnie podziwiać panoramę Krakowa. Miła obsługa, balon dezynfekowany po każdym locie. Polecam jako prezent na każdą okazję.

Zobacz inne propozycje