Lot Balonem nad Krakowem | Kraków

Tylko u nas
4.5 2 Opinie

Lot Balonem nad Krakowem | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Szukasz wyjątkowej atrakcji? Chciałbyś przeżyć coś naprawdę niezwykłego? Lot Balonem Widokowym, to doskonały pomysł, aby spojrzeć na to piękne miasto z lotu ptaka! Zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa (naprzeciwko Wawelu i Skałki) – zapewnia
wspaniały widok na plan zabudowy historycznego centrum Krakowa, Kazimierza i Podgórza. Czyste powietrze, piękno przyrody oraz architektury pozwolą Ci poczuć się wolnym. Jest to niesamowite doznanie, obok którego nie sposób przejść obojętnie! Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto kocha Kraków i piękne widoki!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot balonem na uwięzi, dla jednej osoby. Czas trwania lotu - min. 10 min.

Jaka jest przeciętna wysokość lotu?
Przeciętna wysokość lotu wynosi 150 metrów.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 4 lata, dzieci do lat 9 mogą skorzystać z prezentu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.

W jakich dniach odbywają się loty?
Loty odbywają się przez cały tydzień.

Czy wiesz, że…
Maksymalny pułap Balonu Widokowego wynosi 285m. To najwyższy punkt widokowy w Polsce.

Lot Balonem nad Krakowem sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na Dzień Ojca.

Lot Balonem Kraków to znakomita okazja, aby podziwiać piękną panoramę Krakowa, przeżyć powietrzną przygodę i po prostu dobrze się bawić! Kiedy zaczęto latanie balonem? 8 sierpnia 1709 roku odbyła się pierwsza próba wzniesienia balonu w powietrze. W Polsce, co ciekawe właśnie w Krakowie, lot balonem nastąpił 17 stycznia 1784, za sprawą krakowskich uczonych. Balony, po początkowym boomie, nie zrobiły zawrotnej kariery transportowej, jednak do dziś są wykorzystywane np. w meteorologii. Lot Balonem w Krakowie, a właściwie nad Krakowem, to wspaniała okazja, aby poczuć nieopisaną wolność i podziwiać piękne, majestatyczne wręcz widoki. To również szansa przeżyć przygodę życia. Lot balonem, Kraków i piękne widoki. Czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie? Zapraszamy na przeżycie, które odbywa się 7 dni w tygodniu. Wybierz dogodny termin i wznieś się w powietrze na pokładzie balonu, podziwiając Kraków! Udanej zabawy! 

Chciałbyś zaskoczyć bliską Ci osobę i podarować Jej coś niezwykłego? Lot Balonem nad Krakowem to pomysł na doskonały prezent zarówno dla niej, jak i dla niego! Niesamowite przeżycie sprawia, iż podarunek będzie świetnym pomysłem na Dzień Ojca lub Dzień Matki! Doskonały prezent dla kochających Kraków, wolność i piękne widoki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

Minimum 10 minut

Uczestnicy

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Loty odbywają się przez cały rok. Przed przyjściem na lądowisko należy sprawdzić komunikat pogodowy na stronie Wykonawcy. Loty odbywają się tylko w odpowiednich warunkach meteorologicznych i mogą być przerwane bez uprzedzenia z powodu nagłej zmiany warunków atmosferycznych.

Ważne informacje

Realizacja prezentu możliwa przez 7 dni w tygodniu w godzinach wykonywania operacji lotniczych. Balon wykonuje loty na uwięzi. Przeciętna wysokość lotu to około 150 m. Loty odbywają się w grupach. Loty odbywają się bez wcześniejszej rezerwacji. Przed realizacją należy sprawdzić prognozowane warunki meteo - nie wcześniej, niż 2 dni przed planowanym lotem. Przed samym przyjściem na lądowisko należy obowiązkowo ponownie sprawdzić komunikat pogodowy na stronie Wykonawcy: http://balonwidokowy.pl/komunikat/ Osoby realizujące voucher akceptują regulamin Wykonawcy. Minimalny wiek uczestnika: 4 lata. Dzieci do lat 9 mogą skorzystać z prezentu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna. 


 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Balon Widokowy

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.5 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marzena B.

To był cudowny lot. Niesamowite wrażenie, piękne widoki na Kraków i Tatry. No może troszkę za krótko.

Tomasz G.

Znakomita atrakcja w Krakowie - świetny widok na miasto, polecam szczególnie przy bezchmurnym niebie. Czas lotu ok. 15 minut w zupełności wystarczający, aby wykonać serię zdjęć i jednocześnie podziwiać panoramę Krakowa. Miła obsługa, balon dezynfekowany po każdym locie. Polecam jako prezent na każdą okazję.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.