(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami | Wiele Lokalizacji

3.7 68 Opinii

Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami | Wiele Lokalizacji


7+ miast (Warszawa, Szczecin, Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami, Wiele lokalizacji - Piwoznawcy

Piwo to jeden z najstarszych napojów alkoholowych, a zarazem tuż po wodzie i herbacie - najpopularniejszy.Wybierz się w wyjątkową podróż po piwnym świecie, uczestnicząc w Kurskie Kiperskim - Degustacji Piwa z Przekąskami w wybranym mieście. Podczas kursu nauczysz się tajników sztuki kiperskiej, sprawdzisz czy masz degustatorski potencjał, ocenisz 8 gatunków piwa i dobierzesz do nich unikalne przekąski. .Program kursu umiejętnie łączy degustację najlepszych piw rzemieślniczych ze szkoleniem sensorycznym, przeglądem piwnych rytuałów i profesjonalną sesją foodpairingową. Dobieranie serów, wędlin i kruchych przekąsek do różnych gatunków piwa to smakowa przygoda, która pozwoli absolwentom kursu w pełni docenić smak, zarówno piwa, jak i tego, co do niego podajemy. Czas na piwną przygodę!

Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Kiperski - Degustację Piwa z Przekąskami. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda przeżycie?
Przeżycie obejmuje szkolenie sensoryczne i testy węchowe, połączone ze wstępem do tajników oceny kiperskiej oraz degustację 8 gatunków piwa. Szkolenie obejmuje również wprowadzenie do rytuałów serwowania, zasad dobierania piwa do potraw i sytuacji.

Czego uczą się uczestnicy kursu?
Kurs Kiperski z Degustacją Piwa i Przekąsek jest tak skonstruowany, aby każdy czuł się swobodnie i komfortowo - niezależnie od poziomu wiedzy. Przygodę rozpoczyna się praktycznie od zerowego poziomu, a uczestnicy poznają podstawowe składniki i proces warzenia piwa, by już po chwili zagłębić się w sensorycznym świecie piwnych smaków i zapachów.
Degustacja piwa to z kolei okazja nie tylko, by poznać różne style, ale także do sensorycznego treningu w wyczuwaniu składowych piwnego bukietu, ewolucji smaku i aromatu oraz końcowych nut nazywanych finiszem. Podczas przeżycia sprawdzisz także swój poziom sensorycznej wrażliwości, biorąc udział w teście, który polega na rozpoznaniu kilkunastu wzorców zapachowych.
Ważną częścią kursu jest także sesja foodpairingu, czyli nauka dobierania piwa do przekąsek i dań. Poznasz uniwersalną teorię, dzięki której zawsze połączysz piwo z jedzeniem w sposób doskonały.

Jak wygląda Kurs Kiperski?
Program wygląda następująco:
- Wstęp do piwnej kultury.
- Mini quiz piwnej wiedzy.
- Pokaz technik kiperskich.
- Test sensoryczny.
- Przegląd piwnych rytuałów.
- Sesja foodpairingowa.
- Degustacja 8 gatunków piwa.
- Pogromcy piwnych mitów.
- Sesja pytań i odpowiedzi.

Piwa, które degustujemy podczas kursu należą do 8 różnych gatunków i są tak dobrane, by zaprezentować uczestnikom siłę różnorodności piwnego świata. Degustacja zaczyna się zawsze od lekkiego, jasnego lagera, by przejść do belgijskich i niemieckich piw pszenicznych, klasycznych i nie do końca klasycznych IPA i zakończyć piwami mocnymi i ciemnymi. Każdy kurs zawiera także jakąś niespodziankę np. w postaci piwa wędzonego, kwaśnego, owocowego lub jeszcze innego.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami - Voucher na prezent

Szukasz pomysłu na prezent dla faceta? Nie wiesz jaki podarunek sprawi mu największą radość? Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami to świetny prezent dla mężczyzny! Niezależnie od tego, czy będzie to upominek na gwiazdkę, Dzień Chłopaka, Dzień Ojca czy też Dzień Dziadka to gwarantujemy, że będzie to dobry wybór. Znudziły Ci się konwencjonalne atrakcje i szukasz czegoś wyjątkowego? Życie to przygoda, wiec ruszaj na przygodę ze złocistym trunkiem! Potrzebujesz więcej inspiracji? Mamy dla Ciebie moc prezentów!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

7+ miast (Warszawa, Szczecin, Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 5 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: wstęp, mini quiz piwnej wiedzy, pokaz technik kiperskich, test sensoryczny, przegląd piwnych rytuałów, sesję foodpairingową, degustację 8 gatunków piwa, sesję pytań i odpowiedzi. Degustowane piwa należą do 8 różnych gatunków. Przeżycie przeznaczone dla osób pełnoletnich. Realizacja kursów odbywa się w grupie, zgodnie z terminami umieszczonymi w kalendarzu na stronie www.piwoznawcy.pl, w zakładce: TERMINY KURSÓW. Realizacja przeżycia może się nieznacznie różnić, w zależności od wybranej lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piwoznawcy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

3.7 68 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 9
***

Brałem udział w kursie w Katowicach - bardzo ciekawe spotkanie dla smakoszy piwa, dużo można się dowiedzieć o procesie powstawania piwa i jego gatunkach. Profesjonalnie poprowadzony kurs, wszyscy uczestnicy otrzymali materiały. Polecam!

Marek P.

Byłem uczestnikiem kursu kiperskiego 01.10.2016 r w .Gdańsku. kurs świetny, wrażenia niezapomniane, jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymałem od prowadzącego obiecanych wszystkim uczestnikom materiałów w formie PDF. Czekam z niecierpliwością ale kurs kiperski polecam wszystkim.

Zobacz inne propozycje