Skok na Bungee z Filmem i Zdjęciami | Chorzów

5.0 1 Opinii

Skok na Bungee z Filmem i Zdjęciami | Chorzów


Chorzów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,00 zł

279,00 zł

O prezencie

Marzysz o niezapomnianej i wspaniałej przygodzie, o której będziesz opowiadać wnukom? Chcesz przeżyć coś absolutnie szalonego, co zmieni Twoje życie o 180 stopni? Wybierz się na Skok na Bungee z Filmem i Zdjęciami w Chorzowie, który zostanie dokładnie sfilmowany i sfotografowany. Przeżyj coś, czego nie da się opisać słowami, a później przywołaj wspomnienia - przeglądając zdjęcia i oglądając film. Pokonaj wysokość 90 metrów i przełam strach, gdy będziesz już na górze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok na Bungee. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Uczestnik po skoku otrzymuje pamiątkowy certyfikat. Całe przeżycie zostanie sfilmowane i sfotografowane.
Z jakiej wysokości odbywa się skok?
Skok odbywa się z wysokości 90 metrów.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas realizacji przeżycia.

Skok na Bungee z Filmem i Zdjęciami | Chorzów sprawdzi się jako prezent dla dziewczyny, która uwielbia ekstremalne przeżycia. Skok z wysokości 90 metrów zapewnia niesamowite emocje i jest gwarancją cudownych wspomnień. Przekonaj się, jak łatwo spełnić marzenia bliskich osób, wręczając im Voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów

Obowiązujący strój

Strój wygodny, dostosowany do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

ok. 15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Ważne informacje

Minimalna waga uczestnika: 40 kg. Minimalny wiek uczestnika: 16 lat (w obecności opiekuna prawnego lub za jego pisemna zgodą). Uczestnik zobowiązany jest podpisać oświadczenie, iż ogólna kondycja psychofizyczna pozwala mu na wykonanie skoku. Przeżycie zostanie sfilmowane i sfotografowane. Wykonawca nie prowadzi rezerwacji na godzinę - na miejscu obowiązuje kolejka. Należy potwierdzić godziny otwarcia na dzień przed przybyciem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bungee Chorzów

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Damian S.

Było idealnie. Nic nie wymaga poprawek.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.