Skok ze Spadochronem | Gliwice

5.0 5 Opinie

Skok ze Spadochronem | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,00 zł

699,00 zł

O prezencie

Marzy Ci się naprawdę szalony wyczyn, taki o którym z dumą można opowiadać znajomym? Skocz ze Spadochronem! Chyba każdy chociaż raz marzył o tak imponującym wyczynie, ale niewiele osób ma odwagę zrealizować to marzenie. Oni, nigdy nie dowiedzą się, co tracą – Ty masz okazję. To 50 sekund całkowicie swobodnego spadania z prędkością bliską 200 km/h, a następnie nawet 10 min. lotu z otwartą czaszą spadochronu. Po tym skoku, możesz śmiało stwierdzić, że dla Ciebie żadne przeżycie nie jest zbyt ekstremalne. Odważ się na szalony skok!

Z jakiej wysokości realizowany jest skok?
Skok odbywa się z wysokości 4 000 metrów.

Skok realizowany jest z instruktorem?
Tak. Każdy skok realizowany jest w tandemie.

Ile wynosi czas swobodnego spadania?
Czas swobodnego spadania to około 50 sekund, prędkość takiego lotu to nawet 200 km/h. Po tym czasie następuje otwarcie czaszy spadochronu. Lot z otwartą czaszą trwa około 7-10 minut.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 120 kg.

Skok ze Spadochronem | Gliwice to najbardziej ekstremalny prezent dla każdego. Jeżeli do głowy nie przychodzą Ci ciekawe pomysły na prezenty, to rozważ coś z zupełnie innej półki. Wręczając tego typu upominek, możesz mieć pewność, że będzie pamiętany przez bardzo długi czas.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Skok realizowany jest z wysokości 4000 metrów, w tandemie z instruktorem. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 120 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strefa Silesia

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aleksandra G.

Skok ze spadochronem to spełnienie moich marzeń! Aeroklub Gliwice pomogło je spełnić. Pełny profesjonalizm i przemili ludzi, na pewno nie raz jeszcze tam wrócę!

Alicja B.

Realizacja bonu bez problemowa. Polecam

Jarek G.

To były niezapomniane chwile. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie. Chętnie wrócę tam jeszcze i skoczę.

Patrycja M.

SERDECZNE PODZIEKOWANIA DLA MOJEGO KOCHANEGO MĘŻA KTÓRY SPRAWIŁ MI CUDOWNY PREZENT URODZINOWY JAK I RÓWNIEŻ DLA PANA INSTRUKTORA ZA NIESAMOWITE WRAŻENIA SKOSU ZE SPADOCHRONU W GLIWICACH POLECAM KAŻDEMU WARTO COŚ PIĘKNEGO NAPRAWDĘ.

Sylwia W.

Jeżeli chcecie przeżyć coś niesamowitego to tylko w Areoklub Gliwice z Bogdanem i całą mega niesamowitą ekipą. Dziękuję chłopaki. Na pewno wrócę.

Wyświetlono 5 z 29

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.