(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem | Gliwice

1 rok ważności
5.0 36 Opinii

Skok ze Spadochronem | Gliwice


Gliwice
1 os.
Voucher ważny do: 2025-05-21
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Marzy Ci się naprawdę szalony wyczyn, taki o którym z dumą można opowiadać znajomym? Skocz ze Spadochronem! Chyba każdy chociaż raz marzył o tak imponującym wyczynie, ale niewiele osób ma odwagę zrealizować to marzenie. Oni, nigdy nie dowiedzą się, co tracą – Ty masz okazję. To 60 sekund całkowicie swobodnego spadania z prędkością bliską 200 km/h, a następnie nawet 10 min. lotu z otwartą czaszą spadochronu. Po tym skoku, możesz śmiało stwierdzić, że dla Ciebie żadne przeżycie nie jest zbyt ekstremalne. Odważ się na szalony skok!

Skok Spadochronowy w Gliwicach - co warto wiedzieć

Z jakiej wysokości realizowany jest skok?
Skok odbywa się z wysokości 4 000 metrów.

Skok realizowany jest z instruktorem?
Tak. Każdy skok realizowany jest w tandemie.

Ile wynosi czas swobodnego spadania?
Czas swobodnego spadania to około 60 sekund, prędkość takiego lotu to nawet 200 km/h. Po tym czasie następuje otwarcie czaszy spadochronu. Lot z otwartą czaszą trwa około 7-10 minut.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 110 kg. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna. Osoba skacząca nie może znajdować się pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek środków odurzających.

Oferta ważna od kwietnia do października, skoki odbywają się od piątku do niedzieli, w wybranych okresach sezonu spadochronowego również w czwartki.

Skok ze Spadochronem na Śląsku - Strefa Silesia - voucher na prezent

Skok ze Spadochronem w Gliwicach to najbardziej ekstremalny prezent dla każdego. Jeżeli do głowy nie przychodzą Ci ciekawe pomysły na prezenty, to rozważ coś z zupełnie innej półki. Wręczając tego typu upominek, możesz mieć pewność, że będzie pamiętany przez bardzo długi czas. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 60 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Skok z wysokości 4000 metrów, w tandemie z instruktorem. Od osóby niepełnoletnich, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna. Min. wzrost 140 cm, maks. waga 110 kg. Realizacja: piątek - niedziela. Skoczny czwartek w wybranych okresach sezonu spadochronowego wg. grafiku Wykonawcy. Rezerwacja możliwa wyłącznie w kalendarzu Wykonawcy (https://manifest.plstrefa.pl/rezerwacja), prawidłowo dokonana rezerwacja potwierdzana mailowo. Zmian w rezerwacji dokonać można z maksymalnie 24-godz. wyprzedzeniem. W dniu realizacji należy posiadać wydrukowany, ważny Voucher. Pogoda, a także ważne kwestie techniczne niezależne od Wykonawcy mogą uniemożliwić realizacje, wówczas ustalany jest inny termin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strefa Silesia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 36 Opinii

Marek W.

Świetna zabawa, bardzo sprawnie poszło (całość 1h), ale na waszym miejscu w zaleceniach poza ubiorem sportowym sugerowałbym też wskazanie zabranie ze sobą rękawiczek :)

Dylan Y.

Super Adrenalina Super Zabawa

Adam B.

Skok spadochronowy w tandemie to emocjonujące doświadczenie, które może dostarczyć niesamowitych wrażeń. Wybór Strefy Silesia jako miejsca do takiego skoku jest atrakcyjny, ponieważ region ten oferuje piękne krajobrazy i dobrze przygotowany personel do realizacji takich skoków. Jednak przed przystąpieniem do tego rodzaju aktywności, ważne jest, aby dobrze się przygotować, poznać zasady bezpieczeństwa i skorzystać z profesjonalnej obsługi, która zapewni odpowiednią opiekę podczas skoku. To wspaniała przygoda dla tych, którzy lubią ekstremalne doświadczenia i adrenalinę. Jednym słowem warto , szczerze polecam.

Michal Sz.

Mega doznanie POLECAM kazdemu! Instruktorzy pozytywni, zabawni a przy tym mega profesjonalni (pozdrawiam Kapote). Moja dziewczyna potrzebowala instruktora z jezykiem angielskim i takiego tez dostalismy (pozdro Bober). Sam skok na spadochronie nie do opisania slowami to trzeba przezyc!!!

Marek R.

Byłem dziś i....Było SUPER..Przeżycie warte każdej kasy ( co prawda ja dostałem skok na prezent od syna) to co się dzieje w powietrzu podczas skoku raczej nie jest do opisania słowami . To trzeba przeżyć żeby zrozumieć. No i ta obsługa mój super tandem pilot Marek i człowiek który to wszystko uwiecznił czyli Robert. Super ludzie z poczuciem humoru i przezajebistym nastawieniem do tego co robią. A robią naprawdę dużo bo przeprowadzają przez to co się tam dzieje z super profesjonalnym podejściem i fachowością . Cudne przeżycie super chłopaki . Polecam każdemu .

Wyświetlono 5 z 54

Zobacz inne propozycje