Skok ze Spadochronem | Gliwice

1 rok ważności
5.0 23 Opinii

Skok ze Spadochronem | Gliwice


Gliwice
1 os.
Voucher ważny do: 2024-05-29
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

889,00 zł

889,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Marzy Ci się naprawdę szalony wyczyn, taki o którym z dumą można opowiadać znajomym? Skocz ze Spadochronem! Chyba każdy chociaż raz marzył o tak imponującym wyczynie, ale niewiele osób ma odwagę zrealizować to marzenie. Oni, nigdy nie dowiedzą się, co tracą – Ty masz okazję. To 60 sekund całkowicie swobodnego spadania z prędkością bliską 200 km/h, a następnie nawet 10 min. lotu z otwartą czaszą spadochronu. Po tym skoku, możesz śmiało stwierdzić, że dla Ciebie żadne przeżycie nie jest zbyt ekstremalne. Odważ się na szalony skok!

Skok Spadochronowy w Gliwicach - co warto wiedzieć

Z jakiej wysokości realizowany jest skok?
Skok odbywa się z wysokości 4 000 metrów.

Skok realizowany jest z instruktorem?
Tak. Każdy skok realizowany jest w tandemie.

Ile wynosi czas swobodnego spadania?
Czas swobodnego spadania to około 60 sekund, prędkość takiego lotu to nawet 200 km/h. Po tym czasie następuje otwarcie czaszy spadochronu. Lot z otwartą czaszą trwa około 7-10 minut.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 110 kg. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna.

Skok ze Spadochronem na Śląsku - Strefa Silesia - voucher na prezent

Skok ze Spadochronem w Gliwicach to najbardziej ekstremalny prezent dla każdego. Jeżeli do głowy nie przychodzą Ci ciekawe pomysły na prezenty, to rozważ coś z zupełnie innej półki. Wręczając tego typu upominek, możesz mieć pewność, że będzie pamiętany przez bardzo długi czas. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 60 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Skok realizowany jest z wysokości 4000 metrów, w tandemie z instruktorem. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna. Minimalny wzrost 140 cm, maksymalna waga 110 kg. Realizacja: piątek - niedziela. Skoczny czwartek w wybranych okresach sezonu spadochronowego wg. grafiku dostępnego w kalendarzu rezerwacyjnym Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strefa Silesia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 23 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Arek Z.

To był najlepszy prezent który dostałem , emocje które będą ze mną na długo . Było naprawę super . Dziękuję

J.S.

Samo przeżycie niesamowite i niepowtarzalne. Na miejscu opieka instruktora, personelu, wszystko doskonale zorganizowane, jest czas żeby się przygotować, szkolenie naziemne prowadzone sprawnie i merytorycznie a do tego z uśmiechem. Co do samego spadania.... to trzeba przeżyć samemu... POLECAM

Mariola

Cudowne przeżycie dla wszystkich głodnych wrażeń - serdecznie polecam! Gdybym mogła, zdecydowałabym się znów.

Adrian K.

Wszystko było super niezwykle przeżycie wspaniała atmosfera i przemiły instruktor Pan Wirgiriusz był super.

Piotr K.

MEGA wrażenia !!! Instruktorzy pierwsza klasa z DUŻYM poczuciem humoru ale i dbałością bezpieczeństwo. Szczególne pozdrowienia dla Tomka, chyba z żadnym facetem nie byłem tak mocno związany. Oczywiście polecam i może jak uda mi się zejść poniżej 100 kg to spróbuję bardziej samodzielnie ze szkoleniem AFF. Nie objadać się przed skokiem i słuchać instruktora w kwestii wyrównywania cienienia w uszach.

Wyświetlono 5 z 41

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.