Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Dla Niego Premium"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Dla Niego Premium"


1300+ przeżyć, 160+ miast
1-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Dla Niego Premium"

Spełnianie marzeń jest naprawdę proste! Przekonaj się o tym, wybierając wyjątkowy Pakiet Przeżyć "Dla Niego Premium", w którym dostępnych jest kilkadziesiąt niesamowitych przeżyć, na terenie całej Polski. Odprężająca przygoda w SPA, pełne adrenaliny przeżycie, wywołujące przyspieszone bicie serca, a może wizyta w klimatycznej restauracji? Samodzielnie wybierz atrakcję, z której masz ochotę skorzystać i wyrusz na spotkanie z niezapomnianą przygodą. Taką, która idealna jest dla Ciebie!

Pakiet Przeżyć "Dla Niego Premium" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć "Dla Niego Premium" to zbiór najciekawszych atrakcji, dopasowanych do męskich potrzeb i umożliwiających spełnianie różnych marzeń. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć "Dla Niego Premium" obejmuje ponad 1300 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkaset unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoba obdarowana wybiera jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Dla Niego Premium" - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć "Dla Niego Premium" to zbiór wyjątkowych przeżyć, które dopasowane są do męskich potrzeb. Jest to wyjątkowy Pakiet Prezentowy, który zapewnia spokój na każdą okazję – osoba obdarowana sama wybiera jedno przeżycie, spośród wielu możliwości. To gwarantuje, że prezent będzie udany, a bliska Ci osoba zachwycona - przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1300+ przeżyć, 160+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-6 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1267
Wyświetlono 24 z 1267

Zobacz inne propozycje