(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max (60 minut) | Warszawa

Nowość
5.0 1 Opinii

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max (60 minut) | Warszawa


Warszawa
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

478,99 zł

478,99 zł

O prezencie

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max, 60 minut, Warszawa - SIMAIR Flight Simulation Center

“Wszystkie systemy sprawne, rozpoczynam procedurę kołowania” – wypowiedz te słowa, siadając za sterem niezwykłej maszyny. Zapraszamy na niezapomniany Lot w Symulatorze Boeing 737 Max (60 minut) w Warszawie, który pozwoli Ci przeżyć niezwykle realistyczną przygodę. Odwiedź pierwsze w Polsce Centrum Szkoleniowe, które posiada symulator Boeing 737 w wersji Max i spełnij marzenia o pilotowaniu prawdziwej powietrznej bestii. Usiądź na fotelu pilota i wzbij się w powietrze jako pilot Boeinga, którego zadaniem jest pilotowanie samolotu. Jak sprawdzisz się w tej roli?

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max w Warszawie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot w Symulatorze Boeing 737 Max. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. 

Ile potrwa lot?
Lot w symulatorze potrwa 60 minut.

Co czeka mnie w ramach przeżycia?
Odbędziesz lot w symulatorze Boeing 737 Max jako pilot. Towarzyszący Ci instruktor pomoże opanować maszynę i wcieli się w rolę drugiego pilota. Ponadto otrzymasz pamiątkowe zdjęcia wykonane aparatem INSTAX, a także firmowe gratisy.

Czym charakteryzuje się symulator?
Symulator Boeing 737 Max to pełnowymiarowa i wierna kopia samolotu Boeing 737 Max, która dodatkowo połączona jest z pokładem. Odpowiednio oprogramowanie wiernie odwzorowuje zachowanie samolotu w powietrzu, a 220-stopniowy wyświetlacz zewnętrzny i projektory sprawiają, że uczestnik czuje się, jakby pilotował prawdziwego Boeinga. Wszystkie panele, przełączniki i komputery pokładowe są w pełni funkcjonalne. Instruktor, towarzyszący podczas całego przeżycia uczy ich dokładnej obsługi. Kabina symulatora poza fotelami pilotów (uczestnik i instruktor) posiada również dwa miejsca dla obserwatorów – dokładnie tak, jak ma to miejsce w rzeczywistości oraz klimatyzację.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie dostępne jest dla wszystkich, bez limitu wieku.

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max - voucher na prezent

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max (60 minut) w Warszawie to niezwykła i bardzo emocjonująca przygoda, która umożliwia poprowadzenie samolotu w jednym z najbardziej realistycznych symulatorów. Voucher na lot w symulatorze w 211Warszawie to wspaniały pomysł na prezent dla lotnika, miłośnika lotnictwa lub każdego, kto chciałby spróbować się w roli pilota Boeinga. Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: lot w symulatorze Boeinga 737 Max jako pilot, opiekę instruktora, który udzieli informacji o maszynie, a także wcieli się w rolę drugiego pilota oraz pamiątkowe zdjęcia wykonane aparatem INSTAX i firmowe gratisy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Simair - Flight Simulation Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Paweł

Cudowny prezent. Polecam każdemu.

Zobacz inne propozycje