Skok ze Spadochronem z Pamiątkowymi Zdjęciami | Kraków

1 2 3 4 5 (4)
Kraków (okolice)
1 os.

799 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz przeżyć przygodę swojego życia? Pragniesz solidnego zastrzyku adrenaliny i niesamowitych wrażeń? Skok ze Spadochronem z Pamiątkowymi Zdjęciami powstał z myślą o Tobie! Wystarczy krótkie przeszkolenie teoretyczne, aby już po kilku chwilach wejść na pokład samolotu. Teraz już tylko minuty dzielą Cię od osiągnięcia pułapu czterech tysięcy metrów - to odpowiednik 38 Cracovia Business Center postawionych jedne na drugim! Pęd powietrza na skórze oraz niepowtarzalne widoki z pewnością zachowają się w Twojej pamięci na długo. Pomogą Ci w tym wyjątkowe zdjęcia z Twojego lotu. Pokaż je swoim bliskim - na pewno będą pod ogromnym wrażeniem!

Realizując Prezent:

  • Wzniesiesz się na wysokosć 4000 metrów,
  • Skoczysz ze Spadochronem,
  • Otrzymasz pamiątkowe zdjęcia.

Potrzebny Ci jest ekstremalny prezent? Chcesz znaleźć ciekawy prezent na urodziny? Świetnie trafiłeś! Skok ze Spadochronem z Pamiątkowymi Zdjęciami to pomysłowy prezent dla każdego kto kocha adrenalinę! Ten niecodzienny podarunek z pewnością przypadnie do gustu młodym i aktywnym. Skoki spadochronowe zyskują coraz większą popularność. Podaruj to przeżycie bliskiej osobie i zobacz jak odkrywa w sobie nowa pasję! To niebanalny prezent dla Brata, Siostry, Syna czy też Córki. Szukasz pomysłu na weekend w Krakowie? To przeżycie z pewnością może konkurować z zabytkami. Życie to przygoda - bawcie się dobrze!

Miejsce realizacji

Kraków (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 120 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności