Skok ze Spadochronem z Balonu | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
0.0 0 Opinie

Skok ze Spadochronem z Balonu | Wiele Lokalizacji


Przedgórze Karkonoszy, Wrocław(okolice), Poznań(okolice), Trójmiasto(okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2999,00 zł

2999,00 zł

O prezencie

Czy Ty również sądzisz, że najważniejsze w życiu jest to, aby czerpać z niego jak najwięcej radości? Jednak, żeby robić to skutecznie, trzeba wycisnąć z każdej chwili ile się tylko da. Skok ze Spadochronem z Balonu jest przeżyciem, które ma dokładnie taki cel – zapewnić Ci maksimum niezwykłych wrażeń. Podczas spokojnego wznoszenia się i lotu balonem, będziesz mieć możliwość podziwiania piękna świata. Natomiast po osiągnięciu wysokości 3000 metrów nadejdzie czas na emocje znacznie bardziej ekstremalne – skok w dół ze spadochronem i około 50 sekund swobodnego spadania. Taka przygoda, to prawdziwa rzadkość – ciesz się nią!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: lot balonem dla 1 osoby w towarzystwie doświadczonego pilota balonowego oraz instruktora skoków spadochronowych, krótkie szkolenie oraz wspólne rozstawianie balonu, skok tandemowy ze spadochronem w towarzystwie wykwalifikowanego instruktora, po zakończeniu lotu Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego), pamiątkowy dyplom oraz zdjęcia w wersji elektronicznej, drobny poczęstunek po wylądowaniu oraz tradycyjną lampkę szampana. Uczestnicy będą mieli zapewniony transport z miejsca wylądowania na miejsce startu.

Z jakiej wysokości odbywa się skok ze spadochronem?
Skok odbywa się z wysokości ok. 3 tys. metrów i do momentu otworzenia spadochronu trwa ok. 50 sekund.

Czym się różni skok ze spadochronem z balonu od tradycyjnego skoku ze spadochronem z samolotu?
Skok z kosza balonu jest zupełnie innym przeżyciem niż skok z samolotu. Nie ogranicza Cię czas, warkot silnika i prędkość. Wokół Ciebie cisza oraz poczucie nierealnego wręcz zawieszenia w czasie i w przestrzeni. W wybranej przez Ciebie chwili podejmujesz wraz z Instruktorem ostateczną decyzję i zanurzasz się w pęd przestworzy. Wrażenia z tej przygody są ogromne i jedyne w swoim rodzaju.

Skok ze Spadochronem z Balonu | Wiele Lokalizacji  to niezwykle rzadka atrakcja, co czyni z tej przygody naprawdę oryginalny prezent dla każdego, kto pragnie z życia wycisnąć jak najwięcej wspaniałych wrażeń. Nie jest to podarunek dla wszystkich – lecz dla tych, którzy cenią zarówno piękno otaczającego ich świata, oraz silne emocje, adrenalinę i szalone przeżycia. Ten upominek można określić jako ekstremalny prezent – jednak tylko częściowo oddaje to jego charakter.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przedgórze Karkonoszy, Wrocław(okolice), Poznań(okolice), Trójmiasto(okolice)

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

około 3- 4 godziny, czas trwania całej wyprawy – w tym lot balonem ok. 30 minut po czym skoczek wyskakuje z balonu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Ważne informacje

Dokładne miejsce startu będzie zależało od kierunku wiatru i zostanie wskazane przez organizatora tuż przed lotem. Dostępność: loty można realizować cały rok, wyłącznie w tygodniu. W sezonie ciepłym loty odbywają się w godzinach rannych lub wieczornych. W sezonie zimnym loty mogą odbywać się o dowolnej porze dnia. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (silny wiatr, opady, słaba widoczność) lot może zostać przełożony na inny termin. Maksymalna waga jednego uczestnika to 105 kg.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.