(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Balonu | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem z Balonu | Wiele Lokalizacji


Przedgórze Karkonoszy, Wrocław(okolice), Poznań(okolice), Trójmiasto(okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2998,99 zł

2998,99 zł

O prezencie

Czy Ty również sądzisz, że najważniejsze w życiu jest to, aby czerpać z niego jak najwięcej radości? Jednak, żeby robić to skutecznie, trzeba wycisnąć z każdej chwili ile się tylko da. Skok ze Spadochronem z Balonu jest przeżyciem, które ma dokładnie taki cel – zapewnić Ci maksimum niezwykłych wrażeń. Podczas spokojnego wznoszenia się i lotu balonem, będziesz mieć możliwość podziwiania piękna świata. Natomiast po osiągnięciu wysokości 3000 metrów nadejdzie czas na emocje znacznie bardziej ekstremalne – skok w dół ze spadochronem i około 50 sekund swobodnego spadania. Taka przygoda, to prawdziwa rzadkość – ciesz się nią!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: lot balonem dla 1 osoby w towarzystwie doświadczonego pilota balonowego oraz instruktora skoków spadochronowych, krótkie szkolenie oraz wspólne rozstawianie balonu, skok tandemowy ze spadochronem w towarzystwie wykwalifikowanego instruktora, po zakończeniu lotu Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego), pamiątkowy dyplom oraz zdjęcia w wersji elektronicznej, drobny poczęstunek po wylądowaniu oraz tradycyjną lampkę szampana. Uczestnicy będą mieli zapewniony transport z miejsca wylądowania na miejsce startu.

Z jakiej wysokości odbywa się skok ze spadochronem?
Skok odbywa się z wysokości ok. 3 tys. metrów i do momentu otworzenia spadochronu trwa ok. 50 sekund.

Czym się różni skok ze spadochronem z balonu od tradycyjnego skoku ze spadochronem z samolotu?
Skok z kosza balonu jest zupełnie innym przeżyciem niż skok z samolotu. Nie ogranicza Cię czas, warkot silnika i prędkość. Wokół Ciebie cisza oraz poczucie nierealnego wręcz zawieszenia w czasie i w przestrzeni. W wybranej przez Ciebie chwili podejmujesz wraz z Instruktorem ostateczną decyzję i zanurzasz się w pęd przestworzy. Wrażenia z tej przygody są ogromne i jedyne w swoim rodzaju.

Skok ze Spadochronem z Balonu | Wiele Lokalizacji  to niezwykle rzadka atrakcja, co czyni z tej przygody naprawdę oryginalny prezent dla każdego, kto pragnie z życia wycisnąć jak najwięcej wspaniałych wrażeń. Nie jest to podarunek dla wszystkich – lecz dla tych, którzy cenią zarówno piękno otaczającego ich świata, oraz silne emocje, adrenalinę i szalone przeżycia. Ten upominek można określić jako ekstremalny prezent – jednak tylko częściowo oddaje to jego charakter.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przedgórze Karkonoszy, Wrocław(okolice), Poznań(okolice), Trójmiasto(okolice)

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

około 3- 4 godziny, czas trwania całej wyprawy – w tym lot balonem ok. 30 minut po czym skoczek wyskakuje z balonu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Ważne informacje

Dokładne miejsce startu będzie zależało od kierunku wiatru i zostanie wskazane przez organizatora tuż przed lotem. Dostępność: loty można realizować cały rok, wyłącznie w tygodniu. W sezonie ciepłym loty odbywają się w godzinach rannych lub wieczornych. W sezonie zimnym loty mogą odbywać się o dowolnej porze dnia. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (silny wiatr, opady, słaba widoczność) lot może zostać przełożony na inny termin. Maksymalna waga jednego uczestnika to 90 kg, wzrost do 190 cm.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Balloon Expedition

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje