(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem | Poznań

5.0 45 Opinii

Skok ze Spadochronem | Poznań


Poznań - Kobylnica
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1190,00 zł

1190,00 zł

O prezencie

Skok ze Spadochronem Poznań - przeżyj emocje ze Sky Camp

Cztery tysiące metrów to ogromna odległość - równowartość prawie czterdziestu Andersia Tower. To właśnie z takiej wysokości odbędziesz skok ze spadochronem! Wznieś się w przestworza na pokładzie samolotu, a następnie stań w jego drzwiach i podziwiaj bezkres chmur rozciągający się pod Tobą. Jeszcze chwila, a zacznie się przygoda Twojego życia! Wystarczy, że staniesz na krawędzi i wykonasz jeden krok - poczujesz pęd powietrza na skórze i niesamowity zastrzyk adrenaliny! Przy skoku z takiego pułapu czeka Cię prawie minuta swobodnego lotu, a następnie spokojne opadanie w dół na spadochronie. Takich przeżyć nie dostarczy Ci żaden inny sport - życzymy miłej zabawy!

Sky Camp Poznań, skok ze spadochronem - informacje

Jak przebiega realizacja?
Na początku należy przejść szkolenie, który przygotuje Cie do skoku. Musisz też założyć kombinezon i specjalne okularki. Następnie wraz z instruktorami wsiądziesz do samolotu, który wyniesie was na wysokość 4000 metrów! Skok odbędzie się w tzw. tandemie, czyli cały czas będziesz lecieć w towarzystwie instruktora.

Ile będzie trwało spadanie?
Spadanie po wykonaniu skoku będzie trwało blisko minutę. Następnie otworzy się spadochron, na którym będziesz leciał około 10 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Nie ma minimalnego wieku, osoba realizująca musi mieć więcej niż 130 cm wzrostu. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest  waga powyżej 100 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem Poznań - prezent jako voucher

Skok ze Spadochronem | Poznań-Kobylnica sprawdzi się jako uniwersalny prezent na urodziny dla każdego. Jeżeli potrzebny Ci jest pomysłowy prezent dla sportowca, mamy, taty, brata lub po prostu dla aktywnej osoby, to nie możesz lepiej wybrać! Skoki spadochronowe rozpalają wyobraźnię milionów osób na całym świecie. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań - Kobylnica

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost: 130 cm, maksymalna waga: 100 kg.

Odwołanie umówionego skoku, aby było skuteczne, musi mieć miejsce minimum 24h przed skokiem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Sky Camp

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 45 Opinii

Paweł F.

Super doznanie i wspaniali ludzie Było idealnie. Pozdrawiam.

Paula

Polecam. Skok ze spadochronem to przeżycie nie do opisania. Miła obsługa i profesjonalne podejście. Na pewno jeszcze kiedyś skoczę i bedzie to razem z Sky Camp.

Jarosław Faralewski

Konkretny instruktor. Luźna atmosfera.

Ewelina K.

Skok ze spadochronem - Sky Camp - Kazimierz Biskupi - Przeżycie wspaniałe, ekipa też świetna, niestety film się uszkodził i pamiątki nie ma, zostały tylko zdjęcia ;/

Rafał

Rewelacyjne przeżycie i wspaniała obsługa

Wyświetlono 5 z 45

Zobacz inne propozycje