JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Poznań

Poznań (okolice) - Kazimierz Biskupi
1 os.

790 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
790 zł

Cztery tysiące metrów to ogromna odległość - równowartość prawie czterdziestu Andersia Tower. To właśnie z takiej wysokości odbędziesz skok ze spadochronem! Wznieś się w przestworza na pokładzie samolotu, a następnie stań w jego drzwiach i podziwiaj bezkres chmur rozciągający się pod Tobą. Jeszcze chwila, a zacznie się przygoda Twojego życia! Wystarczy, że staniesz na krawędzi i wykonasz jeden krok - poczujesz pęd powietrza na skórze i niesamowity zastrzyk adrenaliny! Przy skoku z takiego pułapu czeka Cię prawie minuta swobodnego lotu, a następnie spokojne opadanie w dół na spadochronie. Takich przeżyć nie dostarczy Ci żaden inny sport - życzymy miłej zabawy!

Jak przebiega realizacja?

Na początku należy przejść szkolenie, który przygotuje Cie do skoku. Musisz też założyć kombinezon i specjalne okularki. Następnie wraz z instruktorami wsiądziesz do samolotu, który wyniesie was na wysokość 4000 metrów! Skok odbędzie się w tzw. tandemie, czyli cały czas będziesz lecieć w towarzystwie instruktora.

Ile będzie trwało spadanie?

Spadanie po wykonaniu skoku będzie trwało blisko minutę. Następnie otworzy się spadochron, na którym będziesz leciał około 10 minut.

Skok ze Spadochronem sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, prezent na Dzień Kobiet, prezent na Święta.

Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Chcesz znaleźć uniwersalny prezent dla każdego kto kocha przygody? Skok Ze Spadochronem Poznań ekstremalny prezent i sposób na walkę z nudą! Jeżeli potrzebny Ci jest pomysłowy prezent dla sportowca, mamy, taty, brata lub po prostu dla aktywnej osoby, to nie możesz lepiej wybrać! Skoki spadochronowe rozpalają wyobraźnię milionów osób na całym świecie. Kto wie, może ten fajny prezent pomoże odnaleźć nową pasję bliskiej Ci osobie? Chcesz być oryginalny? Podaruj niebanalny prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice) - Kazimierz Biskupi

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 100 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.

Odwołanie umówionego skoku aby było skuteczne musi mieć miejsce minimum 24h przed skokiem.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2085
Filtruj Prezenty

Opinie (21)

Rafał

Rewelacyjne przeżycie i wspaniała obsługa

Krzysztof Nadolny

Było super!! Niewiarygodne przeżycia :)

Jacek Hinz

REWELACJA!!! Polecam wszystkim. Skok spadochronowy "Amazing" . Instruktorzy rewelacyjni.

Paweł

Dostałem skok ze spadochronem na swoje 50 urodziny... Mam lęk wysokości, ale postanowiłem zrobić to, trafiłem na instruktora Jarka pełen profesjonalizm wszystko wytłumaczone co będzie się działo, naprawdę polecam organizacja pierwsza klasa cała ekipa wyluzowana polecam!

Jakub Błaszczyński

Pełen profesjonalizm i świetna zabawa. Polecam!

1 2 3 4 5
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.