JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok ze Spadochronem | Zielona Góra

Skok ze Spadochronem | Zielona Góra


Zielona Góra
1 os.

699,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
699,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jeżeli zawsze chciałeś zobaczyć ziemię z lotu ptaka, to teraz masz okazję! Wejdź na pokład samolotu, spójrz w dół i przekonaj się, jak wygląda ziemia zbliżająca się do Ciebie z prędkością 200 km/h! Poczuj niesamowity pęd powietrza na swojej skórze i odkryj przyjemność płynącą ze swobodnego spadania! Tego typu lot to naprawdę niecodzienne emocje. Zapierające dech w piersiach widoki oraz niczym nieskrępowana wolność spadania sprawią, że Skok ze Spadochronem będziesz wspominać jeszcze długo po wylądowaniu na ziemi. Kto wie, może spadochroniarstwo zostanie Twoją nową pasją? Taka ilość adrenaliny może Cię błyskawicznie uzależnić!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok z 3000 metrów ponad ziemią. Profesjonalny instruktaż z wyszkoloną załogą przed skokiem. Od 30 do 40 sekund spadania z zawrotną prędkością zaraz po wyskoku z samolotu oraz między 5 a 7 minut swobodnego spadania już po otwarciu spadochronu.

Kiedy mogę zrealizować skok?
Skoki można realizować w sezonie letnim po wcześniejszej rezerwacji terminu. Na realizację prezentu jest czas dwunastu miesięcy od daty zakupu.

Czy istnieją jakieś ograniczenia?
Jeżeli osoba jest niepełnoletnia, wymagana jest zgoda rodziców lub obecność opiekuna na miejscu podczas skoku.

Skoku nie może zrealizować osoba, która mierzy poniżej 130 cm oraz która waży powyżej 100 kg. Dodatkowo należy mieć na uwadze fakt, że nie jest wskazane skakać jeżeli istnieją problemy z układem oddechowym, krwionośnym czy jakiekolwiek inne dolegliwości stanowiące zagrożenie podczas skoków z wysokości.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla męża, prezent na rocznicę.

Oryginalny prezent na urodziny nie jest prostą sprawą. Jako eksperci od podarunków wiemy, że przeżycie to pomysłowy prezent dla każdego, kto nie obędzie się bez adrenaliny! Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest prezent dla chłopaka, narzeczonego, męża czy też brata jesteśmy pewni, że Skok ze Spadochronem Zielona Góra sprawi, że serce zabije mocniej! Wykaż się kreatywnością podaruj swoim bliskim skoki spadochronowe i sprawdź ich reakcję, Chcesz znaleźć inny ekstremalny prezent? Nasz katalog marzeń to same cudowne prezenty. Przekonaj się o tym na własne oczy!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zielona Góra

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 30-40 sekund wolnego spadania oraz 5-7 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 100 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Malgorzata Ciszewska

Najpiękniejszy prezent jaki mogłam otrzymać. Spełniło się moje marzenie, byłam w niebie! Nie było by to tak wyjątkowe przeżycie gdyby nie wspaniała atmosfera podczas skoku oraz bardzo profesjonalne podejście, które dawało mi poczucie bezpieczeństwa. Skoczę jeszcze na pewno i na pewno będzie to skok ze Skykrawiec i Arnoldem, pomimo sporej odlegości ( jestem ze Szczecina ). Jeżeli marzysz o skoku a jednocześnie nie wyobrażasz sobie tego- skacz! Ze skykrawiec będzie to i bezpieczne i niesamowite. Strach nie jest powodem, by rezygnować z marzeń.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.