Skok ze Spadochronem z Filmowaniem nad Helem | Hel

0.0 0 Opinie

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem nad Helem | Hel


Hel
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1490,00 zł

1490,00 zł

O prezencie

Jeśli szukasz szczególnie atrakcyjnej lokalizacji na ekstremalne przeżycie nie mogłeś trafić lepiej! Skok ze Spadochronem z Filmowaniem nad Helem to niesamowite doznanie lotu z ogromnej wysokości! W tym czasie dostrzeżesz żurawie trójmiejskich stoczni, a może nawet mrowie ludzi na helskich plażach! To niesamowite doświadczenie w całości zostanie zarejestrowane na filmie oraz zdjęciach! Widok naszego pięknego półwyspu chwyci Cię za serce! Dzięki zapisowi video już zawsze będziesz mógł wracać do tych chwil!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok ze spadochronem z samolotu. Całość będzie rejestrowana na filmie i zdjęciach przez lecącego obok instruktora. Dzięki temu po przeżyciu otrzymasz płyty DVD będące znakomita pamiątką.

Jak przebiega realizacja?
Na początku należy przejść szkolenie, który przygotuje Cie do skoku. Musisz też założyć kombinezon i specjalne okularki. Następnie wraz z instruktorami wsiądziesz do samolotu, który wyniesie was na odpowiednią wysokość. Skok odbędzie się w tzw, tandemie, czyli cały czas będziesz lecieć w towarzystwie instruktora.

Z jakiej wysokości odbędzie się skok?
Skok odbędzie się z wysokości 4000 metrów!

Czy wiesz, że...
Półwysep Helski słynie z fortyfikacji wojennych? Decyzją polskich władz w dwudziestoleciu międzywojennym cała mierzeja miała stać się linią obrony przed ewentualnymi agresorami. Dzisiaj półwysep jest dzięki temu częstym miejscem odwiedzin wszelkich miłośników militariów.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Hel sprawdzi się jako prezent dla męża na rocznicę ślubu. Jest to cudowne przeżycie, które dzięki filmowaniu stanie się jednocześnie piękną pamiątką i wspaniałym wspomnieniem! Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierająco oryginalną i niezapomnianą przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Hel

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Min. wzrost: 130 cm, max. waga 100 kg. Odwołanie umówionego skoku, aby było skuteczne musi mieć miejsce minimum 24h przed skokiem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Skydive Hel

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.