(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem Standard z Filmowaniem VIP | Ostrów Wielkopolski

Nowość
0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem Standard z Filmowaniem VIP | Ostrów Wielkopolski


Ostrów Wielkopolski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1996,99 zł

1996,99 zł

O prezencie

Chęć przeżycia czegoś niezwykłego i przełamanie własnych granic nieodłącznie towarzyszy człowiekowi w jego podróży przez życie. Jednym z najbardziej ekstremalnych przeżyć, które dostarcza ogromnej dawki adrenaliny jest pewna powietrzna przygoda. Zapraszamy na wymarzony Skok ze Spadochronem z Filmowaniem VIP w Ostrowie Wielkopolskim. Twoja przygoda rozpocznie się od przybycia na miejsce startu, krótkiego przeszkolenia i wejścia na pokład samolotu. Będziecie, wraz z instruktorami, wznosić się aż do osiągnięcia wymaganej wysokości, czyli 4000 metrów! Wtedy otworzą się drzwi samolotu, a Ty staniesz na ich progu.... już tylko krok będzie dzielił Cię od prawdziwych, nieopisywalnych emocji. Skok spadochronowy odbywa się w tandemie (razem z Tobą będzie skakał profesjonalny instruktor, nagrywający przeżycie “z ręki”) oraz w towarzystwie innego skoczka, który także będzie nagrywał całe wydarzenie. Niezwykłe filmy będą stanowiły pamiątkę na całe życie i już zawsze będą przypominały o Twojej przerażonej minie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z wysokości 4000 metrów. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda kamerowanie z dwóch kamer?
Skok spadochronowy będzie nagrywany z dwóch kamer: jedno nagranie będzie “z ręki”, kamerą, którą będzie trzymał instruktor skaczący z Tobą, a wykonaniem drugiego nagrania zajmie się osobny skoczek, który będzie skakał razem z Wami. Do tego otrzymasz zdjęcia (w ilości 10-15) z całego przeżycia na maila.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację przeżycia należy przeznaczyć minimum 1,5 godziny. Sam skok to około minuta swobodnego spadania i około 10 minut lotu na otwartej czaszy spadochronu.

W jakich miesiącach można skakać ze spadochronem?
Skoki spadochronowe odbywają się od kwietnia do listopada.

Czy osoba niepełnoletnia może skoczyć ze spadochronem?
Tak, jednakże wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego oraz jego obecność podczas realizacji przeżycia. Ponadto minimalny wzrost uczestnika skoku ze spadochronem to 140 cm.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem z Dwóch Kamer | Ostrów Wielkopolski sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanego, prezent dla ukochanej, prezent na urodziny, prezent dla Ciebie

Rozglądasz się za ekstremalnym prezentem na 30 urodziny dla mężczyzny? A może szukasz sposobu, by spełnić swoje własne marzenia i przeżyć niezapomnianą przygodę? Skok ze Spadochronem z Filmowaniem VIP w Ostrowie Wielkopolskim to przeżycie, które ciężko jest opisać słowami. 4000 metrów, adrenalina, emocje, niezapomniane widoki i… lekki strach - to wszystko czeka na łowców mocnych wrażeń. Voucher na skok spadochronowy to oryginalny i elegancki prezent dla faceta lub dla kobiety. Idealnie sprawdzi się jako prezent osiemnastkowy lub świąteczny podarunek dla brata. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia, korzystając z naprawdę wyjątkowego prezentu, gwarantującego niezapomniane emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ostrów Wielkopolski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i około 10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu. Całe przeżycie potrwa 1,5 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie ciepłym Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców, a także wymagana jest ich obecność podczas realizacji. Maksymalna waga - 110 kg. Minimalny wzrost - 140 cm. Powyżej 90 kg, dopłata na miejscu według cennika wykonawcy, za każdy przekroczony kilogram (1 kg = 10 zł). Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub substancji odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Olimpic Skydive

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje