JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Zielona Góra

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Zielona Góra


Zielona Góra
1 os.

949,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
949,99 zł

Zawsze chodziłeś z głową w chmurach i marzyłeś o tym, aby kiedyś poczuć się jak ptak i poczuć co to swobodny lot? A może do tej pory po cichu marzysz żeby tego dokonać? Umożliwi Ci to Skok ze Spadochronem z Filmowaniem! Nie tylko poczujesz jak to jest znaleźć się w przestworzach, ale otrzymasz pamiątkę na całe życie w postaci filmu i zdjęć z realizacji swojego marzenia! Czujesz już prędkość wiatru we włosach i na całym swoim ciele.. ? Widzisz miniaturową ziemię pod sobą, lecąc niczym superman po niebie? To wszystko czeka na Ciebie. Twoje marzenie jest na wyciągnięcie ręki! Pozwól sobie przeżyć wyjątkowe podniebne chwile, których nie zastąpią żadne inne wyobrażenia.. !

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok z 3000 metrów ponad ziemią, całość będzie rejestrowana na filmie przez lecącego obok instruktora. Profesjonalny instruktaż z wyszkoloną załogą przed skokiem. Od 30 do 40 sekund spadania z zawrotną prędkością zaraz po wyskoku z samolotu oraz między 5 a 7 minut swobodnego spadania już po otwarciu spadochronu.

Kiedy mogę zrealizować skok?
Skoki można realizować w sezonie letnim po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Czy istnieją jakieś ograniczenia?
Jeżeli osoba jest niepełnoletnia, wymagana jest zgoda rodziców lub obecność opiekuna na miejscu podczas skoku.

Skoku nie może zrealizować osoba, która mierzy poniżej 125 cm oraz która waży powyżej 120 kg. Dodatkowo należy mieć na uwadze fakt, że nie jest wskazane skakać jeżeli istnieją problemy z układem oddechowym, krwionośnym czy jakiekolwiek inne dolegliwości stanowiące zagrożenie podczas skoków z wysokości.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na 18, prezent na rocznicę.

Adrenalina to domena wielu ludzi, a w szczególności płci męskiej. Skok ze Spadochronem to idealny prezent dla mężczyzny, który uwielbia ryzyko i silne przeżycia. Doznania powietrzne sprawdzą się również jako doskonały podarunek na urodziny zarówno dla niego jak i dla niej. Pozwólcie sobie doznać niecodziennych emocji i spojrzeć na świat z lotu ptaka. To doskonały prezent dla każdego, kto jest miłośnikiem sportów ekstremalnych oraz wysokich lotów!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zielona Góra

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 30-40 sekund wolnego spadania oraz 5-7 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 125 cm, waga powyżej 100 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2904
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Jarosław Rybiński

Najlepszy prezent jaki mogłem zrobić dla brata oraz dla siebie! :) MEGA wrażenia, super przygotowanie oraz na prawdę niezapomniane wspomnienia! POLECAM zdecydowanie każdemu, następnym raze będę skakał również z Nimi ;) Dzięki za bezpieczny skok ;)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.