(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Lubin

5.0 1 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Lubin


Lubin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,99 zł

1199,99 zł

O prezencie

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem, Lubin - Skydive Polska

Zawsze chodziłeś z głową w chmurach i marzyłeś o tym, aby kiedyś poczuć się jak ptak i poczuć co to swobodny lot? A może do tej pory po cichu marzysz żeby tego dokonać? Umożliwi Ci to Skok ze Spadochronem z Filmowaniem! Nie tylko poczujesz jak to jest znaleźć się w przestworzach, ale otrzymasz pamiątkę na całe życie w postaci filmu i zdjęć z realizacji swojego marzenia! Czujesz już prędkość wiatru we włosach i na całym swoim ciele.. ? Widzisz miniaturową ziemię pod sobą, lecąc niczym superman po niebie? To wszystko czeka na Ciebie. Twoje marzenie jest na wyciągnięcie ręki! Pozwól sobie przeżyć wyjątkowe podniebne chwile, których nie zastąpią żadne inne wyobrażenia!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem w Lubinie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda przeżycie?
Skok odbywa się z wysokości 4000 metrów, całość filmowana jest kamerą z ręki instruktora. Profesjonalny instruktaż z wyszkoloną załogą odbywa się przed skokiem. Od 50 do 60 sekund spadania z zawrotną prędkością zaraz po wyskoku z samolotu oraz między 5 a 7 minut swobodnego spadania już po otwarciu spadochronu. Całe przeżycie trwa ok 2-3 godzin.

Kiedy mogę zrealizować skok?
Skoki można realizować w sezonie letnim po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Czy istnieją jakieś ograniczenia?
Jeżeli osoba jest niepełnoletnia, wymagana jest zgoda rodziców lub obecność opiekuna na miejscu podczas skoku. Skoku nie może zrealizować osoba, która mierzy poniżej 130 cm oraz która waży powyżej 100 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem - Voucher na prezent

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem sprawdzi się jako to idealny prezent dla każdego, kto uwielbia ryzyko i silne przeżycia. Doznania powietrzne sprawdzą się również jako doskonały podarunek na urodziny zarówno dla niego jak i dla niej. Pozwólcie sobie doznać niecodziennych emocji i spojrzeć na świat z lotu ptaka. To doskonały prezent dla każdego, kto jest miłośnikiem sportów ekstremalnych oraz wysokich lotów!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lubin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to około 50-60 sekund wolnego spadania oraz 5-7 minut lotu na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Voucher zapewnia skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych podpisana na lotnisku przed skokiem. Minimalny wzrost uczestnika: 130 cm, maksymalna waga uczestnika: 100 kg. Całość skoku filmowana jest kamerą z ręki instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SKYDIVE POLSKA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Jarosław Rybiński

Najlepszy prezent jaki mogłem zrobić dla brata oraz dla siebie! :) MEGA wrażenia, super przygotowanie oraz na prawdę niezapomniane wspomnienia! POLECAM zdecydowanie każdemu, następnym raze będę skakał również z Nimi ;) Dzięki za bezpieczny skok ;)

Zobacz inne propozycje