JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Zielona Góra

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Zielona Góra


Zielona Góra
1 os.

949,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
949,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zawsze chodziłeś z głową w chmurach i marzyłeś o tym, aby kiedyś poczuć się jak ptak i poczuć co to swobodny lot? A może do tej pory po cichu marzysz żeby tego dokonać? Umożliwi Ci to Skok ze Spadochronem z Filmowaniem! Nie tylko poczujesz jak to jest znaleźć się w przestworzach, ale otrzymasz pamiątkę na całe życie w postaci filmu i zdjęć z realizacji swojego marzenia! Czujesz już prędkość wiatru we włosach i na całym swoim ciele.. ? Widzisz miniaturową ziemię pod sobą, lecąc niczym superman po niebie? To wszystko czeka na Ciebie. Twoje marzenie jest na wyciągnięcie ręki! Pozwól sobie przeżyć wyjątkowe podniebne chwile, których nie zastąpią żadne inne wyobrażenia!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok z 3000 metrów ponad ziemią, całość będzie rejestrowana na filmie przez lecącego obok instruktora. Profesjonalny instruktaż z wyszkoloną załogą przed skokiem. Od 30 do 40 sekund spadania z zawrotną prędkością zaraz po wyskoku z samolotu oraz między 5 a 7 minut swobodnego spadania już po otwarciu spadochronu.

Kiedy mogę zrealizować skok?
Skoki można realizować w sezonie letnim po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Czy istnieją jakieś ograniczenia?
Jeżeli osoba jest niepełnoletnia, wymagana jest zgoda rodziców lub obecność opiekuna na miejscu podczas skoku. Skoku nie może zrealizować osoba, która mierzy poniżej 130 cm oraz która waży powyżej 100 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na 18, prezent na rocznicę

Adrenalina to domena wielu ludzi, a w szczególności płci męskiej. Skok ze Spadochronem to idealny prezent dla mężczyzny, który uwielbia ryzyko i silne przeżycia. Doznania powietrzne sprawdzą się również jako doskonały podarunek na urodziny zarówno dla niego jak i dla niej. Pozwólcie sobie doznać niecodziennych emocji i spojrzeć na świat z lotu ptaka. To doskonały prezent dla każdego, kto jest miłośnikiem sportów ekstremalnych oraz wysokich lotów!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zielona Góra

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 30-40 sekund wolnego spadania oraz 5-7 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 100 kg.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Jarosław Rybiński

Najlepszy prezent jaki mogłem zrobić dla brata oraz dla siebie! :) MEGA wrażenia, super przygotowanie oraz na prawdę niezapomniane wspomnienia! POLECAM zdecydowanie każdemu, następnym raze będę skakał również z Nimi ;) Dzięki za bezpieczny skok ;)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.