JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok ze Spadochronem dla Dwojga | Kraków

Skok ze Spadochronem dla Dwojga | Kraków


Kraków (okolice)
2 os.

1499,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1499,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zawsze chcieliście skoczyć ze spadochronem, ale brakowało Wam odwagi? Razem zawsze jest raźniej! Skok ze Spadochronem dla Dwojga pomoże Wam przezwyciężyć obawy! Razem odbędziecie szkolenie teoretyczne, a następnie wejdźcie na pokład samolotu. Wzbijcie się prawie cztery kilometry w górę, a następnie sprawdzicie, jak wiele emocji może zapewnić skok! Od delikatnego niepokoju, poprzez narastające obawy i podniecenie, aż do ogromnej ilości adrenaliny i niesłychanej euforii. Tego nie da się porównać z niczym innym! Przeżyjcie tę przygodę razem - zapewnijcie sobie radosne wspomnienia, które pozostaną w waszej pamięci na bardzo długo! Życzymy udanego lotu!

Realizując Prezent:

  • Przejdziecie specjalne szkolenie.
  • Odbędziecie po jednym skoku.
  • Zyskacie świetne wspomnienia!


Istnieje możliwość dokupienia zdjęć i filmu w jakości HD bezpośrednio u Wykonawcy.

Skoki spadochronowe pasjonują Twoich znajomych? Spełnij ich marzenia i podaruj przeżycie! Skok ze Spadochronem dla Dwojga to genialny pomysł na prezent dla pary. To również ciekawy upominek dla każdego niezależnie od wieku. To nie tylko adrenalina i emocje, lecz przede wszystkim recepta na wspólne wspomnienia. To właśnie dlatego to tak niezwykły i romantyczny prezent! A może nie wiesz jak się oświadczyć? Każda kobieta powie "Tak" po takiej przygodzie! Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć ekstremalny prezent na Walentynki, rocznicę lub ślub, z chęcią Ci pomożemy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat.Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 120 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Przemysław M.

Niesamowite przeżycie które się nie zapomni. Obsługa jak i instruktorzy przemili i uśmiechnięci. Polecam mocno.

Kasia Rz

Świetne wrażenia i profesjonalna ekipa instruktorów ;) bardzo polecam !

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.