(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem dla Dwojga | Włocławek

Zobacz film
5.0 31 Opinii

Skok ze Spadochronem dla Dwojga | Włocławek


Włocławek
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1849,00 zł

1849,00 zł

O prezencie

Chcecie oderwać się od ziemi i poczuć wiatr we włosach? Oboje uwielbiacie adrenalinę? Skok ze Spadochronem dla Dwojga to niepowtarzalna okazja przeżycia niezapomnianych wrażeń, których dostarczy Wam ta podniebna przygoda. Zabawę zaczniecie od krótkiego wstępu teoretycznego. Dla Waszego bezpieczeństwa sam skok odbywać się będzie w tandemie z instruktorem. Wzlećcie ku chmurom, przygotujcie się do skoku i przygotujcie się na nieziemskie doświadczenia! Olbrzymia dawka adrenaliny i niepowtarzalne emocje gwarantowane. Dajcie sobie szansę na cudowne chwile w nieograniczonej przestrzeni. Kto wie? Może w ten sposób odkryjecie nową, wspólną pasję?

Informacje o skoku:

  • Jednoczesny skok obdarowanych w tandemie,
  • Skoki odbywają się w Kruszynie pod Włocławkiem,
  • Skok odbywa się z wysokości 4000 m,
  • Maksymalna waga uczestnika to 95 kg (w przedziale wagowym: 95-105kg obowiązuje dopłata 100 zł, 105kg-110kg dopłata 200 zł),
  • Minimalny wiek osoby obdarowanej to 16 lat,
  • Minimalny wzrost to 130 cm.
 
Czy istnieje możliwość nagrania skoku?
Oczywiście, opcję filmowania i zdjęć dokupić można bezpośrednio u Wykonawcy.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem dla Dwojga | Włocławek sprawdzi się jako prezent dla osób kochających adrenalinę i poszukujących niezapomnianych wrażeń. 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Skok ze spadochronem odbywa się na spadochronie tandemowym z profesjonalnym instruktorem. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, ograniczenie wagowe: 40-95kg(w przedziale wagowym: 95-105kg obowiązuje dopłata 100 zł, 105kg-110kg dopłata 200 zł). Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem skoku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkyDive.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 31 Opinii

Anna Cz.

Cudowne, wspaniałe, niepowtarzalne przeżycie!!! Ekipa profesjonalna, instruktorzy fantastyczni, z poczuciem humoru i pasją! Polecam każdemu!

Oliwia L.

Super prezent! Przemiła ekipa, genialna atmosfera, sam skok przeprowadzony profesjonalnie. Nie było żadnych problemów z organizacją. Polecam każdemu żądnemu wyjątkowych wrażeń!

Dawid L

Skok ze spadochronem w Kruszynie k. Włocławka udał się wspaniale, luzna atmosfera rozładowująca stres przed skokiem. Polecam

Danuta

Super przeżycie, każdemu będę polecać, naprawdę wyjątkowy prezent

Sara S

Bardzo profesjonalnie, przeżycie niesamowite, ekipa przesympatyczna! Polecam wszystkim gorąco!

Wyświetlono 5 z 20

Zobacz inne propozycje