Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem Standard z Filmowaniem Selfie | Ostrów Wielkopolski

0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem Standard z Filmowaniem Selfie | Ostrów Wielkopolski


Ostrów Wielkopolski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1497,99 zł

1497,99 zł

O prezencie

Chęć przeżycia niezwykłej przygody to pragnienie niemal każdego człowieka. A marzenia są przecież po to, by je spełniać. Zapraszamy na przygodę Twojego życia, czyli niezapomniany Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie w Ostrowie Wielkopolskim. Adrenalina, emocje, dobra zabawa… to wszystko przestaje mieć znaczenie, gdy znajdujesz się na wysokości 4000 metrów i jesteś w gotowości, by skoczyć. Słyszysz tylko bicie swojego serca i pęd powietrza. Sam skok dzieli się na dwie fazy: swobodnego spadania i lotu na otwartej czaszy spadochronu. Towarzyszy Ci doświadczony instruktor, który skacze razem z Tobą i nagrywa całe przeżycie, ale tam, na górze, to Ty musisz wykonać ten jeden, mały krok, by spełnić swoje marzenia. Film, który zostanie nagrany podczas skoku będzie wspaniałą pamiątką i niezwykłą motywacją na całe życie, w końcu nie wszyscy mieli okazję, by odbyć skok spadochronowy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z wysokości 4000 metrów. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Dodatkowo instruktor nagra film “z ręki”, który będzie stanowił pamiątkę ze skoku spadochronowego.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację przeżycia należy przeznaczyć minimum 1,5 godziny. Sam skok to około minuta swobodnego spadania i około 10 minut lotu na otwartej czaszy spadochronu.

W jakich miesiącach można skakać ze spadochronem?
Skoki spadochronowe odbywają się od kwietnia do listopada.

Czy osoba niepełnoletnia może skoczyć ze spadochronem?
Tak, jednakże wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego oraz jego obecność podczas realizacji przeżycia. Ponadto minimalny wzrost uczestnika skoku ze spadochronem to 140 cm.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem z Ręki | Ostrów Wielkopolski sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent na urodziny

Rozglądasz się za niezwykłym prezentem osiemnastkowym? Poszukujesz czegoś ekstra, co będzie niezapomnianym przeżyciem i wprawi w zachwyt solenizanta? Spełnij jego lub jej marzenia, wybierając wymarzony prezent - Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie w Ostrowie Wielkopolskim. 4000 metrów wysokości, adrenalina i emocje to spektakularny pomysł na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia dla niego. Voucher na skok ze spadochron to gwarancja zachywytu bliskiej osoby i prawdziwy prezent marzeń. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia i obdarowuje bliskich emocjami, korzystając z wyjątkowych prezentów na każdą okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ostrów Wielkopolski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i około 10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu. Całe przeżycie potrwa 1,5 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie ciepłym Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców, a także wymagana jest ich obecność podczas realizacji. Maksymalna waga - 110 kg. Minimalny wzrost - 140 cm. Powyżej 90 kg, dopłata na miejscu według cennika wykonawcy, za każdy przekroczony kilogram (1 kg = 10 zł). Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub substancji odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Olimpic Skydive

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje