(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Poznań

5.0 3 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Poznań


Poznań - Bednary
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1590,00 zł

1590,00 zł

O prezencie

Piękne widoki? Są. Emocje, których nie da się opisać słowami? Obecne. Adrenalina, pulsująca w żyłach? Jak najbardziej. Przeżyj przygodę swojego życia, wybierając się na Skok ze Spadochronem z Filmowaniem w Poznaniu! Wejdź na pokład samolotu, wzbij się kilka tysięcy metrów w górę, stań na krawędzi i… skocz! Oczywiście podczas skoku spadochronowego, będzie towarzyszył Ci instruktor, z którym skoczysz wspólnie, w tandemie. Czekają Cię niesamowite doznania i poczucie, że możesz zrobić absolutnie wszystko. Przygotuj się na spełnienie marzeń!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem. Całość będzie rejestrowana na filmie i zdjęciach przez lecącego obok instruktora. Dzięki temu po przeżyciu otrzymasz płytę DVD ze swojego skoku. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak przebiega realizacja?
Na początku należy przejść szkolenie, który przygotuje Cie do skoku. Musisz też założyć specjalne okularki. Następnie, wraz z instruktorami, wsiądziesz do samolotu, który wyniesie was na wysokość 4000 metrów! Skok odbędzie się w tzw. tandemie, czyli cały czas będziesz lecieć w towarzystwie instruktora.

Ile będzie trwało spadanie?
Spadanie po wykonaniu skoku będzie trwało blisko minutę. Następnie otworzy się spadochron, na którym będziesz leciał około 10 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Nie ma minimalnego wieku, osoba realizująca musi mieć więcej niż 130 cm wzrostu. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 100 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Poznań-Bednary
to niezapomniany prezent na osiemnastkę. Skok spadochronowy daje możliwość zrobienia czegoś niezwykłego, zapewnia ogromny zastrzyk adrenaliny i emocji oraz jest spełnieniem najskrytszych marzeń. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia bliskich, wybierając Voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań - Bednary

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost: 130 cm, maksymalna waga: 100 kg. Całe przeżycie będzie filmowane i fotografowane przez osobnego instruktora.

Odwołanie umówionego skoku, aby było skuteczne, musi mieć miejsce minimum 24h przed skokiem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Sky Camp

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Adam N.

Szczerze nie zapomniane przeżycie, kto nie skakał ten nie wie .Bardzo profesjonalne podejście, miła atmosfera na luzie. Największe podziękowania dla Remigiusza i Kuby, chłopaki znają się na rzeczy. Z takimi osobami warto skakać, korci mnie na powtórkę

Marcin B.

Niezapomniana przygoda, super ludzie i bardzo miła atmosfera. Wszystko perfekcyjnie zorganizowane.

Marcin M.

Bardzo profesjonalne i przyjazne podejście instruktorów, wrażenia nie do opisania. Adrenalina, zachwyt, nie da się tego inaczej opisać. Coś niesamowitego. Polecam i na pewno wrócę

Halszka

Skok ze spadochronem to strzał w dziesiątkę. Super profesjonalna ekipa, przyjazna i luźna atmosfera, co sprawiło, że było to niezapomniane przeżycie. Chętnie skorzystałabym jeszcze raz! :)

Krzysztof B.

Wrażenia gwarantowane, poprostu to trzeba przeżyć! A obsługa na najwyższym poziomie

Zobacz inne propozycje