Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem | Warszawa (okolice)

5.0 2 Opinii

Skok ze Spadochronem | Warszawa (okolice)


Przasnysz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

949,00 zł

949,00 zł

O prezencie

Skok ze Spadochronem, Przasnysz - Skydive

Nieustannie szukasz ekstremalnych doświadczeń, bo uwielbiasz odczuwać dawkę adrenaliny? Nie masz pojęcia, co to znaczy znaleźć się tysiące metrów nad ziemią? Czas to zmienić! Odważ się na niepowtarzalny Skok ze Spadochronem i znajdź się w gronie największych śmiałków, którzy tego dokonali! Zobacz zachwycający widok świata z zupełnie innej perspektywy i poczuj ekscytację, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłeś! To będą niezapomniane chwile dla Ciebie! Podejmij wyzwanie i zasmakuj swobody lotu!

Skok ze Spadochronem w Przasnyszu - informacje

Gdzie mogę zrealizować swój skok?
Możesz go zrealizować w miejscowości Przasnysz oddalonej od Warszawy o 100 kilometrów.

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Z pokładu samolotu skoczysz ze Spadochronem w towarzystwie instruktora! Przygotuj się na niezapomniane emocje!

Ile będzie trwało Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa około 2-3 godzin, podczas których 40-50 sekund będziesz swobodnie spadał, a 7-10 minut spędzisz na otwartej czaszy spadochronu. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne zarezerwuj sobie więcej czasu na realizację przeżycia!

Czy może skoczyć osoba niepełnoletnia?
Tak, musi jednak mieć ponad 130 cm wzrostu. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga poniżej 40 oraz powyżej 95 kg.

Skok ze Spadochronem - voucher na prezent

Szukasz unikatowego prezentu dla fana mocnych wrażeń? Nie masz pojęcia, jakim prezentem zaskoczyć swoją dziewczynę z okazji urodzin? W takim razie mamy świetne rozwiązanie dla Ciebie! Podaruj jej wyzwanie, jakim jest Skok ze Spadochronem, a tym samym postaw na oryginalność upominku i fantastyczne wrażenia! Z pewnością Twoi bliscy nie spodziewają się takiego odlotowego przeżycia od Ciebie. Dlatego też jest to wymarzony prezent dla męża, przyjaciela na osiemnastkę oraz ukochanej dziewczyny na Dzień Kobiet!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, ograniczenie wagowe: 40-95kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkyDive.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Katarzyna W.

Wrażenia nie do opisania. To było niesamowite. Na pewno powtórzę to jeszcze raz!!!

Wiesław K.

Obsługa super, samolocik trochę ciasny, reszta OK.

Anna Z.

Całe przeżycie w moim przypadku był to skok ze spadochronem w Przasnyszu bardzo mi się podobał ☺ jest to niezapomniana chwila i emocje nie do opisania. Wielokrotnie sama kupowałam prezenty swoim bliskim z "wyjątkowy prezent" i teraz sama zostałam obdarowana dzięki czemu spełniłam swoje marzenie. Jedyny mankament to ten ze nie został dostarczony do Przesnysza email z moja rezerwacja. Dlatego musiałam dłużej poczekać bo moja godzina była już zarezerwowana. . Oprócz tego wszystko na plus. Pozdrawiam ☺

Alex Kobylecki

Wszystko spodobało się, ale nie udało się skoczyć z pierwszego razu, ale to zależy od pogody)

Zobacz inne propozycje