Skok ze Spadochronem | Trójmiasto (okolice)

5.0 1 Opinie

Skok ze Spadochronem | Trójmiasto (okolice)


Pruszcz Gdański
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

949,99 zł

949,99 zł

O prezencie

Zastanów się, jak często myślisz o tym, by znaleźć się tysiące metrów nad ziemią - czy to muszą być tylko i wyłącznie marzenia? Teraz masz niepowtarzalną okazję, by to się spełniło! Mało kto jest na tyle odważny, by spróbować Skoku ze Spadochronem, jednak tym, którzy się na to odważyli, towarzyszyły emocje, jakich nic innego nie jest w stanie dostarczyć. To jest ten czas, kiedy szybując ku ziemi, poczujesz się tak swobodnie, jak nigdzie indziej!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje lot samolotem na wymaganą wysokość oraz skok ze spadochronem w tandemie.

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana przechodzi przez szkolenie teoretyczne, następnie odbywa lot samolotem na odpowiednią wysokość, z której odbywa się skok tandemowy.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Czy wiesz, że...
Skoki ze spadochronu są także częścią wieloboju spadochronowego? W jego ramach odbywają się konkurencje: lądowania we wyznaczonym miejscu w dniu i w nocy, pływania w stylu dowolnym na 100m, biegu przełajowego na 3 km oraz strzelania z karabinu sportowego z odległości 50m.

Skok ze Spadochronem | Trójmiasto sprawdzi się jako prezent na 18. Urodziny! Niech jubliat hucznie wejdzie w nowy okres i podejmie pierwszą trudną decyzję w swoim życiu jako dorosły człowiek! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Pruszcz Gdański

Obowiązujący strój

Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających podjęcie uczestnictwa w prezencie. Realizacje odbywają się w piątki, soboty i niedziele.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Gdański Skoki Spadochronowe

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Waldemar B.

Wszystko na najwyższym poziomie .Rewelacyjna i profesjonalna obsluga .

Monika .

Wszystko było super

Wiesia D.

Dla mnie idealnie :)

Irena P.

Pokonywanie własnych słabości i sięganie tam gdzie nie powinnam to mój plan a Wy pomogliście zrealizować mi jeden z etapów. Cudowna, pełna luzu i humoru atmosfera a nade wszystko profesjonalizm spowodowały ze od pierwszych chwil czułam że z Wami jestem bezpieczna i że znalazłam się we właściwym miejscu. Teraz to już tylko mogę podnieść poprzeczkę. Następny etap to skok z 4000 nad Helem????Dziękuje Kali bo to dzięki Twojej pracy i osobowości zrodziła się chęć oddania kolejnego skoku. Darku z niecierpliwością czekam na relację. Do zobaczenia w kolejnym etapie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.