JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Poznań

Poznań (okolice) - Kazimierz Biskupi
1 os.

1090 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1090 zł

Głośny stukot rogów poznańskich koziołków da Ci sygnał, że trzeba ruszać! Skok ze Spadochronem z Filmowaniem pozwoli Ci ujrzeć niezwykły obraz pięknej Wielkopolski. Ten niesamowity widok zostanie na szczęście uwieczniony na filmie i zdjęciach, którymi będziesz się mógł później zachwycać latami! Zbierz się na odwagę i wykonaj skok swojego życia! Zobacz tę zachwycającą krainę z lotu ptaka! Uważaj jednak, by nie wylądować na porożu koziołka!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje skok ze spadochronem z samolotu. Całość będzie rejestrowana na filmie i zdjęciach przez lecącego obok instruktora. Dzięki temu po przeżyciu otrzymasz płyty DVD będące znakomita pamiątką.

Jak przebiega realizacja?

Na początku należy przejść szkolenie, który przygotuje Cie do skoku. Musisz też założyć kombinezon i specjalne okularki. Następnie wraz z instruktorami wsiądziesz do samolotu, który wyniesie was na wysokość 4000 metrów! Skok odbędzie się w tzw. tandemie, czyli cały czas będziesz lecieć w towarzystwie instruktora.

Ile będzie trwało spadanie?

Spadanie po wykonaniu skoku będzie trwało blisko minutę. Następnie otworzy się spadochron, na którym będziesz leciał około 10 minut.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem sprawdzi się jako:

prezent na rocznicę, prezent na Dzień Kobiet, prezent dla Niego.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem to świetny prezent dla każdego Poznaniaka! Pamiątkę w postaci filmu będzie ogłądał na okrągło! To także idealny prezent dla miłośnika adrenaliny! Skok z 4000 m z pewnością podniesie mu ciśnienie! Podaruj niezapomniane chwile na urodziny lub na rocznicę! Już zawsze będzie Ci wdzięczny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice) - Kazimierz Biskupi

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 100 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.

Odwołanie umówionego skoku aby było skuteczne musi mieć miejsce minimum 24h przed skokiem.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2210
Filtruj Prezenty

Opinie (9)

MR

PE-TAR-DA! Niesamowite emocje, super wrażenia, ekipa spod Konina mega uprzejma i rzeczowa. Wszystko dokładnie omówili, wyjaśnili, non stop tryskali energia. Na film jeszcze czekam, ale już teraz wiem ze będzie elegancko :-)

Marcin Konieczny

Przeżycie super polecam każdemu kto chce przeżyć coś ekstra

Marra

Nie mam zastrzeżeń. Wszytako spamrawnie, kontak z klientem przed i w trakcie. Na prawdę pozytywna ekipa, a sam skok to w ogóle petarda.

Magda

SKOK ZE SPADOCHRONEM PETARDA!

Martyna Łosińska

Bardzo miła i zgrana ekipa, z którą nie da się nudzić. Genialna organizacja i po za tym wszystko na 6+

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.