JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Poznań

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Poznań


Poznań (okolice) - Kazimierz Biskupi
1 os.

1090 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1090 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Głośny stukot rogów poznańskich koziołków da Ci sygnał, że trzeba ruszać! Skok ze Spadochronem z Filmowaniem pozwoli Ci ujrzeć niezwykły obraz pięknej Wielkopolski. Ten niesamowity widok zostanie na szczęście uwieczniony na filmie i zdjęciach, którymi będziesz się mógł później zachwycać latami! Zbierz się na odwagę i wykonaj skok swojego życia! Zobacz tę zachwycającą krainę z lotu ptaka! Uważaj jednak, by nie wylądować na porożu koziołka!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok ze spadochronem z samolotu. Całość będzie rejestrowana na filmie i zdjęciach przez lecącego obok instruktora. Dzięki temu po przeżyciu otrzymasz płyty DVD będące znakomita pamiątką.

Jak przebiega realizacja?
Na początku należy przejść szkolenie, które przygotuje Cie do skoku. Musisz też założyć kombinezon i specjalne okularki. Następnie wraz z instruktorami wsiądziesz do samolotu, który wyniesie was na wysokość 4000 metrów! Skok odbędzie się w tzw. tandemie, czyli cały czas będziesz lecieć w towarzystwie instruktora.

Ile będzie trwało spadanie?
Spadanie po wykonaniu skoku będzie trwało blisko minutę. Następnie otworzy się spadochron, na którym będziesz leciał około 10 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 100 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent na rocznicę, prezent na Dzień Kobiet, prezent dla Niego.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem to świetny prezent dla każdego Poznaniaka! Pamiątkę w postaci filmu będzie ogłądał na okrągło! To także idealny prezent dla miłośnika adrenaliny! Skok z 4000 m z pewnością podniesie mu ciśnienie! Podaruj niezapomniane chwile na urodziny lub na rocznicę! Już zawsze będzie Ci wdzięczny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice) - Kazimierz Biskupi

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 100 kg.

Odwołanie umówionego skoku aby było skuteczne musi mieć miejsce minimum 24h przed skokiem.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (12)

Wszystkie opinie(12)
Magdalena B.

Sky Camp polecam w 100% Super ludzie super przezycie.

Marta S.

To było coś niesamowitego. Super przeżycie i niezapomniane widoki.... Trafiłam na najlepszego instruktora, świetne podejście do swojej pracy.☺ dziękuję i na pewno jeszcze wrócę.

Mateusz

Jednym słowem REWELACJA!!! Polecam dla wszystkich amatorów poszukujących ekstremalnych wrażeń.

MR

PE-TAR-DA! Niesamowite emocje, super wrażenia, ekipa spod Konina mega uprzejma i rzeczowa. Wszystko dokładnie omówili, wyjaśnili, non stop tryskali energia. Na film jeszcze czekam, ale już teraz wiem ze będzie elegancko :-)

Marcin Konieczny

Przeżycie super polecam każdemu kto chce przeżyć coś ekstra

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.