(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem Standard | Ostrów Wielkopolski

Nowość
0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem Standard | Ostrów Wielkopolski


Ostrów Wielkopolski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1098,99 zł

1098,99 zł

O prezencie

Zapierające dech w piersiach przeżycie. Mieszanka adrenaliny, emocji i ekscytacji. Ekstremalna przygoda, która zostaje w pamięci na całe życie. O czym mowa? Oczywiście o Skoku ze Spadochronem z wysokości 4000 metrów, który odbywa się w Ostrowie Wielkopolskim! Wejdź na pokład samolotu i wzbij się w przestworza, lecąc wyżej i wyżej. Po osiągnięciu odpowiedniej wysokości drzwi samolotu się otworzą, a Ty nie będziesz słyszeć nic, poza biciem własnego serca. Szybkie spojrzenie w dół i… skok! Najpierw około minuta swobodnego spadania, a następnie otworzenie spadochronu i lot na jego otwartej czaszy. Jeszcze długo po wylądowaniu krew w Twoich żyłach będzie pulsowała mocniej. O Twoje bezpieczeństwo podczas skoku ze spadochronem zadba doświadczony instruktor, który wykonał kilka tysięcy takich skoków - skoczycie razem, w tandemie. Czas na przygodę życia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z wysokości 4000 metrów. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację przeżycia należy przeznaczyć minimum 1,5 godziny. Sam skok to około minuta swobodnego spadania i około 10 minut lotu na otwartej czaszy spadochronu.

W jakich miesiącach można skakać ze spadochronem?
Skoki spadochronowe odbywają się od kwietnia do listopada.

Czy osoba niepełnoletnia może skoczyć ze spadochronem?
Tak, jednakże wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego oraz jego obecność podczas realizacji przeżycia. Ponadto minimalny wzrost uczestnika skoku ze spadochronem to 140 cm.

Skok ze Spadochronem | Ostrów Wielkopolski sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent na 18-tkę, prezent na święta

Potrzebujesz ekscytującego prezentu dla faceta? A może szukasz niezapomnianego przeżycia, które idealnie sprawdzi się jako prezent dla żony na urodziny? Wszyscy fani mocnych wrażeń będą zachwyceni możliwością Skoku ze Spadochronem w Ostrowie Wielkopolskim, który odbywa się z wysokości, bagatela, 4000 metrów! Voucher na skok spadochronowy w Ostrowie Wielkopolskim to niezwykły prezent dla każdego, kto chciałby przeżyć pełną adrenaliny przygodę życia. Znakomicie sprawdzi się jako prezent na urodziny, rocznicę ślubu, czy Dzień Chłopaka. Skok ze Spadochronem w Ostrowie Wielkopolskim to okazja, by spełnić marzenia bliskiej osoby w łatwy i przyjemny sposób. Podaruj wymarzony prezent i zobacz, jak prosto podarować emocje!

  


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ostrów Wielkopolski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i około 10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu. Całe przeżycie potrwa 1,5 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców, a także wymagana jest ich obecność podczas realizacji. Maksymalna waga - 110 kg. Minimalny wzrost - 140 cm. Powyżej 90 kg, dopłata na miejscu według cennika wykonawcy, za każdy przekroczony kilogram (1 kg = 10 zł). Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub substancji odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Olimpic Skydive

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.