Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem w Tandemie | Rzeszów

1 rok ważności Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem w Tandemie | Rzeszów


Rzeszów (okolice)
1 os.
Voucher ważny do: 2025-06-21
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,99 zł

899,99 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.


Jesteś fanem mocnych wrażeń i chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Jeżeli tak, to sięgnij po nią. Przygodę masz na wyciągnięcie ręki. Dlaczego? Bo skok ze Spadochronem w Tandemie okaże się dla Ciebie niepowtarzalnym doświadczeniem. Podczas skoku poczujesz powiew wolności i zobaczysz świat z zupełnie innej perspektywy. Piękne widoki krajobrazu zadowolą każdego, kto jest wrażliwy na naturę, a siła grawitacji da Tobie niezły zastrzyk adrenaliny! Wszystko to pod okiem doświadczonego instruktora. Daj się unieść ku niebu i wybierz się na skok ze spadochronem!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich, wypożyczenie sprzętu niezbędnego do oddania skoku oraz skok tandemowy z instruktorem.

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?

Skoki oddawane są z wysokości 3500 metrów.

Czy istnieje możliwość kupienia filmu lub zdjęć i czy jest ona dodatkowo płatna?

Tak, istnieje taka możliwość i jest ona dodatkowo płatna, szczegółów możesz dowiedzieć się u Wykonawcy.

W jakich terminach można zrealizować prezent?

Prezent może być zrealizowany jedynie w weekendy. Realizacja jest uzależniona od warunków pogodowych.

Czy wiesz, że...

Pierwszym legendarnym spadochroniarzem, według podań chińskich, był żyjący w latach od 2258 do 2208 p.n.e. cesarz chiński Shun, który skoczył z wysokiej płonącej stodoły, trzymając w rękach dwa szerokie kapelusze w celu osłabienia upadku.

 

Skok ze Spadochronem w Tandemie | Rzeszów  to niezapomniany prezent dla osób poszukujących niesamowitych wrażeń na całe życie. Potrzebny Ci jest ekstremalny prezent? A może chcesz znaleźć ciekawy podarunek dla ojca z okazji urodzin lub dla osoby lubiącej poczuć dreszczyk emocji? Podaruj wyjątkowy voucher na prezent!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Cała atrakcja może trwać około 3 godzin, sam skok razem z lotem trwa około 20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Osoba obdarowana musi podpisać oświadczenie przed skokiem: brak problemów ze zdrowiem szczególnie: epilepsji, chorób serca, kręgosłupa, dyskopatii, problemów z ciśnieniem, problemów laryngologicznych, kataru. Obdarowany nie może być pod wpływem środków odurzających ani alkoholu. Ukończone 12 lat (za zgodą i podczas obecności rodziców). Minimalny wzrost 120 cm. Waga ciała do 105 kg - przy wadze poniżej 45 kg i powyżej 95 kg, decyzję o skoku podejmuje instruktor. Skoki odbywają się z lotniska w Krośnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkyDive Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Anna S.

Skok ze spadochronem w tandemie to przeżycie, które bardzo trudno opisać... Trzeba je po prostu - doświadczyć! Profesjonalna i cudowna Ekipa SkyDiveClub sprawiła, że wszystko było odlotowe. Polecam Wszystkim, którzy czują, że "bujają w obłokach", ale jeszcze nie odważyli się zrealizować swojego marzenia!

Zobacz inne propozycje