(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Szczecin

5.0 1 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Szczecin


Lotnisko Chojna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1499,99 zł

1499,99 zł

O prezencie

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem, Szczecin - Lecim na Szczecin

Lubisz przeżywać niezwykłe przygody, a przekraczanie własnych granic i możliwości to Twoja życiowa pasja? Jesteś gotów na ekstremalną rozrywkę, która całkowicie zmieni Twoje spojrzenie na świat? Zrób krok ku marzeniom i wybierz się na Skok ze Spadochronem z Filmowaniem w Szczecinie. Wejdź na pokład samolotu, który zabierze Cię na wysokość kilku tysięcy metrów. Tam rozpocznie się przygoda ze spadochronem. Po 20-minutowym locie, drzwi w samolocie otworzą się, a Ty… zobaczysz zupełnie inny świat. Nie da się opisać uczuć, które w tym momencie będą Ci towarzyszyły - adrenalina, fascynacja i lekki strach z pewnością będą obecne. Teraz już nie ma czasu na zastanawianie się. Skaczesz! Faza swobodnego spadania i późniejszy lot z otwartym spadochronem zostaną szczegółowo nagrane - dopiero po obejrzeniu filmu i zdjęć, zobaczysz, że Twoja mina wyrażała… czyste przerażenie! Spokojnie, to normalne. W każdym razie po wylądowaniu będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie - właśnie zostało spełnione marzenie o ekstremalnym skoku ze spadochronem!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem w Szczecinie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda filmowanie?
Skok ze spadochronem nagrywany jest z kamery, znajdującej się na ręku instruktora. Zmontowany film obejmuje przygotowanie do skoku, lot samolotem, sam skok oraz lot na otwartej czaszy spadochronu.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa około 3-4 godzin.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Przykładowy plan skoku ze spadochronem wygląda następująco:

1. Rezerwujesz dogodny termin.
2. Przyjeżdżasz na lotnisko.
3. Instruktor dobiera dla Ciebie odpowiedni kombinezon i gogle. Następnie odbywasz krótkie szkolenie, w którym dowiadujesz się, jak dokładnie będzie wyglądał skok. Ćwiczysz sposób oddzielania się od samolotu, pozycję swobodnego spadania i lądowania.
4. Zakładasz specjalną uprząż, która służy do skoków tandemowych.
5. Udajesz się do samolotu.
6. Lot samolotem trwa około 20 minut - aż osiągnięcie odpowiednią wysokość (około 4000 metrów).
7. Skok!
8. Swobodne spadanie trwa około 40 sekund. Otwiera się spadochron główny. Lot potrwa około 5 minut - w tym czasie możecie sterować swoimi spadochronami, a obecność instruktora jest niewyczuwalna (choć czuwa nad prawidłowym przebiegiem lotu).
9. Lądowanie będzie bardzo łagodne, ponieważ podnosisz nogi, a instruktor ląduje za Ciebie.
10. Na pamiątkę niezwykłego lotu otrzymujesz film.

Jakie wymagania muszę spełnić, by skoczyć ze spadochronem?
Wzrost uczestnika musi mieścić się w przedziale: 140-200 cm, a waga w przedziale: 40-95 kg (waga do 105 kg jest dopuszczalna po dopłacie).

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, niepełnoletni mogą skoczyć ze spadochronem, jednak wymaga to zgody opiekuna prawnego oraz wcześniejszego kontaktu w celu ustalenia możliwości wykonania takiego skoku (odpowiedni wzrost i waga).

Czy osoba niepełnosprawna może skakać ze spadochronem?
Tak, wymaga to jednak wcześniejszego kontaktu w celu ustalenia szczegółów takiego skoku. Instruktor podejmuje ostateczną decyzję o możliwości oddania skoku.

Kiedy odbywają się skoki?
Skoki realizowane są w sezonie od maja do września/października.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem - Voucher na prezent

Rozglądasz się za ciekawym i szalonym prezentem dla fana niezwykłych doznań? Ekstremalne przeżycie, czyli Skok ze Spadochronem z Filmowaniem w Szczecinie czeka! Wspaniały pomysł na prezent dla brata lub siostry. Nieważne, czy rocznica ślubu, czy też urodziny - niezwykły skok spadochronowy w Szczecinie doskonale sprawdzi się w roli podarunku. Jest to świetny upominek zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zamiast rzeczy, podaruj ekstremalne emocje, o których Twoi bliscy nie zapomną! Zobacz, jak łatwo spełnić marzenia, wybierając wspaniały prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Chojna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to ok. 40 s wolnego spadania oraz ok 5 min lotu na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie, łącznie z przygotowaniem potrwa 3-4 h.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym - od maja do września/października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Voucher zapewnia skok ze spadochronem, który zostanie sfilmowany z kamery, znajdującej się na ręku instruktora. Zmontowany film obejmuje przygotowanie do skoku, lot samolotem, sam skok oraz lot na otwartej czaszy spadochronu. Organizator zapewnia szkolenie przed skokiem, gogle ochronne, kombinezon (w razie potrzeby). Wzrost uczestnika musi mieścić się w przedziale: 140-200 cm, a waga w przedziale: 40-95 kg (waga do 105 kg jest dopuszczalna po dopłacie). Osoby niepełnoletnie potrzebują zgody opiekuna prawnego. Skakać w tandemie mogą również osoby niepełnosprawne (po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Lecim na Szczecin

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Karolina

Prezent idealny, przeżycia nie do opisania, cudowne. Moc adrenaliny, coś niesamowitego. Ekipa marzeń, mega profesjonaliści. Serdecznie polecam!!!

Zobacz inne propozycje