(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem Standard z Filmowaniem | Ostrów Wielkopolski

0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem Standard z Filmowaniem | Ostrów Wielkopolski


Ostrów Wielkopolski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1597,99 zł

1597,99 zł

O prezencie

Wyobraź sobie, że stajesz na wysokości 4000 metrów. Słyszysz mocno bijące serce, nieco przyspieszony oddech i pęd powietrza, co razem tworzy niezwykłą harmonię dźwięków. Przed sobą widzisz wszystko… i nic, bowiem ciężko Ci skupić wzrok na jednym punkcie. Przeżyj swoją wymarzoną przygodę, wybierając się na wyjątkowy Skok ze Spadochronem z Filmowaniem w Ostrowie Wielkopolskim. Towarzyszem Twojej przygody będzie doświadczony instruktor, który odbył już tysiące takich skoków. Skoczycie razem, w tandemie. Dodatkowo skoczy z Wami jeszcze jeden skoczek, którego zadaniem będzie filmowanie Twojego przeżycia. Skok ze spadochronem to około minuta swobodnego spadania i około 10 minut lotu na otwartej czaszy spadochronu. Podczas tej drugiej fazy wreszcie można podziwiać niezapomniane widoki. Odważ się i przeżyj niezapomnianą przygodę, która zostanie uwieczniona na filmie, który będzie stanowił wspaniałą pamiątkę, przypominającą to niecodzienne wydarzenie! Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z wysokości 4000 metrów. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Osobny skoczek będzie nagrywał całe wydarzenie, a pamiątka w postaci filmu trafi w Twoje ręce. Dodatkowo otrzymasz zdjęcia (w ilości 10-15) z całego przeżycia na maila.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację przeżycia należy przeznaczyć minimum 1,5 godziny. Sam skok to około minuta swobodnego spadania i około 10 minut lotu na otwartej czaszy spadochronu.

W jakich miesiącach można skakać ze spadochronem?
Skoki spadochronowe odbywają się od kwietnia do listopada.

Czy osoba niepełnoletnia może skoczyć ze spadochronem?
Tak, jednakże wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego oraz jego obecność podczas realizacji przeżycia. Ponadto minimalny wzrost uczestnika skoku ze spadochronem to 140 cm.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Ostrów Wielkopolski sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, prezent na Dzień Ojca

Nadszedł czas, by wybrać wymarzony prezent dla męża? A może pragniesz zaskoczyć siostrę prezentem, o którym nigdy nie zapomni? Skok ze Spadochronem z Filmowaniem w Ostrowie Wielkopolskim to przygoda życia i pełne adrenaliny przeżycie, które rozpoczyna się już na ziemi, a swój punkt kulminacyjny osiąga na wysokości 4000 metrów, z której się skacze. Voucher na skok spadochronowy to elegancki i oryginalny pomysł na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia - zarówno dla niej, jak i dla niego. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia i obdarowuje bliskich emocjami, korzystając z wyjątkowych i niezapomnianych prezentów!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ostrów Wielkopolski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i około 10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu. Całe przeżycie potrwa 1,5 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie ciepłym Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców, a także wymagana jest ich obecność podczas realizacji. Maksymalna waga - 110 kg. Minimalny wzrost - 140 cm. Powyżej 90 kg, dopłata na miejscu według cennika wykonawcy, za każdy przekroczony kilogram (1 kg = 10 zł). Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub substancji odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Olimpic Skydive

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje