eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem | Kraków

Nowość
0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1448,99 zł

1448,99 zł

O prezencie

Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem, Kraków - KrakSky

Emocje, dobra zabawa i przygoda, która zostanie zapamiętana na zawsze. Wybierz Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem w Krakowie i przekonaj się, czym jest prawdziwy zastrzyk adrenaliny! Wejdź na pokład samolotu, który wzniesie Cię na wysokość, bagatelka, 4000 metrów! Następnie w samolocie otworzą się drzwi. Szybkie spojrzenie na to, co Cię czeka i… skok marzeń - oczywiście w tandemie z doświadczonym instruktorem. Podziwiaj piękno świata i pamiętaj, żeby nie robić głupich min - Twoja przygoda będzie dokładnie filmowana - zarówno przez instruktora, jak i drugiego skoczka. Czas na emocje!

Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem w Krakowie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia otrzymasz:
- Krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich;
- Skok ze spadochronem z wysokości 4000 metrów (w tandemie z instruktorem);
- Film i zdjęcia z realizacji przeżycia (film i zdjęcia wykonują: instruktor skaczący z Tobą oraz drugi skoczek - kamerzysta);
- Niezbędny sprzęt.

Ile trwa przeżycie?
Swobodny lot trwa około 40-50 sekund, natomiast lot na otwartej czaszy spadochronu to około 7-10 minut. Na realizację całego przeżycia należy zarezerwować około 3 godzin.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 12 roku życia. Osoby niepełnoletnie wymagają notarialnie potwierdzonej zgody prawnego opiekuna lub jego obecności podczas realizacji przeżycia.

Jakie wymagania należy spełnić, by skakać ze spadochronem?
Skok spadochronowy dostępny jest dla osób o wzroście minimalnym 130 cm i wadze nieprzekraczającej 115 kg.

Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem - Voucher na prezent

Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem w Krakowie jest niezwykłą przygodą, pozwalającą spełnić marzenia i poczuć zastrzyk adrenaliny. Voucher kapitalnie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla osoby, która marzy o emocjach i dobrej zabawie. Jest to podarunek, który możesz wręczyć zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, zapewniając im ogromny zastrzyk adrenaliny. Zobacz, że spełnianie marzeń jest proste i pozostaje w pamięci na długie lata!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich, skok ze spadochronem z wysokości 4000 metrów (w tandemie z instruktorem), film i zdjęcia z realizacji przeżycia (film i zdjęcia wykonują: instruktor skaczący z Tobą oraz drugi skoczek - kamerzysta) oraz niezbędny sprzęt. Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 12 roku życia. Osoby niepełnoletnie wymagają notarialnie potwierdzonej zgody prawnego opiekuna lub jego obecności podczas realizacji przeżycia. Minimalny wzrost uczestnika: 130 cm. Maksymalna waga uczestnika: 115 kg.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Szkoła Spadochronowa Kraksky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje