eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem | Nowy Targ

5.0 4 Opinii

Skok ze Spadochronem | Nowy Targ


Nowy Targ
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,99 zł

899,99 zł

O prezencie

Niewiele jest takich wyzwań, które mierzyć się mogą ze Skokiem ze Spadochronem! Jeśli i Ty marzysz o legendarnym locie w przestworzach i poczuciu niepowtarzalnej wolności, koniecznie musisz spróbować tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Zmierzysz się nie tylko ze słońcem, z wiatrem i z grawitacją, ale także ze swoimi własnymi słabościami! Czeka Cię nieporównywalna z niczym, co znałeś do tej pory, dawka adrenaliny i wspomnienia na całe dalsze życie. To jak? Odważysz się skoczyć?

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Razem z instruktorem wyskoczycie z pokładu samolotu, znajdującego się na obłędnej wysokości 4000m. Czekają Cię wielkie emocje!

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa około 2-3 godzin, podczas których około 40-50 sekund będziesz swobodnie spadał, a 7-10 minut spędzisz szybując ze spadochronem. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne zarezerwuj sobie więcej czasu na realizację przeżycia!

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla chłopaka, prezent na urodziny

Chciałbyś podarować bliskiej Ci osobie niesamowity prezent na 18 urodziny? A może chcesz zaskoczyć swojego narzeczonego wyjątkowym prezentem na rocznicę? Skok ze Spadochronem sprawdzi się jako prezent dla każdego, kto czuje w sobie zew przygody i marzy o tym, by próbować nowych rzeczy! Twoich bliskich czeka wielka adrenalina i jeszcze większe wspomnienia! To idealny pomysł zarówno na prezent dla chłopaka, jak i prezent dla dziewczyny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła Spadochronowa Skoczek

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Krzysztof J.

Niezapomniane przeżycie, emocje podczas debiutu, wystrzał adrenaliny, totalny odlot, petarda. Pozdrawiam instruktora Roberta.

W.K.

Jedno z moich marzeń spełniło się: skok ze spadochronu w Nowym Targu widoki piękne, przeżycie Mega, pozdrawiam serdecznie instruktora Olka, który wspaniale się mną zaopiekował i uprzyjemniał te niezapomniane chwile:-)

Krzysztof M.

polecam przeżycie niezapomniane duża dawka adrenaliny jednym słowem super .Trzeba zaufać instruktorowi rozluznić się i hop

Ewelina Z.

Najpiękniejszy prezent jaki dostalam skok ze spadochronem wrazenie niesamowite polecam bardzo

Piotr O.

Realizacja mega profesjonalna. Polecam skoki w Nowym Targu.

Wyświetlono 5 z 15

Zobacz inne propozycje