JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Nowy Targ

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Nowy Targ


Nowy Targ
1 os.

699,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
699,99 zł

Niewiele jest takich wyzwań, które mierzyć się mogą ze Skokiem ze Spadochronem! Jeśli i Ty marzysz o legendarnym locie w przestworzach i poczuciu niepowtarzalnej wolności, koniecznie musisz spróbować tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Zmierzysz się nie tylko ze słońcem, z wiatrem i z grawitacją, ale także ze swoimi własnymi słabościami! Czeka Cię nieporównywalna z niczym, co znałeś do tej pory, dawka adrenaliny i wspomnienia na całe dalsze życie. To jak? Odważysz się skoczyć?

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Razem z instruktorem wyskoczycie z pokładu samolotu, znajdującego się na obłędnej wysokości 4000m. Czekają Cię wielkie emocje!

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa około godziny, podczas której około 40 sekund będziesz swobodnie spadał, a 7-10 minut spędzisz szybując ze spadochronem. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne zarezerwuj sobie więcej czasu na realizację przeżycia!

Czy są jakieś przeciwwskazania do oddania skoku?
Przeciwwskazaniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego oraz epilepsja.

Skok ze Spadochronem sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla chłopaka, prezent na urodziny

Chciałbyś podarować bliskiej Ci osobie niesamowity prezent na 18 urodziny? A może chcesz zaskoczyć swojego narzeczonego wyjątkowym prezentem na rocznicę? Skok ze Spadochronem sprawdzi się jako prezent dla każdego, kto czuje w sobie zew przygody i marzy o tym, by próbować nowych rzeczy! Twoich bliskich czeka wielka adrenalina i jeszcze większe wspomnienia! To idealny pomysł zarówno na prezent dla chłopaka, jak i prezent dla dziewczyny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Realizacja w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2761
Filtruj Prezenty

Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
Jakub F.

Niesamowite przeżycie ;-) Ja skakałem w Nowym Targu, i ekipa która ogarnia temat na miejscu, jest świetna zarówno w kontekście organizacyjnym , jak i czysto ludzkim ;-) Świetni i optymistyczni ludzie. Polecam serdecznie wszystkim, którzy lubią czasem zrobić coś szalonego, co przyspiesza bicie serca.

Oskar R.

Świetna zabawa, nowy sprzęt, przyjemna obsługa - widać, że robią to, co lubią!

Tomasz Filipowicz

Super, super, super

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.