Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Leszno

Nowość
0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Leszno


Leszno
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1248,99 zł

1248,99 zł

O prezencie

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem, Leszno - Skydive Leszno

Mieszanka emocji i radości. Adrenaliny i podniecenia. Przygoda z lekką domieszką strachu… Odkryj uczucia, które towarzyszą przygodzie w powietrzu, wybierając Skok ze Spadochronem z Filmowaniem w Lesznie! Twoja niezapomniana atrakcja zacznie się od krótkiego szkolenia na ziemi. Potem wejdziesz na pokład samolotu, który uniesie Cię na wysokość 4000 metrów! Prawdopodobnie będziesz mieć tysiące myśli, ale pamiętaj o swoim celu - nadszedł czas na skok, który wykonasz w tandemie z instruktorem! Na początku będziesz spadać swobodnie, a potem lecieć na otwartej czaszy spadochronu - to będzie czas, by podziwiać piękno świata. Cała ta niezapomniana chwila zostanie uwieczniona na filmie, który nagra osobny instruktor. Czas na przygodę marzeń!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem w Lesznie - Voucher na prezent

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda przeżycie?
Na początku czeka Cię krótkie szkolenie na ziemi. Następnie wejdziesz na pokład samolotu, który wzniesie Cię na odpowiednią wysokość. Potem przyjdzie czas na skok w tandemie z instruktorem z wysokości 4000 metrów. Skok zostanie nagrany i sfilmowany przez osobnego skoczka, którego zadaniem będzie dokładne nagranie Twojego skoku.

Ile trwa przeżycie?
Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin, z czego sam skok trwa około 10 minut.

Jakie wymagania należy spełnić, by skoczyć ze spadochronem?
Minimalny wzrost uczestnika to 140 cm, a maksymalna waga to 110 kg.

Kiedy odbywają się skoki?
Skoki realizowane są w sezonie ciepłym - od maja do października.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem - Voucher na prezent

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem w Lesznie to niezapomniana przygoda, umożliwiająca spełnienie marzeń o emocjonujących chwilach w powietrzu. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla osoby, która uwielbia przygody pełne adrenaliny lub przeciwnie - dopiero chce poznać ich smak. Wybierz niesamowity podarunek, dzięki któremu wywołasz ekscytację i ogromną radość - odkryj, że spełnianie nawet najbardziej szalonych marzeń jest proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin, z czego sam skok trwa około 10 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem. Na początku czeka Cię krótkie szkolenie na ziemi. Następnie wejdziesz na pokład samolotu, który wzniesie Cię na odpowiednią wysokość. Potem przyjdzie czas na skok w tandemie z instruktorem z wysokości 4000 metrów. Skok zostanie nagrany i sfilmowany przez osobnego skoczka. Minimalny wzrost uczestnika: 140 cm, maksymalna waga uczestnika: 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Skydive Leszno

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.