Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Nowy Targ

5.0 7 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Nowy Targ


Nowy Targ
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,99 zł

1199,99 zł

O prezencie

Skok ze Spadochronem jest nie tylko fantastycznym przeżyciem, ale również okazją do przełamania własnych barier. Jesteś gotowy na tak ekstremalne doznanie? To zdobądź osobistą satysfakcję z naszym Skokiem ze Spadochronem z Filmowaniem i zaznaj niezapomnianych wrażeń! Poszybuj ku chmurom, by następnie poczuć wiatr we włosach, bicie własnego serca i wolność podczas swobodnego opadania! Podziwiaj niecodzienny, ziemski krajobraz z lotu ptaka i dodaj kolejne ciekawe doświadczenie do swojej kolekcji przeżyć!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Z pokładu samolotu skoczysz ze Spadochronem w towarzystwie instruktora! Przygotuj się na niezapomniane emocje i pamiątkowy filmik z przeżycia! Zestaw zdjęć i film otrzymasz z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora.

Ile będzie trwało Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa około godziny, podczas której 30-40 sekund będziesz swobodnie spadał, a 7-10 minut spędzisz na otwartej czaszy spadochronu. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne zarezerwuj sobie więcej czasu na realizację przeżycia!

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent na osiemnastkę, prezent dla niego, prezent dla niej

Zastanawiasz się, jaki prezent zachwyciłby Twojego męża? Nie wiesz, co podarować swojemu chrześniakowi na osiemnastkę? Mamy coś wyjątkowego dla Ciebie! Skok ze Spadochronem to prezent szyty na miarę pod każdym względem. Twoim bliskim dostarczy ogromnej radości, ekscytacji i ożywienia! Z pewnością przeżycie okaże się niezwykłą mieszanką uczuć, a zarazem oryginalnym prezent na urodziny oraz Dzień Kobiet, jak i Dzień Chłopaka. Dlatego też jest to idealny prezent dla niego, jak i dla niej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 30-40 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Realizacja w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 110 kg. Zestaw zdjęć i film z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła Spadochronowa Skoczek

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

Izabela Ś.

Dzięki Dawidowi instruktorowi który zaopiekował się mną od początku dodając otuchy, zapewniając mnie ze jesteśmy w tym razem , tłumacząc krok po kroku co będzie się działo i jak mam układać ciało w poszczególnych etapach lotu, ten skok był fascynujący pełen wrażeń i emocji. Warto spełniać marzenia i jeśli jednym z marzeń jest skok z 4000 m ze spadochronem to polecam Nowy Targ bo dodatkowo można podziwiać piękno Tatr z lotu ptaka.

wioletta c.

Bardzo dziękuje za spełnienie marzeń ,było świetnie . Dziękuje skoczkowi Jakubowi za profesjonalizm, czułam się bezpiecznie. Jak skakać to tylko u was widoki cudowne. Jedynie co mi przeszkadzało to czekanie 4 godz. na skok. Polecam was wszystkim .

Marta

Polecam!

Jacek B.

Profesjonalna i miła obsługa.

 

Polecam każdej osobie która szuka mocnych wrażeń i uwielbia robić coś pierwszy raz. Skok ze spadochronu to jeden z najwspanialszych prezentów jakie otrzymałem

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje