JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Nowy Targ

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Nowy Targ


Nowy Targ
1 os.

949,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
949,99 zł

Skok ze Spadochronem jest nie tylko fantastycznym przeżyciem, ale również okazją do przełamania własnych barier. Jesteś gotowy na tak ekstremalne doznanie? To zdobądź osobistą satysfakcję z naszym Skokiem ze Spadochronem z Filmowaniem i zaznaj niezapomnianych wrażeń! Poszybuj ku chmurom, by następnie poczuć wiatr we włosach, bicie własnego serca i wolność podczas swobodnego opadania! Podziwiaj niecodzienny, ziemski krajobraz z lotu ptaka i dodaj kolejne ciekawe doświadczenie do swojej kolekcji przeżyć!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Z pokładu samolotu skoczysz ze Spadochronem w towarzystwie instruktora! Przygotuj się na niezapomniane emocje i pamiątkowy filmik z przeżycia! Zestaw zdjęć i film otrzymasz z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora.

Ile będzie trwało Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa około godziny, podczas której 30-40 sekund będziesz swobodnie spadał, a 7-10 minut spędzisz na otwartej czaszy spadochronu. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne zarezerwuj sobie więcej czasu na realizację przeżycia!

Jakie są przeciwwskazania do oddania skoku?
Przeciwwskazaniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego oraz epilepsja.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent na osiemnastkę, podarunek dla niego, upominek dla niej

Zastanawiasz się, jaki prezent zachwyciłby Twojego męża? Nie wiesz, co podarować swojemu chrześniakowi na osiemnastkę? Mamy coś wyjątkowego dla Ciebie! Skok ze Spadochronem to prezent szyty na miarę pod każdym względem. Twoim bliskim dostarczy ogromnej radości, ekscytacji i ożywienia! Z pewnością przeżycie okaże się niezwykłą mieszanką uczuć, a zarazem oryginalnym prezent na urodziny oraz Dzień Kobiet, jak i Dzień Mężczyzny. Dlatego też jest to idealny prezent dla niego, jak i dla niej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Realizacja w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Zestaw zdjęć i film z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2904
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.