(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Włocławek

5.0 9 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Włocławek


Włocławek
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,00 zł

1199,00 zł

O prezencie

Wznieś się na wysokość 4000 metrów nad poziom morza i oddaj skok swojego życia! Stojąc na krawędzi samolotu, gotowy do wyskoku, jesteś pełen adrenaliny jakiej nie doświadczyłeś do tej pory. Zaczyna się! Te kilkadziesiąt sekund swobodnego spadania są prawdopodobnie najbardziej niesamowitymi chwilami w Twoim życiu! Całe przeżycie uwieczni kamera gopro, którą będzie trzymał Twój instruktor! Selfie w lustrze to już prawdziwy przeżytek! Teraz przyszedł czas na Selfie w chmurach!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich, wypożyczenie sprzętu niezbędnego do oddania skoku, skok ze spadochronem w tandemie (z instruktorem) oraz filmowanie kamerą gopro z ręki instruktora.

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów, co gwarantuje 40-50 sekund swobodnego spadania i ok. 7-10 minut szybowania na otwartej czaszy.

Z jakiego samolotu oddawane są skoki i ile osób może jednocześnie oddać skok?
Samolot L-410 Turbolet, który posiada 2 silniki może pomieścić 16 osób. Jednocześnie skok może oddać 5 uczestników.

Gdzie dokładnie odbywa się skok?
Skok odbywa się na lotnisku Włocławek-Kruszyn. Jest to doskonała lokalizacja aby dojechać z miast takich jak Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Płock, Kutno, Poznań czy Szczecin. Lotnisko Włocławek-Kruszyn to lotnisko cywilne, na którym działa Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarzyńskiego. Lotnisko zlokalizowane jest w Kruszynie, około 11 kilometrów od centrum Włocławka.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, ograniczenie wagowe: 40-95kg(w przedziale wagowym: 95-105kg obowiązuje dopłata 100 zł).

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Czy wiesz, że...
Spadochron tandemowy wynaleziono w USA na początku lat 80. Na początku stosowany był w amerykańskim wojsku. Od czasu wynalezienia, system tandemowy przeszedł wiele ulepszeń!


Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Włocławek to wyjątkowy prezent, który zapewnia największą dawkę emocji! Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na Święta wybrać dla fana adrenaliny, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Podaruj swoim bliskim wymarzony prezent  i spraw śmiech na ich twarzach. Ten prezent to także, świetny podarunek na urodziny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich. Minimalny wzrost 130 cm, ograniczenie wagowe: 40-95kg(w przedziale wagowym: 95-105kg obowiązuje dopłata 100 zł).


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkyDive.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 9 Opinii

 

To było świetne przeżycie, coś czego nie da się zapomnieć. Wrażenie jakby wszystkie swoje problemy , nerwy i frustrację zostały w powietrzu! Polecam ( mimo, że jestem największym cykorem) na pewno skoczyłabym drugi raz

Szymon R.

Skok spadochrnowy w tandemie był dla niesamowitym przeżyciem, również dzięki wspaniałej atmosferze wesołego i profesjonalnego zespołu. W szczególności na pochwałę zasługują: - super wesoła i konkretna "Pani" Monika (musiałem napisać "Pani" nie mogłem się powstrzymać ????); - bardzo pomocna i równie zabawna Ewa; - malarz-akrobata, czyli podniebny fotograf Bartosz, który tak zrobił zdjęcia, że widać na nich mój uśmiech, a nie walkę o każdy oddach; - pilot Ewa, która z łąki podrywa maszynę zgrabniej niż niejeden pilot na asfalcie; - niesamowicie przekonująca Ania; - Mahoo, który opanowaniem, profesjonalizmem, żartem i nawet wyglądem (choć nie jest niebieski) bardzo przypomina postać ze Strażników Galaktyki Marvela - Yondu Udonda. Czułem się jak Star Lord. ???? - no i Simba, psiak który jako pierwszy wita gosci. Gratuluję Wam takiej ciekawej "rodzinki" w firmie. ????

Łukasz

Niezapomniane chwile. Skok ze spadochronem w gronie profesjonalistów i filmik ze skoku super.

Grzegorz R.

Niesamowita przygoda, super ludzie! Mogę zdecydowanie polecić skok ze spadochronem!

Alicja N.

Super podejście do klienta, relacja z instruktorem przed skokiem mega na luzie, wszystko wytłumaczone od A do Z.

Wyświetlono 5 z 15

Zobacz inne propozycje