Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Włocławek

0.0 0 Opinie

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Włocławek


Włocławek
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

850,00 zł

850,00 zł

O prezencie

Wznieś się na wysokość 4000 metrów nad poziom morza i oddaj skok swojego życia! Stojąc na krawędzi samolotu, gotowy do wyskoku, jesteś pełen adrenaliny jakiej nie doświadczyłeś do tej pory. Zaczyna się! Te kilkadziesiąt sekund swobodnego spadania są prawdopodobnie najbardziej niesamowitymi chwilami w Twoim życiu! Całe przeżycie uwieczni kamera gopro, którą będzie trzymał Twój instruktor! Selfie w lustrze to już prawdziwy przeżytek! Teraz przyszedł czas na Selfie w chmurach!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich, wypożyczenie sprzętu niezbędnego do oddania skoku, skok ze spadochronem w tandemie (z instruktorem) oraz filmowanie kamerą gopro z ręki instruktora.

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów, co gwarantuje 40-50 sekund swobodnego spadania i ok. 7-10 minut szybowania na otwartej czaszy.

Z jakiego samolotu oddawane są skoki i ile osób może jednocześnie oddać skok?
Samolot L-410 Turbolet, który posiada 2 silniki może pomieścić 16 osób. Jednocześnie skok może oddać 5 uczestników.

Gdzie dokładnie odbywa się skok?
Skok odbywa się na lotnisku Włocławek-Kruszyn. Jest to doskonała lokalizacja aby dojechać z miast takich jak Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Płock, Kutno, Poznań czy Szczecin. Lotnisko Włocławek-Kruszyn to lotnisko cywilne, na którym działa Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarzyńskiego. Lotnisko zlokalizowane jest w Kruszynie, około 11 kilometrów od centrum Włocławka.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Czy wiesz, że...
Spadochron tandemowy wynaleziono w USA na początku lat 80. Na początku stosowany był w amerykańskim wojsku. Od czasu wynalezienia, system tandemowy przeszedł wiele ulepszeń!


Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Włocławek to wyjątkowy prezent, który zapewnia największą dawkę emocji! Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na Święta wybrać dla fana adrenaliny, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Podaruj swoim bliskim wymarzony prezent  i spraw śmiech na ich twarzach. Ten prezent to także, świetny podarunek na urodziny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkyDive.pl

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Łukasz

Niezapomniane chwile. Skok ze spadochronem w gronie profesjonalistów i filmik ze skoku super.

Grzegorz R.

Niesamowita przygoda, super ludzie! Mogę zdecydowanie polecić skok ze spadochronem!

Alicja N.

Super podejście do klienta, relacja z instruktorem przed skokiem mega na luzie, wszystko wytłumaczone od A do Z.

Natalia

Skoku ze spadochronem nie da się porównać do niczego innego. Zdecydowanie najbardziej ekstremalna przygoda w moim życiu. Przez to stresujące bądź co bądź wydarzenie, rewelacyjnie pomógł przejść instruktor Artur - idealny człowiek na idealnym miejscu. Przez olbrzymie poczucie humoru i dystans zdecydowanie obniżał poziom lęku. Sam skok i możliwość jego nagrywania super! Przy całości warto dopłacić trochę pieniędzy i oprócz własnych wspomnień, mieć niesamowitą pamiątkę w postaci filmu i zdjęć. Niezdecydowanym gorąco polecam. Chce się więcej. Myślę że jeszcze raz do Kruszyna pod Włocławkiem zawitam :)

Karol F.

Dobre podejście do klienta w trakcie skoku - mocno pedagogiczne ;-) jedna gwiazdka mniej za zamieszanie z godzinami i zmiany wprowadzone w terminach.

Wyświetlono 5 z 12

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.