Skok ze Spadochronem dla Dwojga | Leszno

Nowość
0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem dla Dwojga | Leszno


Leszno
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1699,99 zł

1699,99 zł

O prezencie

Skok ze Spadochronem dla Dwojga, Leszno - Skydive Leszno

“Czy ten Pan i Pani, są na to przygotowani?” chciałoby się zapytać… Wejdźcie na pokład samolotu i weźcie udział w przygodzie, którą zapamiętacie już na zawsze. Odkryjcie Skok ze Spadochronem dla Dwojga w Lesznie i wyruszcie na spotkanie z emocjami, których nie można opisać słowami. Na początku krótkie szkolenie na ziemi, a następnie lot samolotem na wymaganą wysokość, a potem… skok w nieznane! Każde z Was skakać będzie w tandemie z instruktorem, co zapewnia pełne bezpieczeństwo. Na początku około 60 sekund swobodnego spadania, a następnie około 7-10 minut lotu na otwartej czaszy spadochronu. Nie zapomnijcie o podziwianiu widoków!

Skok ze Spadochronem dla Dwojga w Lesznie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które skaczą jednocześnie, w tandemie z instruktorami.

Jak wygląda przeżycie?
Na początku czeka Was krótkie szkolenie na ziemi. Następnie wejdziecie na pokład samolotu, który wzniesie Was na odpowiednią wysokość. Potem przyjdzie czas na skok w tandemie z instruktorami z wysokości 4000 metrów.

Ile trwa przeżycie?
Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin, z czego sam skok trwa około 10 minut.

Jakie wymagania należy spełnić, by skoczyć ze spadochronem?
Minimalny wzrost uczestnika to 140 cm, a maksymalna waga to 110 kg.

Kiedy odbywają się skoki?
Skoki realizowane są w sezonie ciepłym - od maja do października.

Skok ze Spadochronem dla Dwojga - Voucher na prezent

Skok ze Spadochronem dla Dwojga w Lesznie to wyjątkowa powietrzna przygoda, która zapewnia ogromne emocje i świetną zabawę. Voucher idealnie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla każdego miłośnika i miłośniczki szalonych przygód. Kapitalne widoki, przyspieszone bicie serca i ogromny zastrzyk adrenaliny - taki podarunek wywoła mnóstwo radości i zachwytu. Odkryj, że spełnianie marzeń jest wyjątkowo proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin, z czego sam skok trwa około 10 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest od maja do października.

Ważne informacje

Voucher zapewnia skok ze spadochronem w tandemie z instruktorami. Obie osoby skaczą jednocześnie. Na początku czeka Was krótkie szkolenie na ziemi. Następnie wejdziecie na pokład samolotu, który wzniesie Was na odpowiednią wysokość. Potem przyjdzie czas na skok w tandemie z instruktorami z wysokości 4000 metrów. Minimalny wzrost uczestnika: 140 cm, maksymalna waga uczestnika: 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Skydive Leszno

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.