Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem | Trójmiasto (okolice)

1 rok ważności
5.0 21 Opinii

Skok ze Spadochronem | Trójmiasto (okolice)


Elbląg
1 os.
Voucher ważny do: 2025-06-19
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Cały czas szukasz czegoś, co podaruje Ci dawkę emocji i potężny zastrzyk adrenaliny? Koniecznie spróbuj Skoku ze Spadochronem! To przeżycie, którego nie da się opisać żadnymi słowami! Przed skokiem przejdziesz szkolenie z doświadczonym instruktorem, który również podczas skoku będzie czuwał nad Twoim bezpieczeństwem. Sprawdź, czy dasz radę i zdecydujesz się skoczyć z 4 000 metrów! Gotowy? Poznaj nowoczesny skydiving i pamiętaj, że strach ma tylko wielkie oczy!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Przejdziesz krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik oddawania skoku. Zostanie Ci wypożyczony również niezbędny sprzęt. Samolotem wzniesiesz się na daną wysokością i oddasz skok tandemowy ze spadochronem!

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 110 kg. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna. Osoba skacząca nie może znajdować się pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek środków odurzających.

Oferta ważna od kwietnia do października, skoki odbywają się od piątku do niedzieli.


Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze spadochronem sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na urodziny, prezent na osiemnastkę

Nie wiesz jaki prezent podarować osobie odważnej, która cały czas szuka nowych wyzwań? Szukasz oryginalnego prezentu? Trafiłeś idealnie! Podaruj niezapomniane przeżycie, czyli Skok ze Spadochronem. To naprawdę ekstremalny prezent, nie tylko dla sportowca! Tak niecodzienne przeżycie na zawsze zostanie w pamięci bliskiej Ci osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Elbląg

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 60 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja w sezonie od kwietnia do końca października, piątek - niedziela. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin

Ważne informacje

Brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających podjęcie uczestnictwa w prezencie. Minimalny wzrost uczestnika to 140 cm. Maksymalna waga uczestnika to 110 kg. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna. Realizacja: piątek - niedziela. Rezerwacja możliwa wyłącznie w kalendarzu Wykonawcy (https://manifest.plstrefa.pl/rezerwacja), prawidłowo dokonana rezerwacja potwierdzana mailowo. Zmian w rezerwacji dokonać można z maksymalnie 24-godz. wyprzedzeniem. W dniu realizacji należy posiadać wydrukowany, ważny Voucher. Pogoda, a także ważne kwestie techniczne niezależne od Wykonawcy mogą uniemożliwić realizacje, wówczas ustalany jest inny termin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strefa Baltic

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 21 Opinii

Nicole D.

Super doświadczenie, rewelacyjni instruktorzy i obsługa. Polecam

Piotr Ś.

Niesamowite przeżycie, instruktorzy świetni, wszystko elegancko

Marcin

Świetna zabawa i niezapomniane przeżycie. Każdy musi spróbować :)

Agata Kaźmierczak

Niezapomniane wrazenia. Mąż bardzo zadowolony z prezentu. Było świetnie, polecam wszystkim. Agata

Agata Bachman

Było super ekstra

Wyświetlono 5 z 24

Zobacz inne propozycje