Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Warszawa (okolice)


Przasnysz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,00 zł

1199,00 zł

O prezencie

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie, Przasnysz - Skydive

Jesteś fanem wielkich emocji? A może po prostu czujesz tak trudny do odparcia zew adrenaliny, który podsuwa Ci marzenia o przestworzach? Mamy dla Ciebie nie lada gratkę! Skok ze spadochronem z Filmowaniem pozwoli Ci wejść na wyższy poziom — dosłownie i w przenośni! Czeka Cię lot w przestworzach, którego nie zapomnisz do końca życia i emocje, które naładują Twoje baterie na długi, długi czas! Zadanie nie jest łatwe, ale z pewnością szalenie satysfakcjonujące i niepowtarzalne! To jak — lecimy?

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie w Przasnyszu - informacje

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Razem z instruktorem wyskoczycie z pokładu samolotu, znajdującego się na obłędnej wysokości 4000m. Czekają Cię wielkie emocje! Co więcej, po locie otrzymasz film nagrany podczas Twojego skoku przez instruktora — będziesz mógł wspominać swoją przygodę przez całe lata!

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa około godziny, podczas której około 50 sekund będziesz swobodnie spadał, a 7-10 minut spędzisz, szybując ze spadochronem. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne zarezerwuj sobie więcej czasu na realizację przeżycia!

Gdzie mogę zrealizować swój skok?
Możesz go zrealizować w miejscowości Przasnysz oddalonej od Warszawy o 100 kilometrów.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga poniżej 40 oraz powyżej 95 kg.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Przeciwwskazaniem do skoku jest: niewydolność krążeniowo-oddechowa, schorzenia układu oddechowego, schorzenia układu krążeniowego, wszelkie problemy z kręgosłupem, wrodzona łamliwość kości, padaczka, choroby psychiczne.

Skok ze Spadochronem z FIlmowaniem Selfie - voucher na prezent

Szukasz niezapomnianego prezentu dla taty, a chciałbyś podarować mu coś, co stworzy wspomnienia na całe lata? A może prezent urodzinowy, albo lepiej — prezent na 18. urodziny spędza Ci sen z powiek, ale wiesz, że musi to być coś wyjątkowego? Podaruj swoim bliskim Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i pozwól im przeżyć przygodę, o jakiej do tej pory im się nie śniło. To idealny prezent dla każdego miłośnika mocnych wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Realizacja w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, ograniczenie wagowe: 40-95kg. Po realizacji otrzymasz zestaw zdjęć i film z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkyDive.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Sylwia R.

Ogólnie było fajnie . Brak tylko trochę organizacji i informacji .

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.