(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Warszawa (okolice)

Promocja Bestseller
5.0 3 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Warszawa (okolice)


Przasnysz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1049,01 zł 1199,00 zł -13% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1199,00 zł

1049,01 zł -%
1199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1199,00 zł

O prezencie

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie, Przasnysz - Skydive

Jesteś fanem wielkich emocji? A może po prostu czujesz tak trudny do odparcia zew adrenaliny, który podsuwa Ci marzenia o przestworzach? Mamy dla Ciebie nie lada gratkę! Skok ze spadochronem z Filmowaniem pozwoli Ci wejść na wyższy poziom — dosłownie i w przenośni! Czeka Cię lot w przestworzach, którego nie zapomnisz do końca życia i emocje, które naładują Twoje baterie na długi, długi czas! Zadanie nie jest łatwe, ale z pewnością szalenie satysfakcjonujące i niepowtarzalne! To jak — lecimy?

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie w Przasnyszu - informacje

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Razem z instruktorem wyskoczycie z pokładu samolotu, znajdującego się na obłędnej wysokości 4000m. Czekają Cię wielkie emocje! Co więcej, po locie otrzymasz film nagrany podczas Twojego skoku przez instruktora — będziesz mógł wspominać swoją przygodę przez całe lata!

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa około godziny, podczas której około 50 sekund będziesz swobodnie spadał, a 7-10 minut spędzisz, szybując ze spadochronem. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne zarezerwuj sobie więcej czasu na realizację przeżycia!

Gdzie mogę zrealizować swój skok?
Możesz go zrealizować w miejscowości Przasnysz oddalonej od Warszawy o 100 kilometrów.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga poniżej 40 oraz powyżej 95 kg.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Przeciwwskazaniem do skoku jest: niewydolność krążeniowo-oddechowa, schorzenia układu oddechowego, schorzenia układu krążeniowego, wszelkie problemy z kręgosłupem, wrodzona łamliwość kości, padaczka, choroby psychiczne.

Skok ze Spadochronem z FIlmowaniem Selfie - voucher na prezent

Szukasz niezapomnianego prezentu dla taty, a chciałbyś podarować mu coś, co stworzy wspomnienia na całe lata? A może prezent urodzinowy, albo lepiej — prezent na 18. urodziny spędza Ci sen z powiek, ale wiesz, że musi to być coś wyjątkowego? Podaruj swoim bliskim Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i pozwól im przeżyć przygodę, o jakiej do tej pory im się nie śniło. To idealny prezent dla każdego miłośnika mocnych wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Realizacja w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, ograniczenie wagowe: 40-95kg. Po realizacji otrzymasz zestaw zdjęć i film z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkyDive.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Krzysztof L.

Emocje nie do opisania!!! Mega Superancko było, obeszło się bez wszelkich komplikacji, sprawnie wszystko poszło polecanko giga!!!

Magda S.

Super polecam każdemu takie przeżycie. Obsługa bardzo miła, dało się wyczuć u nich przyjacielską atmosferę w zespole, wszyscy pogodni, uśmiechnięci, chętni do pomocy. Sam skok także przebiegł bardzo dobrze

Kasia

Niesamowite przeżycie! Całość przebiegła bardzo sparwnie, wszystkie informacje zostały przekazane, jak się zachować podczas lotu, co robić, dzięki temu czułam się bezpiecznie :) to był mój pierwszy skok, ale na pewno nie ostatni

Sylwia R.

Ogólnie było fajnie . Brak tylko trochę organizacji i informacji .

Zobacz inne propozycje