JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Warszawa (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Warszawa (okolice)


Przasnysz
1 os.

949,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
949,99 zł

Jesteś fanem wielkich emocji? A może po prostu czujesz tak trudny do odparcia zew adrenaliny, który podsuwa Ci marzenia o przestworzach? Mamy dla Ciebie nie lada gratkę! Skok ze spadochronem z Filmowaniem pozwoli Ci wejść na wyższy poziom — dosłownie i w przenośni! Czeka Cię lot w przestworzach, którego nie zapomnisz do końca życia i emocje, które naładują Twoje baterie na długi, długi czas! Zadanie nie jest łatwe, ale z pewnością szalenie satysfakcjonujące i niepowtarzalne! To jak — lecimy?

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Razem z instruktorem wyskoczycie z pokładu samolotu, znajdującego się na obłędnej wysokości 4000m. Czekają Cię wielkie emocje! Co więcej, po locie otrzymasz film nagrany podczas Twojego skoku przez instruktora — będziesz mógł wspominać swoją przygodę przez całe lata!

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa około godziny, podczas której około 50 sekund będziesz swobodnie spadał, a 7-10 minut spędzisz, szybując ze spadochronem. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne zarezerwuj sobie więcej czasu na realizację przeżycia!

Czy są jakieś przeciwwskazania do oddania skoku?
Przeciwwskazaniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego oraz epilepsja.

Gdzie mogę zrealizować swój skok?
Możesz go zrealizować w miejscowości Przasnysz oddalonej od Warszawy o 100 kilometrów.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent na urodziny, prezent dla niego

Szukasz niezapomnianego prezentu dla taty, a chciałbyś podarować mu coś, co stworzy wspomnienia na całe lata? A może prezent urodzinowy, albo lepiej — prezent na 18. urodziny spędza Ci sen z powiek, ale wiesz, że musi to być coś wyjątkowego? Podaruj swoim bliskim Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i pozwól im przeżyć przygodę, o jakiej do tej pory im się nie śniło. To idealny prezent dla każdego miłośnika mocnych wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Realizacja w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Zestaw zdjęć i film z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2998
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Sylwia R.

Ogólnie było fajnie . Brak tylko trochę organizacji i informacji .

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.