JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Warszawa (okolice)

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Warszawa (okolice)


Przasnysz
1 os.

949,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
949,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jesteś fanem wielkich emocji? A może po prostu czujesz tak trudny do odparcia zew adrenaliny, który podsuwa Ci marzenia o przestworzach? Mamy dla Ciebie nie lada gratkę! Skok ze spadochronem z Filmowaniem pozwoli Ci wejść na wyższy poziom — dosłownie i w przenośni! Czeka Cię lot w przestworzach, którego nie zapomnisz do końca życia i emocje, które naładują Twoje baterie na długi, długi czas! Zadanie nie jest łatwe, ale z pewnością szalenie satysfakcjonujące i niepowtarzalne! To jak — lecimy

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Razem z instruktorem wyskoczycie z pokładu samolotu, znajdującego się na obłędnej wysokości 4000m. Czekają Cię wielkie emocje! Co więcej, po locie otrzymasz film nagrany podczas Twojego skoku przez instruktora — będziesz mógł wspominać swoją przygodę przez całe lata!

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa około godziny, podczas której około 50 sekund będziesz swobodnie spadał, a 7-10 minut spędzisz, szybując ze spadochronem. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne zarezerwuj sobie więcej czasu na realizację przeżycia!

Gdzie mogę zrealizować swój skok?
Możesz go zrealizować w miejscowości Przasnysz oddalonej od Warszawy o 100 kilometrów.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Przeciwwskazaniem do skoku jest: niewydolność krążeniowo-oddechowa, schorzenia układu oddechowego, schorzenia układu krążeniowego, wszelkie problemy z kręgosłupem, wrodzona łamliwość kości, padaczka, choroby psychiczne.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent na urodziny, prezent dla niego

Szukasz niezapomnianego prezentu dla taty, a chciałbyś podarować mu coś, co stworzy wspomnienia na całe lata? A może prezent urodzinowy, albo lepiej — prezent na 18. urodziny spędza Ci sen z powiek, ale wiesz, że musi to być coś wyjątkowego? Podaruj swoim bliskim Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i pozwól im przeżyć przygodę, o jakiej do tej pory im się nie śniło. To idealny prezent dla każdego miłośnika mocnych wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Realizacja w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 110 kg. Zestaw zdjęć i film z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Sylwia R.

Ogólnie było fajnie . Brak tylko trochę organizacji i informacji .

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.