Skok ze Spadochronem z Pamiątkowym Filmem | Kraków

0.0 0 Opinie

Skok ze Spadochronem z Pamiątkowym Filmem | Kraków


Kraków (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,99 zł

999,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz realizować swoje marzenia? Przeżyj niezapomnianą przygodę! Zapraszamy na pełen adrenaliny Skok ze Spadochronem z Pamiątkowym Filmem! Zobacz co czuje człowiek, który skacze z 4000 metrów! Minuta swobodnego spadania i 10 minut lotu, który można określić jako widokowy! Podziwiaj panoramę Krakowa, której widok z tej perspektywy, był zarezerwowany wyłącznie dla ptaków! Doświadczony instruktor dokładnie nagra Twój skok, abyś w każdej chwili mógł przypomnieć sobie swoją minę! Tylko czy odważysz się zrobić pierwszy krok? Przygoda życia czeka na Ciebie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich, wypożyczenie sprzętu niezbędnego do oddania skoku, skok tandemowy z instruktorem oraz film z realizacji przeżycia.

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 120 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Czy wiesz, że...
Pierwszy skok spadochronowy oddał Leslie Irvin w 1919 roku!

Skok ze Spadochronem z Pamiątkowym Filmem sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na urodziny, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz wyjątkowego przeżycia, które dostarczy bliskiej Ci osobie niezapomnianych wrażeń? Spełnij marzenia ukochanej lub ukochanego i podaruj mu Skok ze Spadochronem z Pamiątkowym Filmem! Będzie to świetny pomysł na prezent zarówno dla chłopaka, jak i kobiety! Pełen adrenaliny i emocji skok ze spadochronem świetnie sprawdzi się jako upominek z okazji rocznicy, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 120 kg. Prezent obejmuje dodatkowo film z realizacji przeżycia.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Szkoła Spadochronowa Kraksky

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.