JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Randka Niespodzianka

Randka Niespodzianka


Cały Świat - miejsce niespodzianka
2 os.

0 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
0 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Romantyczne uczucie należy pielęgnować. To fakt, nie opinia. Jak zatem zapewnić sobie przypływ miłosnych emocji? Korzystając z Vouchera na Randkę Niespodziankę! Wybierz to bezcenne przeżycie, by dostać niezwykłą i niezapomnianą randkę, którą zorganizuje najbliższa Ci osoba! Określ, jaka ma być to randka lub… daj wolną rękę organizatorowi i pozwól się całkowicie zaskoczyć. To bezcenne przeżycie potrafi poprawić humor nawet w najbardziej deszczowy i smutny dzień. Skorzystaj z wyjątkowej okazji i przeżyj wymarzoną lub zupełnie odlotową randkę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Voucher na Randkę Niespodziankę.

Kto może skorzystać z Vouchera?
Z Vouchera może skorzystać i kobieta, i mężczyzna. Osoba obdarowana wręcza Voucher ukochanej osobie i… czeka, by dowiedzieć się, jaka niespodzianka zostanie przygotowana.

Jak może wyglądać Randka Niespodzianka?
Absolutnie dowolnie. Oczywiście osoba obdarowana może zasugerować, jak chciałaby przeżyć randkę, jednak organizator nie musi uwzględnić jej sugestii.

Randka Niespodzianka sprawdzi się jako:
prezent na Walentynki, prezent dla ukochanej, prezent dla ukochanego

Potrzebujesz ciekawego dodatku do prezentu? A może chcesz wywołać uśmiech na twarzy partnera lub partnerki? Skorzystaj z darmowego, bezcennego prezentu, czyli Randki Niespodzianki, która dostępna jest w całej Polsce. Wykorzystaj ją jako prezent na pochmurny dzień albo lekarstwo na chandrę. Pamiętaj, że bezcenne prezenty to wspaniały sposób, by wyrazić swoje uczucie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cały Świat - miejsce niespodzianka

Obowiązujący strój

Dopytaj o obowiązujący strój Wykonawcę niespodzianki :) Boso czy w Szpilkach? Wygodnie lub wystrzałowo. Ubierz się tak, jak lubisz.

Czas trwania

Nie ogranicza Was czas :)

Informacje dla oglądających

Tylko Was Dwoje.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przygotuj się do tej chwili i oczekuj niespodziewanego :) Zabierz dobre nastawienie i nutkę ekscytacji, baw się dobrze, przypływ dreszczyku emocji gwarantowany! Ciesz się, uśmiechaj, jeśli masz ochotę tańcz i śpiewaj! Te Wyjątkowe Chwile będą tylko dla Was.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.