(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr na Wyłączność | Nowy Targ

Tylko u nas
4.9 8 Opinii

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr na Wyłączność | Nowy Targ


Nowy Targ
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1189,99 zł

1189,99 zł

O prezencie

Jedne z najpiękniejszych rejonów Polski czekają na odkrycie. Przekonaj się sam, jaka moc i zachwycająca natura kryje się między szczytami Tatr. Wiatr, górskie powietrze, ciepłe promienie słońca, niespotykany krajobraz. Poczuj prawdziwe emocje związane z lotem! Wsiądźcie do samolotu Cessna 172SP cała rodziną, paczką znajomych, albo też tylko we dwoje. A może sam chcesz nacieszyć się wolnością jaką dają przestworza? Nic Cię nie ogranicza! Samolot zatankowany, pilot na pokładzie - brakuje tylko Was. Nie zwlekaj, poznaj piękno Podhala z wysokości już dziś.

W ramach prezentu:

  • Odbędziesz 30 minutowy lot samolotem Cessna 172SP
  • Możesz zabrać jedną lub dwie osoby towarzyszące, albo też samemu cieszyć się indywidualnym lotem bez innych pasażerów!
  • Zapewnisz sobie wyjątkową oprawę szczególnej okazji, np. zaręczyn lub też romantycznych chwil tylko we dwoje.
Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Decyzja o możliwości odbycia lotu spoczywa na rodzicu lub opiekunie prawnym. Minimalny wiek to 4 lata, osoby niepełnoletnie mogą odbyć lot jedynie w obecności opiekuna.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.

Jaka jest maksymalna ilość osób mogących skorzystać z lotu?
Z lotu skorzystać może maksymalnie trzy osoby.

Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny podczas lotu.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga jednego pasażera to 110 kg.
 
Lot Widokowy Wzdłuż Tatr na Wyłączność | Nowy Targ to idealny prezent nie tylko dla rodziny, ale też dla zakochanych lub też dla każdego, kto chce sam na sam obcować z pięknymi widokami. Niezależnie kto będzie obdarowany: Pan, Pani, Para, najbliższa rodzina a może też przyjaciele lub znajomi - zapewnisz im niezapomniane chwile w przestworzach!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent jest realizowany w okresie od kwietnia do listopada.

Ważne informacje

Lot odbywa się wzdłuż granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego i nad Zakopanem. W tym prezencie cały samolot jest do Waszej dyspozycji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Nowy Targ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 8 Opinii

Mariusz

Pogodę mieliśmy świetna lecz widoczność była trochę słaba. Ale taki urok jesieni. Sam lot był super i mimo lęku wysokości nawet przez moment się nie bałem, a kiedy wylądowaliśmy i wyszliśmy z samolotu to czułem że od razu chce lecieć drugi raz. Ale drugi raz to może skok ze spadochronem. Tak czy tak, bardzo polecam

Piotr L.

Świetny pilot-przewodnik. Elastyczne podejście do oczekiwań pasażerów pod względem czasu startu i wyboru zwiedzanej okolicy.

Maksymilian

Super !!! 10/10

Bartek S.

Dzień dobry, Na 40-ste urodziny dostałem bon do wykorzystania na Waszej stronie, który przerodził się w przepiękny i niezapomniany lot w okolicach Tatr. Lot był z lotniska w Nowym Targu. To nie pierwszy mój raz gdzie korzystam z tego miejsca. Za pierwszym razem był to skok ze spadochronu, a teraz lecieliśmy z profesjonalistą w swoim fachu. Lot przebiegł gładko i przyjemnie przy ciekawej rozmowie. Widoki przepiękne. 30 minut minęło jak 5 sekund. Trzema słowami. Chciałoby się dłużej. Polecamy każdemu, który choć trochę chciałby poczuć adrenalinę, a zarazem podziwiać piękne krajobrazy naszych polskich gór. Polecam wszystkim niezdecydowanym!!! Z Pozdrowieniami dla Wyjątkowego Prezentu oraz Lotniska w Nowy Targu!!! Sztamp

Magdalena G.

Bardzo polecam lot widokowy wzdłuż tatr! Niesamowite przeżycie i mozliwosc zobaczenia gór z innej perspektywy :) Swietny pomysł na prezent :D

Wyświetlono 5 z 14

Zobacz inne propozycje