Lot Widokowy Wzdłuż Tatr

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr


Nowy Targ
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

989,99 zł

989,99 zł

O prezencie

Jedne z najpiękniejszych rejonów Polski czekają na odkrycie. Przekonaj się sam, jaka moc i zachwycająca natura kryje się między ośnieżonymi szczytami Tatr. Wiatr, górskie powietrze, ciepłe promienie słońca, niespotykany krajobraz. Poczuj prawdziwe emocje związane z lotem! Wsiądźcie do samolotu Cessna 172SP cała rodziną, paczką znajomych, albo też tylko we dwoje. A może sam chcesz nacieszyć się wolnością jaką dają przestworza? Nic Cię nie ogranicza! Samolot zatankowany, pilot na pokładzie - brakuje tylko Was. Nie zwlekaj, poznaj piękno Podhala z wysokości już dziś.

W ramach prezentu:

  • Odbędziesz 30 minutowy lot samolotem Cessna 172SP
  • Możesz zabrać jedną lub dwie osoby towarzyszące, albo też samemu cieszyć się indywidualnym lotem bez innych pasażerów!
  • Zapewnisz sobie wyjątkową oprawę szczególnej okazji, np. zaręczyn lub też romantycznych chwil tylko we dwoje.
Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Decyzja o możliwości odbycia lotu spoczywa na rodzicu lub opiekunie prawnym. Minimalny wiek to 4 lata, osoby niepełnoletnie mogą odbyć lot jedynie w obecności opiekuna.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.

Jaka jest maksymalna ilość osób mogących skorzystać z lotu?
Z lotu skorzystać może maksymalnie trzy osoby.

Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny podczas lotu.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga jednego pasażera to 110 kg.
 
Lot Widokowy Wzdłuż Tatr to idealny prezent nie tylko dla rodziny, ale też dla zakochanych lub też dla każdego, kto chce sam na sam obcować z pięknymi widokami. Niezależnie kto będzie obdarowany: Pan, Pani, Para, najbliższa rodzina a może też przyjaciele lub znajomi - zapewnisz im niezapomniane chwile w przestworzach!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Lot odbywa się wzdłuż granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego i nad Zakopanem. W tym prezencie cały samolot jest do Waszej dyspozycji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Nowy Targ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Magdalena G.

Bardzo polecam lot widokowy wzdłuż tatr! Niesamowite przeżycie i mozliwosc zobaczenia gór z innej perspektywy :) Swietny pomysł na prezent :D

Krzysztof R.

Cudowne przeżycie, niezapomniane widoki, super wykonawca. Dziękujemy Renata i Krzysztof

Grażyna K.

Mimo umówionego wcześniej terminu, potwierdzonego dzień wcześniej, lot był spóźniony 30 min, chociaż byliśmy na miejscu 1,5 godz przed czasem. Ponieważ pogoda była przepiękna, nie było to dużym problemem. Widoki z samolotu robiły wrażenie. Pilot mógł trochę więcej opowiadać nad czym lecimy, co można zobaczyć podczas lotu. Ogólnie nam się podobało.

Stanisław M.

Bardzo profesjonalny i miły kontakt z pracownikami aeroklubu, lot pełen wspaniałych wrażeń, przemiły i profesjonalny pilot wspaniała atmosfera podczas lotu. Usługa i cała załoga godna polecenia. Nic dodać nic ująć - wspaniale.

Grzegorz Stodolny

Bardzo fajny pilot, super wrażenia, polecam! :D

Wyświetlono 5 z 10

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.