Lot Widokowy Wzdłuż Tatr

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr


Nowy Targ
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jedne z najpiękniejszych rejonów Polski czekają na odkrycie. Przekonaj się sam, jaka moc i zachwycająca natura kryje się między ośnieżonymi szczytami Tatr. Wiatr, górskie powietrze, ciepłe promienie słońca, niespotykany krajobraz. Poczuj prawdziwe emocje związane z lotem! Wsiądźcie do samolotu Cessna 172SP cała rodziną, paczką znajomych, albo też tylko we dwoje. A może sam chcesz nacieszyć się wolnością jaką dają przestworza? Nic Cię nie ogranicza! Samolot zatankowany, pilot na pokładzie - brakuje tylko Was. Nie zwlekaj, poznaj piękno Podhala z wysokości już dziś.

W ramach prezentu:

  • Odbędziesz 30 minutowy lot samolotem Cessna 172SP
  • Możesz zabrać jedną lub dwie osoby towarzyszące, albo też samemu cieszyć się indywidualnym lotem bez innych pasażerów!
  • Zapewnisz sobie wyjątkową oprawę szczególnej okazji, np. zaręczyn lub też romantycznych chwil tylko we dwoje.
Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Decyzja o możliwości odbycia lotu spoczywa na rodzicu lub opiekunie prawnym. Minimalny wiek to 4 lata, osoby niepełnoletnie mogą odbyć lot jedynie w obecności opiekuna.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.

Jaka jest maksymalna ilość osób mogących skorzystać z lotu?
Z lotu skorzystać może maksymalnie trzy osoby.

Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny podczas lotu.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga jednego pasażera to 110 kg.

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr to idealny prezent nie tylko dla rodziny, ale też dla zakochanych lub też dla każdego, kto chce sam na sam obcować z pięknymi widokami. Niezależnie kto będzie obdarowany: Pan, Pani, Para, najbliższa rodzina a może też przyjaciele lub znajomi - zapewnisz im niezapomniane chwile w przestworzach!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się wzdłuż granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego i nad Zakopanem. W tym prezencie cały samolot jest do Waszej dyspozycji. Samolotem może lecieć od 1 do 3 pasażerów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Nowy Targ

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Stanisław M.

Bardzo profesjonalny i miły kontakt z pracownikami aeroklubu, lot pełen wspaniałych wrażeń, przemiły i profesjonalny pilot wspaniała atmosfera podczas lotu. Usługa i cała załoga godna polecenia. Nic dodać nic ująć - wspaniale.

Grzegorz Stodolny

Bardzo fajny pilot, super wrażenia, polecam! :D

Monika

Voucher na lot dostałam w prezencie. Idealny prezent. Fajne przeżycie z ładnymi widokami. Lot bardzo spokojny, pilot nie wykonywał żadnych wariancji (jak dla mnie mógłby trochę poszaleć, ale rodzice byli zadowoleni). Polecam jak na pierwszy raz w życiu samolotem. Ja już kiedyś skakałam w tandemie, więc jak dla mnie małe przeżycie.

Łukasz Maga

Fantastyczne przeżycie , polecam . Obsługa bardzo miła sympatyczna, polecam z całego serca.

Wojciech XXX

Wspaniałe przeżycie. Polecam wszystkim. Niesamowity lot, oraz niezwykłe były zaręczyny w chmurach. Bardzo miła obsługa i pilot, z którym żaden lot nie będzie nudny. 100% Zadowolenia . Oceniam 10/10 :D

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.