JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr

Nowy Targ
1-3 os.

755 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
755 zł

Jedne z najpiękniejszych rejonów Polski czekają na odkrycie. Przekonaj się sam, jaka moc i zachwycająca natura kryje się między ośnieżonymi szczytami Tatr. Wiatr, górskie powietrze, ciepłe promienie słońca, niespotykany krajobraz. Poczuj prawdziwe emocje związane z lotem! Wsiądźcie do samolotu Cessna 172SP cała rodziną, paczką znajomych, albo też tylko we dwoje. A może sam chcesz nacieszyć się wolnością jaką dają przestworza? Nic Cię nie ogranicza! Samalot zatankowany, pilot na pokładzie - brakuje tylko Was. Nie zwlekaj, poznaj piękno Podhala z wysokości już dziś.

W ramach prezentu:

  • Odbędziesz 30 minutowy lot samolotem Cessna 172SP
  • Możesz zabrać jedną lub dwie osoby towarzyszące, albo też samemu cieszyć się indywidualnym lotem bez innych pasażerów!
  • Zapewnisz sobie wyjątkową oprawę szczególnej okazji, np. zaręczyn lub też romantycznych chwil tylko we dwoje.
Lot Widokowy Wzdłuż Tatr to idealny prezent nie tylko dla rodziny, ale też dla zakochanych lub też dla każdego, kto chce sam na sam obcować z pięknymi widokami. Niezlależnie kto będzie obdarowany: Pan, Pani, Para, najbliższa rodzina a może też przyjaciele lub znajomi - zapewnisz im niezapomniane chwile w przestworzach!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się wzdłuż granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego i nad Zakopanem. W tym prezencie caly samolot jest do Waszej dyzpozycji. Samolotem może lecieć od 1 do 3 pasażerów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2468
Filtruj Prezenty

Opinie (4)

Grzegorz Stodolny

Bardzo fajny pilot, super wrażenia, polecam! :D

Monika

Voucher na lot dostałam w prezencie. Idealny prezent. Fajne przeżycie z ładnymi widokami. Lot bardzo spokojny, pilot nie wykonywał żadnych wariancji (jak dla mnie mógłby trochę poszaleć, ale rodzice byli zadowoleni). Polecam jak na pierwszy raz w życiu samolotem. Ja już kiedyś skakałam w tandemie, więc jak dla mnie małe przeżycie.

Łukasz Maga

Fantastyczne przeżycie , polecam . Obsługa bardzo miła sympatyczna, polecam z całego serca.

Wojciech XXX

Wspaniałe przeżycie. Polecam wszystkim. Niesamowity lot, oraz niezwykłe były zaręczyny w chmurach. Bardzo miła obsługa i pilot, z którym żaden lot nie będzie nudny. 100% Zadowolenia . Oceniam 10/10 :D

1
Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.