Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max (30 minut) | Warszawa

Nowość
4.5 2 Opinii

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max (30 minut) | Warszawa


Warszawa
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

298,99 zł

298,99 zł

O prezencie

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max, 30 minut, Warszawa - SIMAIR Flight Simulation Center

Kapitanie, jesteśmy gotowi do startu. Rozpoczynam procedurę kołowania. Wszystkie systemy sprawne… wciel się w rolę profesjonalnego pilota, wybierając Lot w Symulatorze Boeing 737 Max (30 minut) w Warszawie. Odwiedź pierwsze w Polsce Centrum Szkoleniowe, które posiada symulator Boeing 737 w wersji Max i usiądź wygodnie w wiernie odwzorowanej replice tego niezwykłego samolotu. Spełnij swoje marzenia i poprowadź tę powietrzną bestię w podniebną podróż – przekonaj się, jak sprawdzisz się w roli pilota, od którego zależy wszystko!

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max w Warszawie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot w Symulatorze Boeing 737 Max. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. 

Ile potrwa lot?
Lot w symulatorze potrwa 30 minut.

Co czeka mnie w ramach przeżycia?
Odbędziesz lot w symulatorze Boeing 737 Max jako pilot. Towarzyszący Ci instruktor pomoże opanować maszynę i wcieli się w rolę drugiego pilota. Ponadto otrzymasz pamiątkowe zdjęcia wykonane aparatem INSTAX, a także firmowe gratisy.

Czym charakteryzuje się symulator?
Symulator Boeing 737 Max to pełnowymiarowa i wierna kopia samolotu Boeing 737 Max, która dodatkowo połączona jest z pokładem. Odpowiednio oprogramowanie wiernie odwzorowuje zachowanie samolotu w powietrzu, a 220-stopniowy wyświetlacz zewnętrzny i projektory sprawiają, że uczestnik czuje się, jakby pilotował prawdziwego Boeinga. Wszystkie panele, przełączniki i komputery pokładowe są w pełni funkcjonalne. Instruktor, towarzyszący podczas całego przeżycia uczy ich dokładnej obsługi. Kabina symulatora poza fotelami pilotów (uczestnik i instruktor) posiada również dwa miejsca dla obserwatorów – dokładnie tak, jak ma to miejsce w rzeczywistości oraz klimatyzację.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie dostępne jest dla wszystkich, bez limitu wieku.

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max - voucher na prezent

Lot w Symulatorze Boeing 737 Max (30 minut) w Warszawie to wspaniała okazja, by przeżyć niezapomnianą przygodę w profesjonalnym symulatorze lotu. Voucher na lot Boeingiem świetnie sprawdzi się jako prezent dla miłośnika lotnictwa, który zapadnie w pamięć na lata. Jest to jeden z tych podarunków, które wywołują ogromne emocje. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: lot w symulatorze Boeinga 737 Max jako pilot, opiekę instruktora, który udzieli informacji o maszynie, a także wcieli się w rolę drugiego pilota oraz pamiątkowe zdjęcia wykonane aparatem INSTAX i firmowe gratisy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Simair - Flight Simulation Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.5 2 Opinii

Rafał T.

Fajne przeżycie, można wcielić się w rolę pilota, prawdziwy pilot pokazuje co i jak, szkoda że opierało się to na jeździe sztywnej według parametrów a nie bardziej dla przyjemności, ale spoko, obsługa bardzo miła, symulator realistycznie oddaje samolot, grafiki warszawy też na dobrym poziomie odwzorowania, nie idealne. Przy starcie możesz wybrać dowolne lotnisko na globie więc warto się zastanowić przed.

Antoni B.

Miejsce profesjonalnie i ciekawie przygotowane. Instruktorzy dobrze wyszkoleni. W dobry i prosty sposób tłumaczyli mi, jako początkującemu wszystkie podstawy latania. Po instrukcjach dałem radę wystartować, przeprowadzić lot z drobną pomocą, a nawet udało mi się wylądować. Super miejsce. Napewno tam wrócę!

Rafal K.

Świetne doświadczenie. Symulator pierwsza klasa, personel także bardzo miły i pomocny. Faktycznie ma się wrażenie prawdziwego lotu. Piękne widoki i spore emocje :)

Zobacz inne propozycje