eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Nurkowanie w Zalanym Kamieniołomie | Jaworzno

5.0 11 Opinii

Nurkowanie w Zalanym Kamieniołomie | Jaworzno


Jaworzno
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Marzy Ci się nurkowanie w nietypowym miejscu? Chcesz na własne oczy przekonać się, jak wygląda podwodny świat? Art of Dive zaprasza na Nurkowanie w Kamieniołomie. Odbądź godzinne szkolenie, a następnie zanurz się pod wodę i odkryj zupełnie nową rzeczywistość. To okazja do złapania chwili oddechu, ale też zasmakowania nuty adrenaliny. Podaruj sobie wyjątkowe przeżycie, które może stać się początkiem wielkiej przygody i wielkiej pasji.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Nurkowanie w Kamieniołomie. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Nurkowanie kończy się wydaniem karty uznaniowej dla uczestnika

Czy organizator zapewnia sprzęt do nurkowania?
Tak, organizator zapewnia sprzęt.

Ile trwa przeżycie?
Przeżycie trwa 2 godziny: 60 minut szkolenia oraz 60 minut pływania.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Przeżycie odbywa się w zalanym kamieniołomie w Jaworznie-Szczakowej.

Czy każdy może wziąć udział w kursie?
W kursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły minimum 8 rok życia. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego na miejscu.

Czy usługa realizowana jest przez cały rok?
Tak, jednak poleca się wzięcie udziału w sezonie ciepłym, tzn. między kwietniem a październikiem.

Nurkowanie w Zalanym Kamieniołomie | Jaworzno to świetny prezent dla osoby, która jeszcze nigdy nie nurkowała, ale marzy, aby spróbować. Przeżycie zapewni jej profesjonalne szkolenie oraz okazję do zanurkowania w wyjątkowym miejscu. Będzie miała okazję sprawdzić też swoją wytrzymałość i sprawność fizyczną. Podaruj bliskiemu szczyptę wrażeń.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jaworzno

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, czepek, ręcznik, klapki. Pozostały sprzęt zapewnia organizator.

Czas trwania

Cała realizacja potrwa 2 godziny. Czas spędzony w wodzie to około 1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Usługa realizowana jest przez cały rok, polecany okres realizacji od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie podzielone jest na 2 części: teoretyczną i praktyczną. Z przeżycia mogą skorzystać osoby, które ukończyły 8 r.ż., jednak należy pamiętać, że w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność rodzica bądź prawnego opiekuna. Niezbędny do nurkowania sprzęt zapewniony jest w ramach przeżycia. Na miejscu obowiązuje dopłata za wstęp na teren nurkowania w wysokości 50 zł. Nurkowanie kończy się wydaniem karty uznaniowej dla uczestnika


Sprawdź na mapie


Realizacja

Art of Dive

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 11 Opinii

Mariusz

Niesamowite przeżycie! Polecam spróbować! Pan Artur jest 100% profesjonalistą w swoim fachu! Z nim człowiek czuje się bezpiecznie nawet w najbardziej stresowych sytuacjach ;)

Jakub W.

Bardzo profesjonalna ekipa, od początku do końca zadbali o bezpieczeństwo i realizację nurkowania. Chociaż nie udało mi się do końca ze względu na ból uszu, i tak dane mi było przynajmniej spróbować. No i instruktor był bardzo cierpliwy, dał mi w kontrolowanych warunkach spróbować, nie próbował mnie zniechęcić mimo tego że wiadomo było na pierwszy rzut oka że nic z tego nie będzie Polecam, bo naprawdę z każdym problemem pod wodą potrafią sobie poradzić

Tomasz S.

Fantastyczne przeżycie pod okiem mega doświadczonego instruktora!

***

Mega fajne przeżycie,polecam serdecznie,instruktor Artur super podejście dla świeżaka

Arkadiusz B.

Świetna zabawa, super ekipa.Atmosfera koleżeńska, wesoła. Serdecznie polecam

Wyświetlono 5 z 11

Zobacz inne propozycje