JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kolacja we Dwoje i Spektakl w Teatrze Sabat

Kolacja we Dwoje i Spektakl w Teatrze Sabat


Warszawa
2 os.

519,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
519,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jedyny taki w Polsce Teatr Rewiowo - Muzyczny!

Podczas jednego wieczoru zobaczysz niezwykłe widowisko, zjesz wykwintną kolację i spróbujesz swoich sił na parkiecie tanecznym! Zapraszamy na Kolację we Dwoje i Spektakl w Teatrze Sabat! Przekraczając próg Teatru Sabat, przeniesiesz się do szalonych lat 30-tych. Elegancja i wytworność pełna przedwojennego smaku łączy się tu z typową polską gościnnością i secesyjnym klimatem rewii i kabaretu. Teatr Sabat to wybitni wokaliści, wspaniała i zaskakująca obsada aktorska, utalentowani muzycy. Do tego niezwykle widowiskowe choreografie najlepszych tancerzy czarujących kolorowymi i pięknymi strojami scenicznymi. W repertuarze teatru znajdują się spektakle rewiowe, muzyczne, kabaretowe i musicalowe.

Co wchodzi w skład prezentu?
Prezent obejmuje kolację oraz spektakl w teatrze Sabat, dla dwóch osób.

Jakie miejsca można wybrać?
Wybrać można dowolne miejsca, według dostępności w wybranym terminie. Aktualny repertuar znajduje się na stronie Teatru Sabat: www.teatr-sabat.pl.

Czy można wybrać każdy spektakl?
Prezent nie obejmuje biletów na premiery, spektakle zewnętrzne oraz spektakle okazyjne np. sylwester.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 3,5 godziny.

Jak wygląda program przeżycia?
Program wygląda następująco:

18.30 – Welcome Drink na powitanie
18.35 – Kolacja w formie szwedzkiego bufetu
19.30 – Spektakl - akt I
21.00 – Antrakt, podanie deseru
21.15 – Spektakl - akt II
22.35 – Dancing


Kolacja we Dwoje i Spektakl w Teatrze Sabat sprawdzi się jako doskonała rozrywka i niezapomniana forma relaksu! Będzie doskonałym wyborem jak podarunek z okazji urodzin lub imienin! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Kolacja wraz ze spektaklem trwa ok. 3,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przed rezerwacją prezentu należy zapoznać się z aktualnym repertuarem na stronie Teatru Sabat: www.teatr-sabat.pl i potwierdzić dostępność miejsc w wybranym terminie. W miesiacach lipiec/sierpień Teatr Sabat jest zamknięty. Prezent nie obejmuje biletów na premiery, spektakle zewnętrzne oraz spektakle okazyjne np. sylwester.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (36)

Wszystkie opinie(36)
Jan P.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji Wyjątkowego Prezentu. Klimat, atmosfera, wysoki poziom wykonawców w pełni zaspokoił, a nawet przewyższył nasze oczekiwania. Miejsce godne polecenia.

Andrzej R.

Podobał się nam program muzyczny, szczególnie część akrobatyczna ale wokale też bez zastrzeżeń. Bardzo dobre jedzenie, i obsługa bez zastrzeżeń. wszystko OK.

Renata Iwona B.

Teatr Sabat to wyjątkowe miejsce. Spektakl, który wybrałam ("Przeboje filmowe" )to był bardzo dobry wybór. Taniec, śpiew, pokazy akrobatyczne i odrobina humoru w wykonaniu artystów Teatru bardzo mi się podobały. Dobra kolacja. To był drogi prezent, ale ucieszył mnie ogromnie. Chętnie bym jeszcze odwiedziła to miejsce. Jedyny mankament to niektórzy goście, którym się wydawało, że w tej formule Teatru głośne rozmowy, śmiech i pokrzykiwanie (w trakcie spektaklu) to taki przejaw kultury i dobrego obyczaju. Oczekiwałabym od obsługi zwrócenia uwagi takim gościom.

 

Wspaniałe wydarzenie!!!! Kolacja przepyszne, spektakl na bardzo dobrym poziomie. Będą wspomnienia na całe życie. Chętnie też wrócimy do Teatru Sabat na inny spektakl. Pozdrawiam!

KK

Fajny występ, dobre jedzenie :)

1 2 3 4 5 6 7 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.