Warsztaty z Ceramiki | Warszawa

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Warsztaty z Ceramiki | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

150,00 zł

150,00 zł

O prezencie

Warsztaty z ceramiki to świetny sposób na relaks, podczas tworzenia uwolnisz umysł od wszelkich trosk. Warsztaty z Ceramiki obejmują naukę lepienia z gliny z zastosowaniem tradycyjnych metod, naukę zdobienia wykonanego przedmiotu różnymi technikami oraz naukę szkliwienia. Z pomocą doświadczonego artysty plastyka, ulepisz dla siebie lub bliskiej Ci osoby praktyczny przedmiot, a przy tym nabędziesz nowego doświadczenia. Miło będzie napić się herbaty z własnoręcznie wykonanego kubka lub ozdobić stół paterą na owoce własnego autorstwa. Taki widok to na pewno duża satysfakcja oraz okazja aby zaimponować innym. Zajęcia prowadzone są przy odprężającej muzyce, w przyjaznej atmosferze.

Warsztaty obejmują:

  • Naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, 
  • Naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia.
Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Warsztaty z ceramiki kierowane są dla osób pełnoletnich.
 
Czy warsztaty są indywidualne?
Nie, warsztaty prowadzone są w małych, kameralnych grupach. 
 
Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla jednej osoby, chęć uczestnictwa z osobą towarzyszącą należy zgłosić odpowiednio wcześniej, wówczas obowiązywać będzie dopłata za osoby nie objęte Voucherem.
 
Najlepsze prezenty to takie, które obdarowana osoba zapamięta na długi czas! Warsztaty z Ceramiki nauczą nowych doświadczeń i pozwolą spędzić przyjemne chwilę. Szukasz propozycji na prezent na urodziny czy inną okazję? Warsztaty z Ceramiki to przede wszystkim prezent dla każdego! To także ciekawy prezent dla miłośników sztuki. W tym przypadku prezentem będzie również przedmiot własnego autorstwa wykonany podczas warsztatów. Nie szukaj więcej, to znakomity pomysł na prezent

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój wygodny; praca z materiałem sypkim dlatego też nie zaleca się ubioru wyjściowego.

Czas trwania

Prezent Warsztaty z Ceramiki obejmuje dwa warsztaty do 2 godzin każdy.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Warsztaty z ceramiki kierowane są dla osób pełnoletnich. Warsztaty z ceramiki obejmują: naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia. Pracownia Ceramiki Artystycznej Berkanan mieści się na Starym Żoliborzu w Warszawie, jest przestronna i bardzo dobrze wyposażona.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Benita

Fantastyczne warsztaty w przemiłej, spokojnej atmosferze. Bardzo polecam ;).

Ewa S.

Cudowne warsztaty, sympatyczna atmosfera i prowadząca, posiadająca ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty i praktyczny sposób.

Joanna C.

Bardzo sympatycznie spędzony czas. Pani prowadząca warsztaty jest bardzo pomocna, 100% profesjonalistka. Miła rodzinna atmosfera. Gorąco polecam .

Janina G.

Wszystko było dobrze zorganizowane, Pani prowadząca warsztaty profesjonalna, pomocna, uprzejma ale też wymagająca.

Ow

Polecam, dobra zabawa

Wyświetlono 5 z 12

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.