Warsztaty z Ceramiki | Warszawa

Tylko u nas
5.0 20 Opinii

Warsztaty z Ceramiki | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Warsztaty z Ceramiki to świetny sposób na relaks, podczas tworzenia uwolnisz umysł od wszelkich trosk. Warsztaty z Ceramiki obejmują naukę lepienia z gliny z zastosowaniem tradycyjnych metod, naukę zdobienia wykonanego przedmiotu różnymi technikami oraz naukę szkliwienia. Z pomocą doświadczonego artysty, ulepisz dla siebie lub bliskiej Ci osoby praktyczny przedmiot! Miło będzie napić się herbaty z własnoręcznie wykonanego kubka lub ozdobić stół paterą na owoce własnego autorstwa. Zajęcia prowadzone są przy odprężającej muzyce, w przyjaznej atmosferze.

Warsztaty obejmują:

  • Naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, 
  • Naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia.
Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Warsztaty z ceramiki kierowane są dla osób pełnoletnich.
 
Czy warsztaty są indywidualne?
Nie, warsztaty prowadzone są w małych, kameralnych grupach. 
 
Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla jednej osoby, chęć uczestnictwa z osobą towarzyszącą należy zgłosić odpowiednio wcześniej, wówczas obowiązywać będzie dopłata za osoby nieobjęte Voucherem.
 
Najlepsze prezenty to takie, które obdarowana osoba zapamięta na długi czas! Warsztaty z Ceramiki nauczą nowych doświadczeń i pozwolą spędzić przyjemne chwilę. Szukasz propozycji na prezent na urodziny czy inną okazję? Warsztaty z Ceramiki to przede wszystkim prezent dla każdego! To także ciekawy prezent dla miłośników sztuki. W tym przypadku prezentem będzie również przedmiot własnego autorstwa wykonany podczas warsztatów. Nie szukaj więcej, to znakomity pomysł na prezent

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój wygodny; praca z materiałem sypkim dlatego też nie zaleca się ubioru wyjściowego.

Czas trwania

Prezent Warsztaty z Ceramiki obejmuje dwa warsztaty do 2 godzin każdy.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Warsztaty z ceramiki kierowane są dla osób pełnoletnich. Warsztaty z ceramiki obejmują: naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia. Pracownia Ceramiki Artystycznej Berkanan mieści się na Starym Żoliborzu w Warszawie, jest przestronna i bardzo dobrze wyposażona.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pracownia Ceramiki Artystycznej - Berkanan

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 20 Opinii

Yuliia S.

Wszystko bardzo mi spodobało. Dziękuję ;)

Marta M.

Przemiła instruktorka i luźna atmosfera, bardzo polecam się wybrać, bo naprawdę warto :D

MARIA Ł.

Bardzo udane zajęcia z ceramiki. Sympatyczna prowadząca, pomocna w dążeniu do perfekcyjnego wykonania zaprojektowanego przez uczestników przedmiotu. Miła atmosfera i dobre towarzystwo:)

Karolina B.

Zajęcia bardzo mi się podobały, bardzo fajna i życzliwa prowadząca i atmosfera też niczego sobie

Bibi

Ceramika. Na poczatku pokazano prace innych osob, opowiedziano o procesie. Nastepnie wyjasniono nam jak robic ceramike. Z kulki gliny moglismy ulepic cos dowolnie, Pani na biezaco kontrolowala postępy i w razie potrzeby pomagała. Zajelo to ok. 2 godziny. Umowilismy sie wstepnie na kolejny kontakt. Wszystko bylo super, tak jak byc powinno. Na pewno trzeba sie upewnic zawsze czy to ceramika na kole czy ceramika, gdzie lepi się z kawałka gliny, aby nie byc zaskoczonym . Na pewno jest to dla cierpliwych i potrzebujących zwolnic, odpocząć, dokładnych.

Wyświetlono 5 z 28

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.