(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty z Ceramiki | Warszawa

Tylko u nas
5.0 21 Opinii

Warsztaty z Ceramiki | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Warsztaty z Ceramiki to świetny sposób na relaks, podczas tworzenia uwolnisz umysł od wszelkich trosk. Warsztaty z Ceramiki obejmują naukę lepienia z gliny z zastosowaniem tradycyjnych metod, naukę zdobienia wykonanego przedmiotu różnymi technikami oraz naukę szkliwienia. Z pomocą doświadczonego artysty, ulepisz dla siebie lub bliskiej Ci osoby praktyczny przedmiot! Miło będzie napić się herbaty z własnoręcznie wykonanego kubka lub ozdobić stół paterą na owoce własnego autorstwa. Zajęcia prowadzone są przy odprężającej muzyce, w przyjaznej atmosferze.

Warsztaty obejmują:

  • Naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, 
  • Naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia.
Jak wygląda realizacja?
Warsztat składa się z dwóch spotkań. Na pierwszym spotkaniu wykonasz jedną prostą rzecz (np. miseczkę, kubek) z zastosowaniem tradycyjnych metod lepienia i zdobienia. To jest lepienie ręczne bez użycia koła garncarskiego. Drugie spotkanie jest przeznaczone na szkliwienie, czyli pokrycie ceramiki profesjonalną glazurą (różne kolory). Aby to było możliwe, najpierw wykonana rzecz musi wyschnąć a potem trzeba ją wypalić w piecu ceramicznym. Po upływie odpowiedniego czasu umówione zostanie drugie spotkanie na dokończenie pracy. Po ponownym wypaleniu w piecu ceramicznym, rzecz jest w pełni użytkowa (nadaje się do celów spożywczych). Uczestnik poznaje proces powstawania ceramicznego przedmiotu - od lepienia do szkliwienia. Prace są własnością uczestnika.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Warsztaty z ceramiki kierowane są dla osób pełnoletnich.
 
Czy warsztaty są indywidualne?
Nie, warsztaty prowadzone są w małych, kameralnych grupach do 8 osób. 
 
Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla jednej osoby, chęć uczestnictwa z osobą towarzyszącą należy zgłosić odpowiednio wcześniej, wówczas obowiązywać będzie dopłata za osoby nieobjęte Voucherem.
 
Najlepsze prezenty to takie, które obdarowana osoba zapamięta na długi czas! Warsztaty z Ceramiki nauczą nowych doświadczeń i pozwolą spędzić przyjemne chwilę. Szukasz propozycji na prezent na urodziny czy inną okazję? Warsztaty z Ceramiki to przede wszystkim prezent dla każdego! To także ciekawy prezent dla miłośników sztuki. W tym przypadku prezentem będzie również przedmiot własnego autorstwa wykonany podczas warsztatów. Nie szukaj więcej, to znakomity pomysł na prezent

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój wygodny; praca z materiałem sypkim dlatego też nie zaleca się ubioru wyjściowego.

Czas trwania

Dwa warsztaty. Pierwszy do 2 godzin, drugi do 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Warsztaty z ceramiki kierowane są dla osób pełnoletnich. Warsztaty z ceramiki obejmują: naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia. Pracownia Ceramiki Artystycznej Berkanan mieści się na Starym Żoliborzu w Warszawie, jest przestronna i bardzo dobrze wyposażona. Realizacja w grupach do 8 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pracownia Ceramiki Artystycznej - Berkanan

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 21 Opinii

Małgorzata R.

Przyjemne miejsce. Dobrze wyposażona pracownia. Sympatyczna, profesjonalna instruktorka, która poświęcała czas każdemu uczestnikowi zajęć.

Yuliia S.

Wszystko bardzo mi spodobało. Dziękuję ;)

Marta M.

Przemiła instruktorka i luźna atmosfera, bardzo polecam się wybrać, bo naprawdę warto :D

MARIA Ł.

Bardzo udane zajęcia z ceramiki. Sympatyczna prowadząca, pomocna w dążeniu do perfekcyjnego wykonania zaprojektowanego przez uczestników przedmiotu. Miła atmosfera i dobre towarzystwo:)

Karolina B.

Zajęcia bardzo mi się podobały, bardzo fajna i życzliwa prowadząca i atmosfera też niczego sobie

Wyświetlono 5 z 29

Zobacz inne propozycje