JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Warsztaty z Ceramiki | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Warsztaty z Ceramiki | Warszawa

Warszawa
1 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129 zł

Warsztaty z ceramiki to świetny sposób na relaks, podczas tworzenia uwolnisz umysł od wszelkich trosk. Warsztaty z Ceramiki obejmują naukę lepienia z gliny z zastosowaniem tradycyjnych metod, naukę zdobienia wykonanego przedmiotu różnymi technikami oraz naukę szkliwienia. Z pomocą doświadczonego artysty plastyka, ulepisz dla siebie lub bliskiej Ci osoby praktyczny przedmiot, a przy tym nabędziesz nowego doświadczenia. Miło będzie napić się herbaty z własnoręcznie wykonanego kubka lub ozdobić stół paterą na owoce własnego autorstwa. Taki widok to na pewno duża satysfakcja oraz okazja aby zaimponować innym. Zajęcia prowadzone są przy odprężającej muzyce, w przyjaznej atmosferze.

Warsztaty obejmują:

  • Naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, 
  • Naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia.
Najlepsze prezenty to takie, które obdarowana osoba zapamięta na długi czas! Warsztaty z Ceramiki nauczą nowych doświadczeń i pozwolą spędzić przyjemne chwilę. Szukasz propozycji na prezent na urodziny czy inną okazję? Warsztaty z Ceramiki to przede wszystkim prezent dla każdego! To także ciekawy prezent dla miłośników sztuki. W tym przypadku prezentem będzie również przedmiot własnego autorstwa wykonany podczas warsztatów. Nie szukaj więcej, to znakomity pomysł na prezent

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój wygodny; praca z materiałem sypkim dlatego też nie zaleca się ubioru wyjściowego.

Czas trwania

Prezent Warsztaty z Ceramiki obejmuje dwa warsztaty do 2 godzin każdy.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

 Warsztaty z ceramiki obejmują: naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia. Pracownia Ceramiki Artystycznej Berkanan mieści się na Starym Żoliborzu w Warszawie, jest przestronna i bardzo dobrze wyposażona.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (7)

Anastazja Sewostian

Wszystko bylo super!

Małgorzata Słabosz

Zajęcia prowadzone w bardzo przyjemnej, spokojnej atmosferze. Na początku małe wprowadzenie "co, gdzie, kiedy, jak" po czym lepimy ;)

Edyta Gryglas

Podobało mi się wszystko, na pewno czuję się zachęcona do dalszego zajmowania się ceramiką, było miło i profesjonalnie.

Joanna

Warsztaty prowadzone profesjonalnie. Miła atmosfera. Szkoda że tak krótko :-)

Agnieszka

W dniu 6 grudnia 2014 razem z córką ( 24-letnią dziewczynką z Zespołem Downa ) spędziłyśmy w pracowni Berkanan na Żoliborzu wspaniały czas. Bardzo dobre, miłe, spokojne i profesjonalne przyjęcie i prowadzenie w czasie prac ceramicznych. Klimatyczna przestronna pracownia daje możliwość nieskrępowanego przebywania, na który wpływ mają gospodarze, którzy są przemili i bardzo życzliwi. Czas spędzony w pracowni pozostawił bardzo miłe wrażenia, był czasem wyciszenia, relaksu i zadowolenia z możliwości poznania i robienia przedmiotu z gliny przy jednoczesnym opowiadaniu bardzo ciekawych rzeczy z zakresu ceramiki przez Panią Hanię artystę-plastyka. Oczywiście bardzo nam się podobało.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.