Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Łódź

Nowość
5.0 3 Opinii

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Macie ochotę na szczyptę magii w Łodzi?

Zapraszamy na niepowtarzalną Magiczną Kolację VIP dla Dwojga w Łodzi! Poznajcie ucztę, która przypadłaby do gustu uczniom Hogwartu. Ten wieczór będzie wyjątkowym połączeniem - doskonałego jedzenia ze światem magii i iluzji. Za część artystyczną odpowiadać będzie utalentowany magik - Maciej Piskorz, a za potrawy - doświadczony Szef Kuchni ze swoim zespołem. Zobaczcie, co zrobi na Was większe wrażenie - magia czy… magia jedzenia?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji, w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Macieja Piskorza. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji. Magik, za pośrednictwem gagów, żartów i ciekawych trików, sprawi, że przeniesiecie się do zupełnie innego świata, gdzie niemożliwe nie istnieje. Iluzjonista zaprezentuje świat magii, będzie współtworzył z Wami iluzje, a nawet tłumaczył, jak zaczarować znajomych.

Jakie sztuczki będzie wykonywał magik?
Nie chcemy zdradzać szczegółów, żeby nie psuć Wam niespodzianki, więc zdradzimy tylko, że pojawią się:

- Znikająca butelka – komediowe intro, w którym szklana butelka popularnego napoju znika w papierowej torbie na oczach publiczności;

- Skręcone ręce – rozgrzewka magiczna pokazująca, że każdego na Sali da się oszukać – wystarczy użyć odrobiny podstępu;

- Niewidzialna talia - magik wybiera osobę znajdującą się na tyłach sali i rzuca do niej niewidzialną talię - wyobrażony obiekt. Widz wybiera kartę z niewidzialnej talii i w swojej wyobraźni obraca ją względem pozostałych. Następnie odrzuca talię do magika, która w niewytłumaczalny sposób pojawia się w jego dłoniach. W talii wybranej przez magika odwrócona jest dokładnie ta karta, o której pomyślał widz;

- Potrawowe czytanie w myślach – z torby pełnej kartek z nazwami najróżniejszych potraw z całego świata, jeden z widzów wybierze potrawę. Iluzjonista za pośrednictwem myślowo – jedzeniowego połączenia z widzem odgadnie którą przystawkę wybrał. W dodatku - będzie to przystawka, której za chwilę skosztują wszyscy uczestnicy!

To oczywiście tylko część sztuczek, które zaprezentuje czarodziej podczas wykwintnej kolacji. Po przeżyciu będziecie się zastanawiać: Kto był lepszym magikiem: Iluzjonista czy Szef Kuchni?

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, napoju i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie. Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Gdzie znajduje się restauracja?
Restauracja zlokalizowana jest w "Ogrodach Geyera". Obok restauracji są bezpłatne miejsca parkingowe.

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Łódź to doskonały pomysł na randkę w Łodzi. Wspólne wyjście do eleganckiej restauracji i rozkoszowanie się doskonałymi potrawami, które dodatkowo zostanie wzbogacone o magiczne pokazy, to łatwy przepis na udany wieczór. Wybierz Voucher na Magiczną Kolację jako prezent dla bliskiej osoby i wspólnie zachwyćcie się przygodą. Spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5-2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, deser, napój, kieliszek wina. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Piotr D.

Rewelacja... w stu procentach zasługuje na 5* jedzenie bardzo dobre, a sam pokaz nie do opisania, dwie godziny dopatrywania się jak on robi te sztuczki i to z widzami na scenie. Gorąco polecam

Sławomir B.

Wieczór dobrze zorganizowany. Bardzo dobre menu i oprawa artystyczna.

 

Kolacja była wyjątkowa. Pokaż iluzji niesamowity. Jedzenie pyszne. Warto iść i przekonać się o tym samemu

Zobacz inne propozycje