(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Wyjątkowa Kolacja dla Dwojga"

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Wyjątkowa Kolacja dla Dwojga"


15+ przeżyć, 10+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Wyjątkowa Kolacja dla Dwojga

Spędźcie czas w absolutnie niezapomniany sposób! Przed Wami Wyjątkowa Kolacja dla Dwojga, czyli unikatowy Pakiet, zawierający różne propozycje fine diningu. Dzięki niemu samodzielnie wybierzecie wymarzoną kulinarną przygodę, na którą macie największą ochotę. Słynna Kolacja w Ciemności, gdzie skosztujecie potraw, których nie będziecie widzieć, Magiczna Kolacja, gdzie jedzenie przeplatane jest pokazami iluzjonisty, a może Shitty Dinner, czyli komediowa improwizacja, która rozbawi Was do łez? Jedno jest pewne - weźmiecie udział we wspaniałej 3-daniowej kolacji, składającej się z przystawki, dania głównego i deseru, która okraszona będzie lampką wina. To będzie cudowny wieczór!

Wyjątkowa Kolacja dla Dwojga - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć "Wyjątkowa Kolacja dla Dwojga” to zbiór unikatowych kolacji - Kolacji w Ciemności, Magicznej Kolacji i Shitty Dinner. Osoby obdarowane wybierają jedną kolację, w której wezmą udział.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć "Wyjątkowa Kolacja dla Dwojga" obejmuje eventy kulinarne na terenie całej Polski..

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Wyjątkowa Kolacja dla Dwojga” - Voucher na prezent

Pakiet Przeżyć "Wyjątkowa Kolacja dla Dwojga" to niezapomniana podróż do świata oryginalnego fine diningu. Dzięki niemu możesz wręczyć bliskim osobom naprawdę niezapomniany prezent i sprawić, że wezmą one udział w wymarzonej kolacji, którą wybiorą samodzielnie. Pakiet znakomicie sprawdzi się jako prezent na rocznicę dla drugiej połówki lub niebanalny podarunek dla znajomych i przyjaciół, pasujący na każdą okazję. Przekonaj się, że spełnianie kulinarnych marzeń jest naprawdę proste i… wyjątkowo smaczne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

15+ przeżyć, 10+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od wybranej oferty.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Do wyboru: Kolacja w Ciemności, Magiczna Kolacja bądź Shitty Dinner. Każda z kolacji różni się od siebie charakterem, jednakże każda z nich składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, lampki wina i zimnych napojów. Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 16

Zobacz inne propozycje