(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wieczorny Rejs dla Dwojga | Kraków

Bestseller
0.0 0 Opinii

Wieczorny Rejs dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Wieczorny Rejs dla Dwojga, Kraków - Kapitan Victor

Podziwiajcie piękno wieloletniej stolicy Polski… wieczorem. Zapraszamy na niesamowitą przygodę, pozwalającą odkryć Kraków na nowo. Wybierzcie Wieczorny Rejs dla Dwojga w Krakowie i poczujcie jego niezapomnianą atmosferę. Trasa rejsu wiedzie w taki sposób, by można było podziwiać pięknie oświetlone zabytki i niezwykłe miejsca - Zamek Wawelski, Klasztor Norbertanek, Most Piłsudskiego, Kładkę Bernatka, Kościół na Skałce, Cricotekę oraz panoramę Kazimierza i Starego Miasta. Przeżyjcie wspaniałą przygodę, która pozostanie w Waszych sercach na lata!

Wieczorny Rejs dla Dwojga w Krakowie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rejs Wieczorny. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia weźmiecie udział w Wieczorny Rejs, którego trasa poprowadzona jest w taki sposób, by można było podziwiać pięknie oświetlone zabytki i niezwykłe miejsca - Zamek Wawelski, Klasztor Norbertanek, Most Piłsudskiego, Kładkę Bernatka, Kościół na Skałce, Cricotekę oraz panoramę Kazimierza i Starego Miasta. Rejs odbywa się z Audioprzewodnikiem, dostępnym w językach: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim. Rejsy odbywają się od kwietnia do października, w godzinach 19:00-20:00.

Ile potrwa rejs?
Rejs trwa około 60 minut.

Wieczorny Rejs dla Dwojga - Voucher na prezent

Wieczorny Rejs dla Dwojga w Krakowie to znakomita okazja, by przeżyć niezapomniane chwile, biorąc udział w rejsie, pozwalającym podziwiać panoramę miasta. Voucher jest idealnym pomysłem na prezent dla drugiej połówki, znajomych czy rodziców - słowem każdego, kto chciałby dobrze bawić się na pokładzie statku. Wybierz podarunek, który gwarantuje emocje i kapitalne widoki - przekonaj się, że spełnianie marzeń ma niezwykły smak!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym-od kwietnia do października.

Ważne informacje

Voucher zapewnia udział w Rejsie Wieczornym, którego trasa poprowadzona jest w taki sposób, by można było podziwiać pięknie oświetlone zabytki i niezwykłe miejsca - Zamek Wawelski, Klasztor Norbertanek, Most Piłsudskiego, Kładkę Bernatka, Kościół na Skałce, Cricotekę oraz panoramę Kazimierza i Starego Miasta. Rejs odbywa się z Audioprzewodnikiem, dostępnym w językach: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim. Rejsy odbywają się od kwietnia do października, w godzinach 19:00-20:00. Rejs odbywa sie w grupie. Należy przybyć na przystań co najmniej 15 min przed rozpoczęciem rejsu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kapitan Victor

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje