(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Balonem dla Dwojga (pon.-nd.) | Wiele Lokalizacji

Polecamy Bestseller Zobacz film
5.0 14 Opinii

Lot Widokowy Balonem dla Dwojga (pon.-nd.) | Wiele Lokalizacji


10+ miast (Warszawa, Szczecin, Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Olsztyn, Lublin i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1597,99 zł

1597,99 zł

O prezencie

Lot Balonem dla Dwojga - Balloon Expedition

Imponujące widoki... syk gorącego powietrza, napełniającego czaszę balonu... To tylko niektóre z atrakcji, które oferuje Wam Widokowy Lot Balonem dla Dwojga! Wybierzcie jedno z dostępnych miejsc startu i rozpocznijcie niezwykłą podniebną przygodę. Na pokładzie bajecznie kolorowego balonu nie będzie miejsca na nudę. Zobaczycie świat z zapierającej dech w piersiach perspektywy, która kiedyś zarezerwowana była tylko dla ptaków. Dodatkowo podróżujący z Wami pilot, zapozna Was z tajnikami latania balonem. Całości dopełni bezcenne uczucie wolności i błogiego spokoju, którego nie da się z niczym porównać. Przekroczcie próg wiklinowego kosza i wyruszcie w niezapomnianą podróż ku chmurom! Zapomnijcie o przyziemnych sprawach i oddajcie się tej niezwykłej chwili we Dwoje!

Lot Widokowy Balonem dla 2 osób - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Widokowy Balonem dla dwóch osób. Lot możliwy jest we wszystkie dni tygodnia, weekendy oraz święta.

Ile czasu trwa lot?
Lot potrwa około godziny (w zależności od warunków pogodowych, może potrwać dłużej lub krócej o 15min).

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz godzinnego lotu, w skład prezentu wchodzi również: drobny poczęstunek w miejscu lądowania, tradycyjna lampka szampana, ceremonia chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu oraz zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla dwojga, realizację w większej grupie należy ustalić bezpośrednio z Wykonawcą, wówczas należy wnieść również dodatkowe opłaty za kolejnych uczestników lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.

Voucher na Lot Balonem dla Dwojga z Balloon Expedition

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla pary? Nie wiesz, co podarować miłośnikom nietuzinkowych przeżyć? Wręcz im odlotowy voucher na Lot Widokowy Balonem dla Dwojga! Ten niesamowity prezent sprawdzi się na każdą okazję, dla Rodziców na święta, Urodziny lub inną wyjątkową okazję. Nie zastanawiaj się dłużej - ten niezwykły podarek z pewnością sprawi Twoim bliskim mnóstwo radości.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

10+ miast (Warszawa, Szczecin, Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Olsztyn, Lublin i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się od poniedziałku do niedzieli, w grupach, w terminach wyznaczonych przez Wykonawcę. Minimalny wiek uczestnika: 6 lat. Od pasażerów poniżej 16 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Maksymalna waga jednego uczestnika to 105 kg (przekroczenie maksymalnej wagi może wiązać się z dodatkowymi opłątami u Wykonawcy). Wykonawca posiada niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Dokładne miejsce i termin startu są ustalane podczas rezerwacji z Voucherem. Loty balonem odbywają się przez cały rok.5.0 14 Opinii

Przetestowane przez nasz zespół!

Ola P.
Ola P.

Lot Balonem był moim marzeniem tak długo, że mam wrażenie że czekałam na to od zawsze. W takiej podniebnej żegludze jest cos niecodziennego i magicznego. Balonem się po prostu płynie w chmurach.
Balon był moim prezentem wygranym w konkursie, do wspólnego lotu oczywiście bez trudu namówiłam też chłopaka. Do takiego przeżycia nie da się jakoś specjalnie przygotować ani nastawić. Rozmawiając jednak z Panem, który zajmował się rezerwacjami terminów dowiedziałam się, że loty odbywają bardzo wcześnie rano w porze wschodu słońca lub popołudniami, gdy słońce zachodzi. Nie da się ustalić terminu z dużym wyprzedzeniem, bo loty zależą od wielu czynników między innymi warunków atmosferycznych. Będąc jednak w stałym kontakcie z obsługą udało się wybrać dogodny termin. Lot odbyć się miał około 5 rano, ale stawić mieliśmy się już w miejscu zbiórki o 4 rano. Nie jestem typem „rannego ptaszka”, ale przyznam, że nigdy nie wstawałam w środku nocy z taką przyjemnością i uśmiechem na ustach.
Gdy stawiliśmy się na miejscu zbiórki dookoła było jeszcze ciemno. Balon znajdował się w przyczepce samochodu, do którego wszyscy uczestnicy wraz z pilotami mieli się przesiąść i wspólnie udać na miejsce startu. Miejsca są wybierane bardzo różnie, dużo zależy od okoliczności, oraz przykładowo od kierunku wiatru. Pomimo wczesnej pory, wśród wszystkich uczestników panowała bardzo fajna atmosfera.
Gdy dotarliśmy na miejsce startu, którym była spora łąka, wśród pól, powoli zaczynało już świtać. Balon wypakowano z przyczepy i zaproszono nas do uczestnictwa jego napompowywaniu. Na tym etapie płasko rozłożony materiał nie przypomniał kształtem niczego co jest w stanie nas wznieść w powietrze. Ciekawie było przekonać się na własnej skórze jak przygotowuje się taki lot. Z każdą minutą kolorowy balon nabrał kształtu i wznosił się nad kosz. Gdy był już wystarczająco napełniony, można było zając miejsca w koszu. Kilka pamiątkowych zdjęć i w drogę!
Balon unosi się bardzo delikatnie, nie szarpie nie powoduje żadnego dyskomfortu dla uczestników. Spoglądając poza kosz można dokładnie obserwować jak otaczające drzewa i domy stają się coraz mniejsze, i znikają w oddali. Wszystko w akompaniamencie gorącego powietrza, buchającego znad głów w balon. Po zaledwie kilku chwilach, łąki lasy i pola wyglądają jak mozaika z kolorowych materiałów, którą ktoś mozolnie zszywa w piękną widokówkę. Kiedy wzeszło słońce, było tak magicznie, że chciało się zatrzymać ten moment na zawsze w pamięci. Lub na zdjęciu, dokładnie wielu zdjęciach:)
Balon obniżał się na chwile, aby zaraz znów ruszyć ku górze po kolejnym podmuchu gorącego powietrza. Ludzie zaskoczeni widokiem unoszącego się nad ich domami kolorowego statku powietrznego wychodzili na podwórka i machali w nasza stronę. Sam lot trwał około godziny, ale ten czas minął zupełnie niepostrzeżenie w takich niezwykłych okolicznościach.
Lądowanie odbyło się bezproblemowo, ale nie mogliśmy wszyscy na raz opuścić kosza, więc wiec działo się to powoli i na kilka podejść. Po wylądowaniu czekał na wszystkich uczestników szampan, którym wznieśliśmy tradycyjny toast za pierwszy lot. Mogliśmy obserwować składanie balonu, korzystając z poczęstunku był w tym przypadku naszym śniadaniem. Zakończeniem całego wydarzenia jest obowiązkową Ceremonia Chrztu na aeronautę, czyli pasażera statku powietrznego. Jest ona zawsze niespodzianką dla uczestników i wiąże się z tradycją lotów balonowych. Chodzi tu o podziękowanie wszystkim żywiołom za udany lot i pomyślne lądowanie. Po tym zaskakującym wydarzeniu otrzymujemy Dyplom potwierdzający lot i najwyższa wysokość jaką osiągnął balon.

Lot balonem to czysta magia, przeżycie które polecam każdemu. Ze względu na piękne widoki i okoliczności szczególnie nadaje się jako prezent na celebrowanie romantycznych chwil takich jak rocznice czy walentynki. Podczas rozmów z obsługą okazało się też, że wiele osób organizuje w balonach zaręczyny czy nawet śluby w powietrzu, także jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia.


Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 11

Zobacz inne propozycje