Shitty Dinner - Komediowa Kolacja dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Shitty Dinner - Komediowa Kolacja dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Przedsprzedaż - Premiera czerwiec 2022

Wyjątkowa kolacja, podczas której wszystko pójdzie… nie tak!

Absurdalna komedia pomyłek, mnóstwo śmiechu i żarty, które rozbawią Was do łez. To nie reklama kinowego hitu, ale wyjątkowe zaproszenie na wydarzenie, które zapamiętacie na zawsze. Shitty Dinner dla Dwojga to połączenie komediowej improwizacji z doskonałym jedzeniem. To właśnie podczas tego wieczoru w restauracji poznacie najuczciwszych kelnerów i kucharzy, którzy nie będą ukrywali przed Wami niczego. Nigdy nie wiecie, co jeszcze się wydarzy. Oczywiście sama kolacja będzie doskonała, a jedzenie perfekcyjne, ale cała otoczka sprawi, że zanim ją zjecie… czeka Was solidna dawka śmiechu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Shitty Dinner, czyli komediowej improwizacji połączonej z doskonałym jedzeniem. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co zjemy w ramach kolacji?
W ramach kolacji zjecie: przystawkę, danie główne i deser. Do tego otrzymacie wodę oraz kieliszek wina. Kolacja jest dostępna w trzech wariantach: mięsnym, wegetariańskim lub rybnym.

Na czym polega komediowa improwizacja?
Nie chcemy zdradzać szczegółów, by nie psuć niespodzianki, ale wyobraźcie sobie kolację, podczas której nic nie idzie zgodnie z planem. Improwizację będą tworzyli profesjonalni aktorzy, którzy wcielą się w rolę obsługi i zapewnią, że ten komediowy wieczór przejdzie do historii.
Oczywiście same dania będą perfekcyjne i z pewnością przypadną Wam do gustu.

Shitty Dinner dla Dwojga | Wiele Lokalizacji czyli komediowa kolacja pomyłek to znakomity pomysł na prezent dla pary, która posiada duże poczucie humoru i chętnie uczestniczy w oryginalnych fine diningach. Połączenie humoru z doskonałym jedzeniem jest wyjątkowym sposobem na spędzenie wieczoru w niezwykłym stylu. Zobaczcie, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, deser, napój, kieliszek wina. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Shitty Dinner

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.