Degustacja Włoskich Smaków dla Dwojga | Rzeszów

0.0 0 Opinie

Degustacja Włoskich Smaków dla Dwojga | Rzeszów


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Zieleń bazylii, biel sera, czerwień pomidorów. Te trzy produkty, których kolory zgrabnie łączą się we flagę Włoch są jednocześnie symbolem i podstawą kuchni tego kraju. Nie należy jednak sądzić, że ogranicza się ona do niewielkiej liczby składników. Degustacja Włoskich Smaków dla Dwojga udowodni Wam jak różnorodne są potrawy z kraju w kształcie buta! Doświadczeni kucharze zaprezentują Wam swoją maestrię i sprawią, że oszalejecie na punkcie włoskiej kuchni. Przed Wami prawdziwa uczta!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kolację dla dwóch osób w ekskluzywnej włoskiej restauracji. Obdarowanym zostaną zaserwowane danie główne oraz deser. Każde z nich wybierze jedno danie z kilku przedstawionych wariantów. Kolację popijać będą wybranym przez siebie świeżo wyciskanym sokiem.

Czy restauracja serwuje też dania wegetariańskie?

Oczywiście! W przypadku każdego z dań będzie możliwość wyboru wariantu wegetariańskiego!

Czy szef kuchni jest Włochem?

Szef kuchni jest Polakiem z ogromnym doświadczeniem we włoskiej kuchni. Pracował nawet w restauracji nagrodzonej prestiżową gwiazdką Michelin, wyróżnieniem przeznaczonym dla najlepszych lokali na świecie!

Degustacja Włoskich Smaków dla Dwojga | Rzeszów to doskonały prezent dla Twoich bliskich. Czy to z okazji Walentynek czy jako podarunek na Święta! Podaruj im wycieczkę do raju włoskiej kuchni! Ten wyjątkowy prezent będzie dla nich wielką inspiracją, za którą z pewnością będą Ci wdzięczni!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Podczas kolacji serwowane danie główne oraz deser, a także świeżo wyciskany sok ze specjalnie przygotowanego menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Osteria Bellanuna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Błażej Z.

Super smacznie i gustownie bardzo miła obsługa polecamy

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.