Degustacja Włoskich Smaków dla Dwojga | Rzeszów

0.0 0 Opinie

Degustacja Włoskich Smaków dla Dwojga | Rzeszów


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Zieleń bazylii, biel sera, czerwień pomidorów. Te trzy produkty, których kolory zgrabnie łączą się we flagę Włoch są jednocześnie symbolem i podstawą kuchni tego kraju. Nie należy jednak sądzić, że ogranicza się ona do niewielkiej liczby składników. Degustacja Włoskich Smaków dla Dwojga udowodni Wam jak różnorodne są potrawy z kraju w kształcie buta! Doświadczeni kucharze zaprezentują Wam swoją maestrię i sprawią, że oszalejecie na punkcie włoskiej kuchni. Przed Wami prawdziwa uczta!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kolację dla dwóch osób w ekskluzywnej włoskiej restauracji. Obdarowanym zostaną zaserwowane danie główne oraz deser. Każde z nich wybierze jedno danie z kilku przedstawionych wariantów. Kolację popijać będą wybranym przez siebie świeżo wyciskanym sokiem.

Czy restauracja serwuje też dania wegetariańskie?

Oczywiście! W przypadku każdego z dań będzie możliwość wyboru wariantu wegetariańskiego!

Czy szef kuchni jest Włochem?

Szef kuchni jest Polakiem z ogromnym doświadczeniem we włoskiej kuchni. Pracował nawet w restauracji nagrodzonej prestiżową gwiazdką Michelin, wyróżnieniem przeznaczonym dla najlepszych lokali na świecie!

Degustacja Włoskich Smaków dla Dwojga | Rzeszów to doskonały prezent dla Twoich bliskich. Czy to z okazji Walentynek czy jako podarunek na Święta! Podaruj im wycieczkę do raju włoskiej kuchni! Ten wyjątkowy prezent będzie dla nich wielką inspiracją, za którą z pewnością będą Ci wdzięczni!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Podczas kolacji serwowane danie główne oraz deser, a także świeżo wyciskany sok ze specjalnie przygotowanego menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Osteria Bellanuna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Błażej Z.

Super smacznie i gustownie bardzo miła obsługa polecamy

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.