(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Dwojga | Warszawa

Tylko u nas
5.0 5 Opinii

Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

29,00 zł

29,00 zł

O prezencie

Uwielbiacie cukierki pod każdą postacią? Zawsze chcieliście zobaczyć jak wygląda produkcja słodkości? Teraz możecie wziąć udział w pokazie produkcji słodyczy! Wejdźcie do magicznej Manufaktury Cukierków i poznajcie tajniki tworzenia wszelakiego rodzaju słodkości. Zobaczcie na własne oczy jak specjaliści od łakoci sprawiają, że masa cukrowa zamienia się w fantastyczne, słodkie dzieła sztuki. Delektujcie się niepowtarzalnymi aromatami cukierniczymi i całą feerią cukierkowych barw. Podczas realizacji tego niezwykłego przeżycia będziecie mieć możliwość własnoręcznego stworzenia lizaków, których potem skosztujecie. Przekonajcie się, na ile dobrymi jesteście cukiernikami i cieszcie się smakiem Wyjątkowych słodkości. Powróćcie do czasów dzieciństwa i spędźcie razem kolorowe i słodkie popołudnie!

Prezent obejmuje:

  • Udział w Warsztatach Kręcenia Lizaków w Manufakturze Cukierków
  • Ręcznie robionego lizaka.
Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla pary? Z doświadczenia wiemy, że wybór odpowiedniego podarunku to często prawdziwa sztuka. Znamy jednak uniwersalny prezent, który sprawia radość za każdym razem- przeżycie! Idealnym przykładem jest Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Dwojga. To pomysłowy prezent na rocznicę, walentynki lub gwiazdkę. To przeżycie zapewniające trwałe wspomnienia i mnóstwo smakowitej zabawy! Jeżeli potrzebny Ci jest romantyczny prezent dla chłopaka lub dziewczyny to nie musisz szukać dalej. Idź z duchem czasu, podaruj przeżycie i zamień marzenia na wspomnienia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 60 - 75 min

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wstęp do Manufaktury Cukierków na pokaz produkcji słodyczy. Każda osoba obdarowana na koniec pokazu otrzyma własnoręcznie robionego lizaka.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Manufaktura Cukierków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

 

Przyjemna atmosfera :) super zabawa dla dzieci, starsi uczestnicy również się odnajdą

Zobacz inne propozycje