(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga | Sopot

Nowość
5.0 1 Opinii

Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga | Sopot


Sopot
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

639,99 zł

639,99 zł

O prezencie

Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga, Sopot - Restauracja L'entre Villes 737

Doskonałe jedzenie, o prawdziwie wybornym smaku i aromacie, Szef Kuchni, przygotowujący dania z pasją oraz eleganckie miejsce - to wszystko sprawia, że Wasza kulinarna przygoda będzie niezapomniana. Wybierzcie Ekskluzywną Kolację Degustacyjną dla Dwojga w Sopocie i wyruszcie do krainy pełnej wyjątkowego smaku. Na miejscu czekać będzie na Was 7-daniowe menu degustacyjne, z którego słynie renomowany Szef Kuchni. Wybierzcie menu mięsne lub wegetariańskie i odkryjcie pełnię smaku w wyjątkowym miejscu!

Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga w Sopocie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Ekskluzywną Kolację Degustacyjną. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Z czego składa się kolacja?
Ekskluzywna Kolacja składa się z 7-daniowego menu degustacyjnego, przygotowywanego przez Szefa Kuchni specjalnie na tę okazję. Do wyboru wariant: mięsny lub wegetariański.

Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga - Voucher na prezent

Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga w Sopocie to coś więcej niż samo jedzenie. To prawdziwa kulinarna uczta, składająca się z 7-daniowego menu degustacyjnego. Wybierz Voucher na ucztę i wręcz go jako prezent bliskiej osobie - to zapewni ogromne emocje i świetną zabawę oraz okazję do skosztowania doskonałych potraw. Taki podarunek pasuje na każdą okazję i pozwoli spełnić marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujecie.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna składa się z 7-daniowego menu degustacyjnego, przygotowywanego przez Szefa Kuchni specjalnie na tę okazję. Do wyboru wariant: mięsny lub wegetariański. Podczas dokonywania rezerwacji należy zgłosić ewentualne alergie oraz nietolerancie pokarmowe.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Restauracja L'ENTRE VILLES 737

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Longina G.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Wyjątkowy Prezent...rezerwacja w restauracji którą mieliśmy wybraną przez naszą wspaniałą rodzinę była zaakceptowana w ten sam dzień. W restauracji L'Entre Villes było cudownie, wspaniała atmosfera, cudowne jedzenie i obsługa na bardzo wysokim poziomie......bardzo dziękuję

Zobacz inne propozycje