(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kolacja w Ciemności dla Dwojga z Muzyką na Żywo | Dine in the Dark | Kraków

0.0 0 Opinii

Kolacja w Ciemności dla Dwojga z Muzyką na Żywo | Dine in the Dark | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

PRZEDSPRZEDAŻ - REALIZACJE OD CZERWCA 2024

Kolacja w Ciemności z Muzyką na Żywo dla Dwojga, Kraków - Dine in the Dark

Przygoda w ciemności niejedno ma imię. Wejdźcie do świata, w którym czeka na Was zabawa zmysłami, doskonałe jedzenie i subtelna muzyka. Odkryjcie Kolację w Ciemności z Muzyką na Żywo dla Dwojga w Krakowie! W restauracji panować będzie absolutna ciemność, co pozwoli docenić najdrobniejsze niuanse smakowe przygotowywanych potraw. Szef Kuchni skomponuje specjalne menu na ten wieczór, a muzyk przygotuje przyjemny koncert, pozwalając w pełni rozkoszować się atmosferą wyjątkowego wydarzenia. Przygotujcie się na wymarzoną ucztę!

Kolacja w Ciemności z Muzyką na Żywo dla Dwojga w Krakowie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kolację w Ciemności z Muzyką na Żywo. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak wygląda kolacja?
Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego wraz z zimnym napojem, deseru oraz lampki wina. Salę wypełni ponadto muzyka Modern Jazz, grana na żywo przez muzyka, znajdującego się wraz z Wami w zupełnej ciemności.

Jak przebiega przeżycie?
Realizacja przeżycia odbywa się w grupach. Uczestnicy są wprowadzani do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsca. Następnie podawane są dania, a animator dba o dobre samopoczucie gości. Kelnerzy z noktowizorami są do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania przeżycia. W razie jakiejkolwiek potrzeby wystarczy podnieść rękę.

Czy jest możliwość wyboru menu? Co jeżeli mam alergie żywieniowe lub nie jem mięsa?
Jadłospis kolacji jest utrzymywany w tajemnicy. Do wyboru są trzy warianty posiłku: mięsny, rybny i wegetariański. Podczas rezerwacji należy poinformować o ewentualnych alergiach żywieniowych.

Czy na przeżycie można wybrać się z dzieckiemi?
Nie zalecamy zabierania ze sobą dzieci, ze względu na panującą ciemność. Jeśli jednak uczestnicy decydują się przyjść z dzieckiem, to jest ono pełnoprawnym uczestnikiem i musi posiadać Voucher. Minimalny wiek uczestnika: 10 lat. Alkohol podawany jest wyłącznie gościom pełnoletnim.

Czy podczas realizacji można otworzyć rachunek?
Tak, istnieje możliwość otwarcia rachunku.

Kolacja w Ciemności z Muzyką na Żywo dla Dwojga - Voucher na prezent

Kolacja w Ciemności z Muzyką na Żywo dla Dwojga w Krakowie to wyjątkowa podróż do świata kulinarnych emocji. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako prezent-niespodzianka dla drugiej połówki, przyjaciół czy rodziny. Jest to niezwykle wysublimowane przeżycie, zapewniające przyjemność na wielu płaszczyznach. Dlatego też tego typu wieczór świetnie sprawdza się na każdą okazję, zapewniając uczestnikom mnóstwo przyjemności i uśmiechu. Odkryjcie, jak smaczna może być ciemność!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 2,5 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: przystawkę, danie główne wraz z zimnym napojem, deser oraz lampkę wina (tylko dla osób pełnoletnich). Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Przeżycie realizowane jest w formie eventu, w określonych z góry terminach. Menu kolacji stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Podczas kolacji grana będzie muzyka na żywo przez muzyka znajdującego się w ciemności. Minimalny wiek uczestnika: 10 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark z Muzyką | Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje